Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, w tym urok G, że dla każdego coś dobrego :) 

Przy okazji pochwal się jak na żywo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czwartek postaram się zrobić jakieś fotki


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien pasować element wchodzący wewnątrz oba po 16 mm

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pasek od Casio GD 100 nada się do 6900?

Moim zdaniem ten od gd-100 będzie trochę za szeroki. To co wchodzi w kasetę niby jest ok ale sam pasek jest szerszy.

e3112fe7f455f83d118b5e0b9b044f2a.jpg

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego, model ze zdjęcia z postu na FB to GST-S100D-1A4 a to model bez WC.

Co będzie u nas dostępne w oficjalnej dystrybucji to się okaże jak już faktycznie ten model będzie dostępny namacalnie w salonach TT bo na razie to taki trochę zegarek widmo, niby już jest ale nigdzie go niema. ;)

a po czym poznajesz ze nie ma WC?

No nie wiem czy takie widmo

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dobre wymiary ma pasek od risemana ale to większy koszt.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po czym poznajesz ze nie ma WC?

No nie wiem czy takie widmo

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

 

 

6le4Al9.jpg

 

Widzisz różnice czy nie bardzo?

 

Poniżej zdjęcie z funpage'a G-SHOCK polska..

 

O0o4aRX.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit dobrze gada.

A co do zdjęcia z facebook'a to wrzucili pewnie pierwsze lepsze z google. Funpage moderuje jakaś kompletnie nie znająca się na tym osoba więc nie sugerowałbym się tym, że skoro wrzucili fotkę bez WC to tylko taka wersja trafi do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na żadnym G ze wskazówkami nie ma cyfr a fajnie jak by robili tak jak w GW 4000. Dla tego raczej nie mam w czym wybierać :(


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6le4Al9.jpg

 

Widzisz różnice czy nie bardzo?

 

Poniżej zdjęcie z funpage'a G-SHOCK polska..

 

O0o4aRX.jpg

nie zauważyłem faktycznie.

a na potwierdzenie że zegarek będzie można lada moment kupić foto

q7udTg.jpgttp://imageshack.com/f/idq7udTgj]q7udTg.jpg[/url]

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na żadnym G ze wskazówkami nie ma cyfr a fajnie jak by robili tak jak w GW 4000. Dla tego raczej nie mam w czym wybierać :(

Cyferki są jeszcze w GW3000, GW3500 i GPW1000. Pewnie jeszcze w innych też ale tak od ręki to te mi przychodzą do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem będzie kupić tą wersję na bransie i dokupić pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyferki są jeszcze w GW3000, GW3500 i GPW1000. Pewnie jeszcze w innych też ale tak od ręki to te mi przychodzą do głowy.

Tak ale to albo duże zegarki albo drogie modele albo bez wyświetlacza albo bez wskazówki sekundnika albo podświetlenie nie te :)

Brakuje czegoś bardziej budżetowego a z tego co mi się podoba to

GW35000 - brak wskazowki sekundnika, fatalne podswietlenie i po czesci negatywny wyswietlacz

GA-150 - brak cyfr arabskich i fatalne podświetlenie ale najładniejszy z tej serii bo cała reszta GA są mało czytelne

GA1000 -mój faworyt ale kompas władowany na siłę przez co robi się troszkę drogi no i wersja z pozytywem mi się nie podoba a w reszcie negatyw.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to albo duże zegarki albo drogie modele albo bez wyświetlacza albo bez wskazówki sekundnika albo podświetlenie nie te :).

Wszystko jasne ;)

Ale brak wskazówki sekundowej w zegarku wskazówkowym to straszna lipa i nie podoba mi się to bardzo.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na żadnym G ze wskazówkami nie ma cyfr a fajnie jak by robili tak jak w GW 4000. Dla tego raczej nie mam w czym wybierać :(

 

GA-1000 Ma jeszcze cyferki ale ma też wyświetlacze  cyfrowe wiec nie wiem, być może przez to nie trafi w Twój gust.  ;)

 

 

GA1000 -mój faworyt ale kompas władowany na siłę przez co robi się troszkę drogi no i wersja z pozytywem mi się nie podoba a w reszcie negatyw.

 

 

A jednak :)

 

Co do tego kompasu to fakt strasznie przez to zawyża cenę, bo poza nim i termometrem ten model nic w sobie tak na prawdę niema ani TS ani WC a kosztuje prawie tyle Co Rangemen. Kompletnie tego nie rozumiem bo Romek naszpikowany jest chyba wszystkim co możliwe a jest raptem z 200PLN droższy..

 

Miałem już kilka razy GA-1000 i szczerze ten kompas to taki bajer, chyba ani razu mi się on nie przydał tak naprawdę.

I faktycznie mogli zrobić chociaż jeszcze jedna albo dwie wersje kolorystyczne z pozytywem bo ta jedna jest chyba najbrzydsza ze wszystkich.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit ale ja właśnie chcę ana-digi tylko żeby miał cyfry arabskie, najlepiej wskazówkę sekundową i podświetlenie, które oświetla wyświetlacz ale to raczej rzadkość :)

Tak więc faworyt to GA1000 a potem są GW3500, GA150,

Najbardziej podobają mi się modele z poza mojego pułapu cenowego i wielkościowego czyli Gulfmaster i PRW6000 .


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit ale ja właśnie chcę ana-digi tylko żeby miał cyfry arabskie, najlepiej wskazówkę sekundową i podświetlenie, które oświetla wyświetlacz ale to raczej rzadkość :)

Tak więc faworyt to GA1000 a potem są GW3500, GA150,

Najbardziej podobają mi się modele z poza mojego pułapu cenowego i wielkościowego czyli Gulfmaster i PRW6000 .

 

Wszystko gra po prostu pisałem swojego posta jeszcze na poprzedniej stronie i nie widziałem że  z Waldkiem żeście się tak rozpędzili że wskoczyła nowa strona, gdzie dopiero po napisaniu swojego posta zobaczyłem Twojego gdzie napisałeś że GA-1000 to Twój faworyty.  :)

 

No analoga z podświetlanym cyfrowym wyświetlaczem raczej chyba niema niestety ale mogę się mylić.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym podświetlaniem analogowo-cyfrowych G jest zazwyczaj tak, że skupiają się na lepszym doświetleniu wskazówek głownych, aby ułatwić odczyt godziny, bo w końcu to jest jakby w zegarku najważniejsze.

W MRG-7600 wygląda to tak:

 

post-71916-0-33699600-1440537934.jpg

 

Aby było widać dobrze godzinę oraz wyświetlacze to musieliby zastosować dwa podświetlania. Ta dioda na wskazówki oraz iluminator pod wyświetlacze. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.