Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ten żółty brudzi się jak szalony


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i jak zapodam swoją trojkę do kwadratu..  :)

 

vJxQ4Q4.jpg

 

Co do żółtego to fakt brudzi się jak siemasz poprzednio moja Kobieta go miała i po roku nie wyglądał za ciekawie. Z tym białym chyba będzie podobnie bo ma go niespełna miesiąc, założyła z 5 razy a już widać jak na tych krawędziach bezela przy napisach Baby-G i SHOCK RESIST powycierał się lakier i farba..

Za to mój mod  DW-5600 ma się dobrze, lakier jakby bardziej trwalszy, zakładam go co jakiś czas od kilku miechów i nic się nie powycierało. :) 

Jedyny  minus jest taki że skurczybyk spieszy mi się 32s na miesiąc i tak powoli się zbieram na kolejną wymianę modułu tylko to już grubsza operacja będzie..   

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna fotka no i synchronizacja musi być :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlufka wymiata  :) , dekiel w rocznicówce mogli dać zakręcany  <_<

 

Zgadzam się z tym w 100% zarówno w przypadku szlufki jak i tego że mogli się szarpnąć i "zapuszkować" rocznicowe modele

 

Świetne macie parki, ja też przymierzam się do jakiegoś fajnego baby-g dla mojej drugiej połówki bo ma same jakieś takie nie sportowe... ale podobno ma wyjść jakaś linia s-shock dla pań nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i jak zapodam swoją trojkę do kwadratu..  :)

 

vJxQ4Q4.jpg

 

Co do żółtego to fakt brudzi się jak siemasz poprzednio moja Kobieta go miała i po roku nie wyglądał za ciekawie. Z tym białym chyba będzie podobnie bo ma go niespełna miesiąc, założyła z 5 razy a już widać jak na tych krawędziach bezela przy napisach Baby-G i SHOCK RESIST powycierał się lakier i farba..

Za to mój mod  DW-5600 ma się dobrze, lakier jakby bardziej trwalszy, zakładam go co jakiś czas od kilku miechów i nic się nie powycierało. :) 

Jedyny  minus jest taki że skurczybyk spieszy mi się 32s na miesiąc i tak powoli się zbieram na kolejną wymianę modułu tylko to już grubsza operacja będzie..   

Pięknie godz. 20 złapałeś  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz z pół godziny trafiał aż w końcu ustrzelił fotkę  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz z pół godziny trafiał aż w końcu ustrzelił fotkę  :)

Kornel91 żebyś wiedział.. :) pół godziny nie, ale z 15 minut się zeszło zanim ustawiłem wszystko łącznie z synchro, światłem, tłem i innymi pierdołami..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dw 6930c , czy ta jego matowa struktura, jest ścieralna ? Jak guma na obudowach telefonu ? Bp mnie ciekawi czy zacznie schodzić po pewnym czasie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym w 100% zarówno w przypadku szlufki jak i tego że mogli się szarpnąć i "zapuszkować" rocznicowe modele

 

Świetne macie parki, ja też przymierzam się do jakiegoś fajnego baby-g dla mojej drugiej połówki bo ma same jakieś takie nie sportowe... ale podobno ma wyjść jakaś linia s-shock dla pań nie wiem ile w tym prawdy

Już są małe G, mini ga-110 to gma-s110, a mini dw-6900 gmd-s6900.

Moja ma tego nieszczęsnego żółtego baby-g, w którym wywalczyła nawet zmianę bezela i paska na gwarancji ale potem kupiłem jej G (grx-5600), bo szkoda czasu na połśrodki.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/50-sale-zegarek-meski-casio-g-shock-g-100-1bvmes-i4955330929.html

 

Jak myślicie, warto za tą kasę?

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny też nad nim myślę :) Kevin James miał taki w filmie Jeszcze większe dzieci :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dw 6930c , czy ta jego matowa struktura, jest ścieralna ? Jak guma na obudowach telefonu ? Bp mnie ciekawi czy zacznie schodzić po pewnym czasie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ponawiam ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam takiego, tylko w innej kolorystyce (granatowy z żółtymi dodatkami) Modelowo nie jest najnowszy bo mój ma 14lat, przez co należy do tych najmniejszych G. Dla kogoś z dużym nadgarstkiem może to stanowić problem. Minusem jak dla mnie jest brak sygnału o pełnych godzinach i brak timera, ale można z tym żyć :) Ogólnie polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i go kupiłem :) zobaczymy w jakim stanie przyjdzie :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepepatryk powiedz mi jak w tym modelu wygląda ustawianie analogowego zegarka i czy ma synchronizację z cyfrowym bo pobrałem instrukcję ale nic na temat ustawienia analoga tam nie znalazłem.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy góry przycisk jest do ustawiania analogu (jest trochę głębiej schowany). Trzymając go przestawiasz godzinę, ale idzie to wolno. Analog jest połączony z sekundnikiem cyfrowym. Każde 20sekund na zegarze cyfrowym odpowiada jednemu ruchowi wskazówki minutowej. Czyli jak będziesz ustawiał godzinę to pamiętaj że między np 25 a 26 minutą na zegarze analogowym minutnik ruszy się jeszcze 2 razy. Zresztą pobawisz się to wyczujesz :) 

 

Gratuluję zakupu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na jedną minutę wskazówka rusza się 3 razy i po prostu trzeba wyczuć przy ustawianiu :-)  Wymyśliłem sobie że analog sam się ustawia do cyfrowego ale to chyba za stary model na takie bajery :P

Wszytko jedno już dawno chorowałem na analoga miało być GA100 ale prawie każdy go ma a jednak G100 jest mniej :P :-) podobno gdzieś na forum jest recenzja tego modelu ale nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może macie gdzieś u siebie szlufkę od białego, gumowego paska?

Potrzebuje do paska Baby-G i oczywiście może być przybrudzony.

Mojej kobiecie się urwała a bez szlufki się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, kupiłem ostatnio G-Shocka GWX8900B-ER7 jest to mój pierwszy G-shock i okazało się że nie działa podświetlenie tarczy,

pierw myślałem że bateria jest za słaba bo była na pozycji LOW, ale jak się podładowała na MID to i tak nie działało, zegarek poszedł do serwisu,

czas oczekiwania koło miesiąca, powiem że jestem trochę wkurzony, człowiek wydaje kasę na zegarek "nowy" i na dodatek pierwszy "G" a tu taka sytuacja, słaby początek z shockami  :angry:

miał ktoś podobny problem?

Edytowane przez bugi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlufka wymiata  :) , dekiel w rocznicówce mogli dać zakręcany  <_<

GX-6900 to wielkie byyydle  ;)

Model na zdjęciu to nie :gd-x 6900 tylko dw-6930 :)  widać model na deklu.A swoją drogą mogli zrobić w rocznicówkach screw back,mam model z serii Rising Red ze złotym deklem i zakręcana złota koperta rządziłaby,tylko cena poszłaby w górę :( Jak widać nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Mój niedawny nabytek. Casio GB-5600B. Zakupiłem go w celu hardcorowego użytkowania podczas treningów. Wybór padł na ten model , gdyż ma on kilka fajnych cech:

Cechy pozytywne:

- najlepszy wyświetlacz jaki widziałem, w którym, można odczytać czas pod każdym kontem,

- podświetlenie można ustawić na 1s lub 3 s i jest śliczne , błękitne,

- ma timer w którym można ustawić małe wartości np 10s co dla mnie ma kluczowe znaczenie,

- stoper,

- alarmy z ustawianiem na raz, na dany termin lub na stałe

- world time

- MECHANIZM IN-HOUSE CASIO

Cechy negatywne :

jak dla mnie tylko to , że podczas odczytu timera lub stopera nie widzimy jednocześnie godziny i musimy sie przełączać w tryb czasu

Zegarek ma blootothaaa ale wam nie opiszę bo mi zwisa ta funkcja i nie będę jej uzywam.

Niestety nie udało mi się zrobić dobrych foto przez śnieżycę , która nawiedziła właśnie moją wiochę.

post-62415-0-28544300-1420380504_thumb.jpg

post-62415-0-58922300-1420380534_thumb.jpg

post-62415-0-44608500-1420380574_thumb.jpg

Edytowane przez AkiRonin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakupiłeś go w standardowej cenie np tej z TT prawie 800PLN i nie będziesz korzystać z bluetooth'a to trochę wydałeś pieniążki bezsensownie moim zdaniem bo znacznie mniej zapłacił byś za DW-5600 i miałbyś te same funkcje na których Ci zależy:  Możliwość ustawienia timera co do sekundy i widoczna godzinę podczas korzystania z timera i stopera bez konieczności przełączania,  błękitne śliczne podświetlenie i kilka stówek w kieszeni..

Wyświetlacz też niczego sobie jak za takie pieniążki a można go mieć za nieco ponad 200PLN.

No chyba ze kupiłeś go jakoś okazyjnie to niema co się czepiać ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Jeśli zakupiłeś go w standardowej cenie np tej z TT prawie 800PLN i nie będziesz korzystać z bluetooth'a to trochę wydałeś pieniążki bezsensownie moim zdaniem bo znacznie mniej zapłacił byś za DW-5600 i miałbyś te same funkcje na których Ci zależy:  Możliwość ustawienia timera co do sekundy i widoczna godzinę podczas korzystania z timera i stopera bez konieczności przełączania,  błękitne śliczne podświetlenie i kilka stówek w kieszeni..

Wyświetlacz też niczego sobie jak za takie pieniążki a można go mieć za nieco ponad 200PLN.

No chyba ze kupiłeś go jakoś okazyjnie to niema co się czepiać ;)

Miałem DW-5600, które sprzedałem własnie dla GB-5600, róznica w wyświetlacza masakryczna, jak będziesz miał okazje porównaj. Poza tym wyświetlacz w DW-5600 jest jakby w głębi osadzony i do tego z boku traci widoczność natomiast GB jak byś nie patrzal , pod każdym kontem widać wskazanie wyświetlacza. W różnym świetle wyświetlacz nabiera barwy od bardzo jasnej do złocistej co daje fajne odczucia wzrokowe. Co do ceny kupiłem w TimeTrend w Gdańsku ale trafiłem przed świetami na promocję "rabat razy dwa" czy jakoś tak i miałem bodajże 24% zniżki i dlatego zdecydowałem się wziąć mimo , że blue mi nie potrzebne.

Aha i moje DW-5600 miało jednak zielone podświetlenie, błekitne mam w GB i jest też błekitne w modelu z solar i radio, nie pamietam oznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.