Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. 

Nie mam pojęcia czy będzie pasować , może bardziej doświadczeni koledzy (szczególnie w modelach Casio) się wypowiedzą.  

Możesz zmierzyć długość i grubość suwmiarką , ja zrobię to samo i porównamy.

 

jyLB9mI.jpg

 

Nieco ponad 4mm długości..

Jak coś pisz na PW  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka

9ff0165b04ec03e37ed8017eb3a22830.jpg

 

 

Tapnięte z fona.

 

I jak wrażenia?

Czyżby od Piowy? 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, od Zibi :)

Dokupiłem białe ubranko.

Fajny bo bezel i pasek jest lakierowany ale matowo czyli nie jest błyszczący i nie świeci się jak psu...zęby :P

Minusem lakierowanych pasków jest lekka sztywność i delikatne skrzypienie, ale nie ma większego problemu.

Na lato G-7800 odpimpowany :)

 

Btw czy ktoś z Was formował na ciepło (we wrzątku) lakierowane paski G? bo mam obawy przed uszkodzeniem lakieru.

Z matowymi (nielakierowanymi) wiem, że nie ma problemu.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy zestaw  :D

 

2015-02-12-14.11.41.jpg

 

Wygodnie się nosi dwa zegarki naraz ?

 

Ja już bym chyba wolał nosić każdy osobno na prawym i lewym nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lgudZK0.jpg?1

 

No i jest, mój pierwszy G-shock, DW-9052

Na zdjęciach wydawał się większy, kawał fajnego zegarka w przystępnej cenie.

To w sumie mój pierwszy elektroniczny zegarek od czasów wczesnej podstawówki przed komunią. Myślę, że to nie ostatni G w mojej karierze. Podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodnie się nosi dwa zegarki naraz ?

 

Ja już bym chyba wolał nosić każdy osobno na prawym i lewym nadgarstku :)

kwestia przyzwyczajenia... trzeba pamietac aby dla rownowagi nosic tez 2 na drugiej ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno miejsce gdzie można nosić zegarek, tylko trzeba mieć krótki pasek :P


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno miejsce gdzie można nosić zegarek, tylko trzeba mieć krótki pasek :P

wiesz... kwestia indywidualna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof -dobry wybór, też miałem ten model i byłem zadowolony :) fajny za dobrą kasę teraz.

PiTT -ile Cię wyniósł Gulfmaster? Z PL te wszystkie Twoje zegary? ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof -dobry wybór, też miałem ten model i byłem zadowolony :) fajny za dobrą kasę teraz.

PiTT -ile Cię wyniósł Gulfmaster? Z PL te wszystkie Twoje zegary? ;)

z PL oba i oba gwar. na 6 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

z PL oba i oba gwar. na 6 lat ;)

ale za dopłatą, czy 6 lat w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie Gulfmana 30zł w tą czy w tamtą to niewiele, więc może sprzedawca dał w gratisie :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

30 dukatów? :blink:  holender! że też nie spojrzałem na to przy zakupie 9400 - chociaż... przecież one się nie psują. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w pierwszym miesiącu użytkowania nie pojawi się jakaś usterka to już raczej nic nie powinno się dziać, więc spoko :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że się nie psują. Kto by dawał gwarancję na 6 lat za 30zl gdyby było prawdopodobne, że ludzie będą z niej korzystać ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie zagrzebałem w szafie i znalazłem druk wpłaty załączony do zestawu z pudłem. W/g tego druku w sklepie, gdzie kupiłem, dają 30 dni na wpłatę za przedłużenie gwarancji z 3 na 6 lat. W cenie >1000 dopłata 40 pln. Nadal mam możliwość przedłużenia, ale... chyba jakoś lepiej zainwestuję te 40 pln. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę sprostuję bo lekko się pomyliłem :)

 

Standardowo,gwarancja na produkty CASIO wynosi 3 lata. Klienci, którzy nabyli zegarek mogą za niewielką kwotę wykupić dodatkowe 3 lata okresu gwarancyjnego.

Opłata wynosi:

20 zł dla zegarków w cenie do 999,99 zł, oraz 
40 zł dla zegarków kosztujących powyżej 1000 zł

Gwarancja standardowa ulega przedłużeniu o kolejne 3 lata na warunkach określonych w gwarancji trzyletniej, automatycznie jeśli kupujący dokona wpłaty w terminie do 30 dni od daty zakupu.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taki problem z Rangemanem: nie nosiłem go przez kilka dni. Bateria spadła do M. Dziś założyłem i zauważyłem, że nie mam zasięgu RC, a zegarek ostatnio synchronizował się 3 dni temu. Wyszedłem z zegarkiem na zewnątrz, a potem nosiłem przez cały dzień. Przez cały czas zegarek nie złapał nawet jednej kreski (specjalnie przejechałem kilka km, żeby sprawdzić, czy to może kwestia miejsca, ale nic się nie zmieniło). Próbowałem manualnie uruchomić synchronizację w kilku miejscach, ale nie powiodło się. O co może chodzić? Czy można RC jakoś wyłączyć, co zrobiłem, ale nie mam świadomości?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjedź w tryb manualny RC  a następnie przyciśnij dłużej  lewy górny przycisk adjust i zobacz czy masz RC na ON czy OFF.  Jeśli masz na ON to zegarek powinien synchronizować się automatycznie codziennie w nocy miedzy godzina 1 a 5 rano.

Aby zegarek się zsynchronizował z powodzeniem musi mieć maksymalny zasięg L3.  

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto cały czas włączone. 0 zasięgu :/

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem włączonego info barometru (BARO na głównym ekranie)? Jeśli ta opcja jest uruchomiona to R/C nie działa.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak:

 

4b98d0e59c5430c154007f6e4bd3572b.jpg

 

Jeszcze raz wyszedłem z domu. Uruchomiłem ręczna synchronizację. Zegarek zaczął pokazywać od L1 do L3, ale wskazanie ciagle sie zmieniało. Ostatecznie ERR :/ Czy to jednak kwestia miejsca? A moze jednak zegarek nie daje rady?

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.