Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W dzień nie ma co próbować bo sygnał jest słabszy niż w nocy. Zegarek też najlepiej jak jest nieruchomy.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnych problemow od razu łapie L3 w budynku czy na zewnątrz w dzień czy w nocy nie ma znaczenia. Miałem zegarek na ręce w środku dnia zrobiłem synchronizacje ręcznie bez problemu także nie zauważyłem żeby miało wpływ czy zegarek jest ruchomy nieruchomy. Moim zdaniem może być coś nie tak, spróbuj jeszcze jak będziesz gdzieś w zupełnie innym miejscu czy wtedy się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie ma a w innym miejscu będą, bo wszystko zależy od tego, gdzie sie znajdujemy. Są większe zakłócenia lub nie ma ich wcale. Ilość budynków, linie tramwajowe i kolejowe, sprzęt biurowy, metalowe konsteukcje, lotniska, linie wysokiego napięcia lub inne źródła szumów elektrycznych mogą wpływać na jakość sygnału. Jeśli zegarek pokazuje siłę L1 to oznacza, że wszystko z nim ok a problemem jest jakość sygnału. Trzeba szukać lepszego sygnału najlepiej odkładając zegarek co noc przy innym oknie i sprawdzając rano, w którym miejscu synchronizacja się powiodła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie ma a w innym miejscu będą, bo wszystko zależy od tego, gdzie sie znajdujemy. Są większe zakłócenia lub nie ma ich wcale. Ilość budynków, linie tramwajowe i kolejowe, sprzęt biurowy, metalowe konsteukcje, lotniska, linie wysokiego napięcia lub inne źródła szumów elektrycznych mogą wpływać na jakość sygnału. Jeśli zegarek pokazuje siłę L1 to oznacza, że wszystko z nim ok a problemem jest jakość sygnału. Trzeba szukać lepszego sygnału najlepiej odkładając zegarek co noc przy innym oknie i sprawdzając rano, w którym miejscu synchronizacja się powiodła.

Zgadzam się z Tobą dlatego napisałem żeby spróbować jeszcze w innym miejscu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,  to dzień pojechałem na wycieczkę rowerową i przy okazji w plenerze (pole) spróbowałem synchronizacji. Do L3 doszło i tak wisiało z 5 minut i wyskoczył error, co sugerujecie? Popróbować jeszcze nocnego łapania może w innym miejscu, może na balkonie go zostawić. Nie sram ogniem jakby i co nie pali mi się.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przy L3 powinien się bez problemu zsynchronizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypnij do poręczy na balkonie i zostaw na noc.

U mnie w bloku z synchronizacją bywa bardzo różnie. Czasami zegarki synchronizują się leżąc na półce oddalonej od okna, a czasami pozostawione przy zachodnim oknie na noc nie dają rady, za to o dziwo zawsze i za każdym razem na balkonie skierowanym na wschód synchronizacja przebiega pomyślnie i to nie ważne w którym miejscu i jak położę zegar.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypnij do poręczy na balkonie i zostaw na noc.

...

Tylko jeśli to parter to rano może już go nie być  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz17 zapytam jeszcze raz bo nie wiem czy zdążyłeś przeczytać mój post na poprzedniej stronie.. Nie masz przypadkiem aktywnego alertu barometru?

W sumie on się wyłącza sam po pewnym czasie aktywności ale jeśli jest włączony to nici z synchro..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłacza się sam po 24h ten alert baro.

A co do balkonu to i na 10 piętrze mogą być przygody jak np kupa ptaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alert wyłączony, przygód zegar żadnych niemiał strefa Berlin. Zobaczę dzisiaj zostawię i go na balkonie zostawię popróbuję z innymi miejscami. Wcześniej jak miałem attesę to na parapecie łapały oba. Nic zobaczę.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do balkonu to i na 10 piętrze mogą być przygody jak np kupa ptaka :D

G- Shock by to przyjął dzielnie na klatę :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G- Shock by to przyjął dzielnie na klatę :D

No mój Rangeman przyjął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D To chyba na szczęście ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszedł, u teścia n podwórku może to dlatego że bliżej do nadajnika. Dzięki wszystkim za sugestie i ważne że działa.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Swojego G-shocka mam od ok. pół roku i dziś dopiero udało mi się pstryknąć fotę, wszystko przez to, że nie było powodów aby go

ściągać z ręki, chyba że na noc, ale wtedy ani myślę o pstrykaniu fotek, mimo wszystko mam nadzieję, że wypadł nieźle i się spodoba.

DSC00082

DSC00072

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie prosze o przyjecie do podforum :)

3d1612eacdfbee972c9b693ca8163a1b.jpg

 

bbbc6f66c4e01e8b8faa25d850e78196.jpg

Edytowane przez zer0

just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uprzejmie prosze o przyjecie do podforum :)

 

Ale ładny ten czarny range, chyba na niego zachorowałem.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Ja od paru dni mam dylemat rangeman czy gulfmaster, zaraz odwiozą mnie do czubków  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni mam dylemat rangeman czy gulfmaster, zaraz odwiozą mnie do czubków  :unsure:

No jak masz innego G ze wskazówkami to bierz Rangemana.

A nawet jak nie masz... to i tak bierz Rangemana.

 

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

No właśnie za rangemanem  przemawia mnogość funkcji, wytrzymałość i cena, gulfmastera boję się trochę ze względu na rozmiar i nietypową budowę. W dodatku ciężko dostępna wersja, która mi się podoba z pozytywnym wyświetlaczem i pierścieniem w kolorze metalu. Do rangemana łatwo dostępne paski i bezele 

Z drugiej strony, o wiele szybciej odczytuje się czas ze wskazówek, a i zegarek wygląda poważniej 

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Romana. Dokupisz sobie inny kolor w przystępnej cenie i masz jakby 2 zegarki.

Wymiana paska i bezela to tylko odkręcenie 4 śrób.

Roman ma wszystko a nawet więcej niż się potrzebuje a obecnie jego cena naprawdę jest atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.