Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie to nie jest G-Shock.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mój nowy nabytek od kolegi  . .Choć zdjęcia psują ten zegarek to powiem tyle ze na żywo jest dużo lepiej.Będę musiał popracować nad zdjęciami.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobra jak Ktoś zechce tyle zapłacić   ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacili jedną trzecią tej sumy. I tak wychodzi kilkukrotne przebicie.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze G-7710 -1ER mamy już sporo czasu za soba :rolleyes: Może ktoś się chce wymienić ? co myślicie o GA-100CF-1A9ER Camo ?

DSC05816.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ja osobiście myśle że to przerost formy nad treścią....Po co płacic 2x wiecej za zegarek identyczny jak zwykłe ga100 :) Bo jest trendy ??? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że warto przepłacić :lol:  A dla czego ? bo leży w moim guście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ta :) Lśniąca pół matowa koperta i tarcza camo...pasuje jak piącha do nasa :)

Ale.....skoro military to może gd120MB  1ER ooo taki to tak,sam bym takiego pobrał :)

post-56479-0-22205000-1425573941.jpg

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie dziś mija 29 dzień odkąd zsynchronizowałem swojego 5600 w celu sprawdzenia jakie robi odchyłki. Wynik mojego g-shocka bardzo zadowalający zrobił on -6 sekund. Jako ciekawostkę dodam że tego samego dnia ustawiłem też swojego casio F-91W który uwaga na chwile obecną chodzi idealnie nie przyspieszył ani nie spóźnił nawet sekundy! G kosztował 460zł natomiast F-91W 46zł

czas do synchronizacji brałem z http://www.navi.pl/katalog/65/144/aktualny_czas_w_polsce.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szacuję, że wskazania czasu z tej strony są z opóźnieniem niecałej sekundy, co oczywiście nie ma znaczenia w kontekście Twojego eksperymentu i pewnie wiąże się z opóźnieniem w transmisji danych przez sieć. :)

Piękny wynik tego casio za 46pln. :)

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za zegarek a dokładność jego kwarcu nie ma żadnego znaczenia  ;)

Wiem, wiem, napisałeś jako ciekawostkę ale tak czy siak wynik bliski zeru robi wrażenie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie dziś mija 29 dzień odkąd zsynchronizowałem swojego 5600 w celu sprawdzenia jakie robi odchyłki. Wynik mojego g-shocka bardzo zadowalający zrobił on -6 sekund. Jako ciekawostkę dodam że tego samego dnia ustawiłem też swojego casio F-91W który uwaga na chwile obecną chodzi idealnie nie przyspieszył ani nie spóźnił nawet sekundy! G kosztował 460zł natomiast F-91W 46zł

 

czas do synchronizacji brałem z http://www.navi.pl/katalog/65/144/aktualny_czas_w_polsce.html

 no panowie, moje casio sgw300 nie dorownuje twojemu f91, ale ja tez mam czym sie pochwalic. Nie dawalo mi spokoju, ak dokladne sa moje pozostale zegarki, co prawda nie casio, ale polazlem do gory i sprawdzam, timex jakis tam, pol roku i chyba 40sek na plusie, citizen ecodrive juz lepiej po trzech m-cach jakos w granicach 8-10 sek na plusie, i na koncu sprawdzak lorusa i tu podam pelna nazwe bo...trzy miesiace i  2 sek. na plusie!! czyli b. blisko zera   to RXF41AX7 ale i tak moj ulubieniec, kombajn sgw 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolega ma taki oto problem:

 

Witam mam problem z zegarkiem G-Shock (GA-100 5081) Moje wskazówki nie zgadzają się z wyświetlaną godziną , Wchodzę w główny ekran(Tam gdzie jest data) Gdy przytrzymuje przycisk Adjust niee przechodzi mi do trybu ustawień.

Ma ktoś jakiś pomysł?


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Moze to podróba ?Moze przycisk nie działa albo poprostu sie popsuł? Kiedys ogładałem ga110 w którym nie działało podswietlenie i nie dało sie ustawić wskazówek a zegarek wygladał jak nówka sztuka :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to faktycznie podróba.
 

post-76027-0-38508800-1425818275_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Spal to komisyjnie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem tego w ręku na FB koleś napisał w grupie.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Całe szczeście :)

Widziałem kiedys to u kogoś na reku takie znoszone i o dziwo najgorszy był wygląd paska-strasznie brudny,koperta była czysta ....

Tfu...Co ja bredze....CAŁE było porażka !!!! :) :) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widzieliście GW9300CM-1ER  ja powiem tylko wow vivalabam_wqwpqw.gif

 

 

G-Shock-Mudman-GW9300CM-1D-1.jpg

 

 

 

Ten mudek gniecie jajca ;o dobrze ze nie jest w negatywie, bo wtedy to juz chyba sprzedałbym nere zeby go miec;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena chyba dalej nie znana chociaż na WUSie ktoś pisał, że już zamówił z Japonii.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.