Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy zaczyna się uzależnienie? :) W moim pudełku już czwarty zagościł i mam pomyśl na kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już się zaczęło :D


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Riseman, terenowo ;-)

 

Elegansio..."Wasilij Zajcew":D

 

Wasilij nosił pewnie jakieś trofiejne czasy zabrane ubitym germańcom. Ciekawe ile ich miał i czy miał szkatułkę.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

U mnie to już jest źle bo zabieram ze sobą do pracy zapasowy zegarek, jak na przykład na łapce monster, to g-shock w plecaku, na wszelki wypadek  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już jest źle bo zabieram ze sobą do pracy zapasowy zegarek, jak na przykład na łapce monster, to g-shock w plecaku, na wszelki wypadek  :ph34r:

 

Ja co prawda zmieniałem zegarek do gotowania, zmywania na G-Shocka, ale żeby brać drugi do pracy to już szajba niezła :P:D

Z drugiej strony jedni zmieniają w pracy buty...inni zegarki :)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dingo spoko :D Co prawda nie zabieram zapasowego zegara do pracy, ale do pracy, domu, święta i sportu mam różne :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Starałem się nosić jeden zegarek choć przez tydzień, ale i to mi nie wychodzi, cóż, trzeba z tym żyć  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem pierwszego G SHOCKa, GWN-1000C  mam tylko MAŁY problem, sciagałem go ze stanów i nie mam polskiej instrukcji.. a nigdzie nie mojej jej znależć/dostać..

Jest tu ktoś moze z tym modelem kto mógł by mi ją udostępnić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiety zaraz mod zrobi Ci nunu, że wszędzie pytasz o tę instrukcję :P

Zobacz na youtube bo często są filmiki, które pokazują obsługę zegarka. Co dokładnie chcesz wiedzieć?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje białe letnie G.

post-69446-1431603074,348_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem pierwszego G SHOCKa, GWN-1000C  mam tylko MAŁY problem, sciagałem go ze stanów i nie mam polskiej instrukcji.. a nigdzie nie mojej jej znależć/dostać..

Jest tu ktoś moze z tym modelem kto mógł by mi ją udostępnić ??

Kolego nie spamuj wszędzie tym pytaniem. Jest odpowienie miejsce na to na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za spam, ale to tylko dlatego ze jest nowy a nie umiem sobie posutawiac tam wszytskiego, skalibrować itp.. 

Władzior zamiast trofować to pomoż. A Ty tez SPAMUJESZ, bo kamilspider juz mi zwrocił uwage ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz świetny ten King :) . Rozmiar, kształt i ogólny wygląd THE BEST. Jeszcze jakby był w wersji z WC to wogóle  B) . Tylko szkoda, że przycisk podświetlenia ma z boku. Jakoś wolę, jak jest na "tarczy" - według mnie przycisk w tym miejscu to taka wizytówka G. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiety, sensorów lepiej nie kalibruj od razu, bo one są fabrycznie dobrze ustawione.

Co do godziny to tez jej nie musisz ustawiać. Wybierz tylko odpowiednią strefę czasową, a zegarek w nocy sam się zsynchronizuje. W końcu po to mu WaveCeptor.

 

Aby ustawić swoją strefę w trybie wyświetlania czasu wyciągnij koronkę, na wyświetlaczu zacznie migać aktualnie wybrane miast i wskazówka sekundowa wskaże również to miasto na zewnętrznym pierścieniu. Kręcąc koronką możesz wybierać jakie miasto chcesz ustawić. Dla Polski ma to być PAR LON lub ATH. Następnie wciśnij przycisk B (lewy dolny), wyświetli się funkcja DST, kręcąc koronką wybierz AUTO. Wciśnij koronkę i po sprawie. W nocy powinien się zsynchronizować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiety, sensorów lepiej nie kalibruj od razu, bo one są fabrycznie dobrze ustawione.

Co do godziny to tez jej nie musisz ustawiać. Wybierz tylko odpowiednią strefę czasową, a zegarek w nocy sam się zsynchronizuje. W końcu po to mu WaveCeptor.

 

Aby ustawić swoją strefę w trybie wyświetlania czasu wyciągnij koronkę, na wyświetlaczu zacznie migać aktualnie wybrane miast i wskazówka sekundowa wskaże również to miasto na zewnętrznym pierścieniu. Kręcąc koronką możesz wybierać jakie miasto chcesz ustawić. Dla Polski ma to być PAR LON lub ATH. Następnie wciśnij przycisk B (lewy dolny), wyświetli się funkcja DST, kręcąc koronką wybierz AUTO. Wciśnij koronkę i po sprawie. W nocy powinien się zsynchronizować. 

no właśnie jak wyjmę koronke i mryga mi CITY i nie kręce to nie zmieniaja sie miasta :/ tylko godzina sie przesuwa :/

apropo kalibracji to termometr pokazywał o dużo za dużą tempereture :/ wiec przydala by sie, tylko nie wiem jak ja zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.