Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie bransoleta szła 4 tygodnie ale zamawiałem ja jakoś w połowie grudnia i przyszła w połowie stycznia, w miedzy czasie święta nowy rok wiec i tak nieźle..

Dzień przed otrzymaniem listu dostałem maila z informacja ze wysłali paczkę z częściami i podali numer przesyłki, wysyłka była z polski..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba moduł zawrócił w głowie, bo ma wszystko czego tak na prawdę na codzień potrzebuję w zegarku i przy tym jest stosunkowo duży, co mi się podoba. Kolorystyka była na drugim miejscu, do czasu.

 

Co do czasu oczekiwania to zależy jak rzadko spotykany bezel sobie wymyślisz. Ja zwykle czekałem ok 4 tygodni zgodnie z zapowiedzią ale ostatnio zamówiłem egzotyczny, jak się okazało, bezel do gdf-100, na który czekam już z 8 tygodni (zapowiadali 6), więc chyba musieli wyprodukować ten bezel dopiero.

Pokaż co za bezel zamówiłeś ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam ale bezel jest od modelu gdf-100bb zobaczymy jak to będzie wyglądać. Jak tylko dostanę przesyłkę to na pewno się pochwalę efektem :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie będzie fajnie :) Pasek czerwony zostaje ? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee pasek też czarny matowy ale zobaczymy jak wyjdzie, bo tarcza czerwonego modelu trochę się różni od tego w bb. No i guzik też zostaje z czerwonym G, bo na razie daruję sobie otwieranie zegarka. Sam jestem ciekawy efektu i nie mogę doczekać się kuriera.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie noszony GS-1150

60f365e969d9c2a0aa5500fd77620ba4.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-056 rozłożyłem :) ale nie umiem sobie poradzić z założeniem boczków. Nie wiem jak sciągnąć przyciski heh.

Tam jest malutka śruba która należy wkręcić, ale jak

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-056 rozłożyłem :) ale nie umiem sobie poradzić z założeniem boczków. Nie wiem jak sciągnąć przyciski heh.

Tam jest malutka śruba która należy wkręcić, ale jak

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba trzeba wyjąć przyciski a następnie odkręcić śrubkę Pod nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

317de3320da11f869ad75ee38a5f2ea5.jpg

Zdjęcie słabej jakości niestety.

 

Na środku tych przycisków, pod nimi jest dziurka na śrubę. Nie umiem niestety jej tam wkręcić. Moze jakos sie da sciągnąć te przyciski ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trzeba sie do nich dobrać od wewnątrz ściągając zawleczkę i wypychając przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze rozkręcanie ??

 

Nie jestem w stanie tego zrobić sam Poddaje sie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Misiajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi.

Zaczekaj kilka minut to rozkręce swojego i Ci powiem.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie ma szans na wkręcenie tej śrubki pod przyciski kiedy przyciski są na miejscu. Musiałbyś zdjąć te metalowe zawleczki, wypchnąć przyciski potem nałożyć nowy element bezelu, wkręcić śrubkę a na koniec włożyć przyciski i zabezpieczyć je zawleczkami.post-71916-0-12793300-1424356199_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze mnie, gdzie pierwszy raz mam styczność z montowaniem czegos w zegarku sie uda ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mi oceniać i wróżyć czy Ci się uda zdjąć i założyć te zawleczki ale do tego musiałbyś mieć cienką pensetę i trochę zdolności manualnych. Jeśli nie czujesz się na siłach to podejdź do jakiegoś zegarmistrza. Miże z dyszke zapłacisz i będziesz miał zrobione. Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się np. nauczyłem ostatnio rozbierając GW300 ze jak sie rusza bezel w starym zegarku to trzeba mieć pod ręką nowy. :-) Na szczęście udało się dokupić.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1975fb84034cdf0c690b3a58743fd15a.jpg

 

Zdjęcie bardzo marne ale jest !- nowe ubranko :) teraz tylko sie zastanawiam czy jest wodoszczelny ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z mniejszych dzięki temu niezwykle wygodny i praktyczny.

 

Sam ;)

Zdjąłem zawleczki , potem przyciski. Te zawleczki były okropnie uciążliwe ;)

 

Jednak zastanawiam sie czy gumki i podkładki ktore nachodziły na przyciski założyłem w dobrej kolejności.

 

Zanurzać w wodzie?;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to git. Czyli dobrze obstawiałem.

Na przyszłość warto jest robić zdjęcia demontowanych elementów. Łatwiej potem składać w odpowiedniej kolejności :)

Dobra robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.