Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu te błękitne ryski dały efekt błękitu całego pola  ;)

Tak samo są kwadraciki w kółku na wykresie  :)

Była tylko jedna wersja pozytywu  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu te błękitne ryski dały efekt błękitu całego pola ;)

Tak samo są kwadraciki w kółku na wykresie :)

Była tylko jedna wersja pozytywu ;)

 

Masz Pan racje:D to te kreski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilspider, X-Ray, dzięki za słowo.

 

Wyświetlacz rzeczywiście sprawia wrażenie dwukolorowego. Pole wykresu i daty "zbudowane" jest z kwadracików, które są lekko błękitne.
@kamilspider, mam nadzieję, że poniższa fotka pozwoli Ci rozwiać Twoje wątpliwości ;-).

 

gw-9200_002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle ogłupiałem ;) Na tamtym wcześniejszym zdjęciu bardziej się rzuca w oczy błękitny odcień. Ale u mnie jakby nie patrzeć to nie ma takiego efektu.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zdjęcie i zależy to od światła i kąta, pod jakim akurat pada na zegarek. Trochę też zawsze wpływają na to ustawienia aparatu więc nie zauważysz tego samego na zdjęciu robionym w słońcu a potem patrząc gołym okiem na zegarek wieczorem w pomieszczeniu.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy G nie byłem przekonany ale jest świetny

post-71505-0-37910300-1431116915_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, potem idzie z górki, do mnie jedzie już 3-ci Dżi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iluzja panie, iluzja  ;)

 

Przecież to zdjęcie i zależy to od światła i kąta, pod jakim akurat pada na zegarek. Trochę też zawsze wpływają na to ustawienia aparatu więc nie zauważysz tego samego na zdjęciu robionym w słońcu a potem patrząc gołym okiem na zegarek wieczorem w pomieszczeniu.

 

Pod jakimkolwiek kątem nie obracam zegarka, teraz przy lamce, a wcześniej przy świetle dziennym i tak widzę lekko niebieskawy odcień ;-). Ale jak powiedział, @tomaliusz, może to iluzja ze względu na te "krateczki" ;-)

Edytowane przez Ark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żadna iluzja Panowie, wyświetlacz w miejscu pola wykresu i daty ma lekkawo niebieskawy odcień.

Widać to dokładnie na tym filmiku chociażby https://youtu.be/6HdCaOKeGjA i na co poniektórych zdjęciach w sieci. Podobny wyświetlacz z tym że 3 kolorowy (biało, blękitno, różowawy) ma GR-8900-1 z tym że tam jest to bardziej widoczne. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma! Po prostu te linie/kratka sprawiają takie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Niestety w przypadku fotografii zegarków, często są przekłamania, czego doświadczyłem zamawiając zegarek z internetu, nie widząc go wcześniej na oczy  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman, terenowo ;-)

 

gw-9200_003.jpg

Edytowane przez Ark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rangemanie w tym momencie prawdopodobnie miałbyś już uruchomienie funkcji sensora ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Riseman, terenowo ;-)

 

Elegansio..."Wasilij Zajcew":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rangemanie w tym momencie prawdopodobnie miałbyś już uruchomienie funkcji sensora ;)

 

Nie twierdze, że to niemożliwe, ale noszę Rangemana od prawie roku bez przerwy i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się uruchomić przycisku sensora ruchem ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zdarzyło się to z 3 razy, przypadkiem podczas pracy przy wygięciu nadgarstka właśnie. Jednak jak specjalnie wyginałem nadgarstek to nie szło załączyć sensora w ten sposób.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak miałem Ranga to kilka razy dziennie mi się wciskał ten guzik, a teraz może raz na tydz. Ciekawe od czego to zależy :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie od tego jak luźno/ciasno jest zapięty na nadgarstku. Ja zapinam bardzo luźno i w przypadku takiego ruchu nadgarstka, jak u Ark na zdjęciu, zegarek nie zapiera się o nadgarstek, tylko swobodnie przesuwa sie do tyłu. Przypuszczam , że Ty masz Range zapiętego bardzo ciasno i zapewne dlatego udaje Ci się właczyc przypadkowo przycisk ABC :) .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak określić siłę zapięcia, ale nie jest ani luźno, ani za ciasno :) rano jest bardziej luźny a wieczorem na styk. Moim zdaniem guzik ABC :P powinien być odrobinę bardziej schowany lub mieć większy opór.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5dfbfd860e625a6796863d78f14f5c69.jpg Nowy nabytek, rzeczywiście jest duży. Pierwsze wrażenia są super, bardzo zadowolony jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś i zapamiętałem jako super G.

Zaraz zaczniesz rozglądać się za drugim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czwarte moje Dżi to będzie pewno Mudman albo Gulfman na bakterię ;] chyba, że GW 6900 z radyjkiem i solarem jak dołożę ciut więcej, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.