Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Na to wygląda, w zakladce "Oferty kupna" , jest powód wycofania wpisany przez sprzedającego. Widocznie cena nie była dla niego satysfakcjonująca

Edytowane przez bartq88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na to wygląda, w zakladce "Oferty kupna" , jest powód wycofania wpisany przez sprzedającego. Widocznie cena nie była dla niego satysfakcjonująca

 

faktycznie!...

 

Ponoć był wystawiony na innym serwisie. Dopiero doczytałem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co sądzicie o GS-1100, wiem że to już stary zegar, czytałem test na naszym forum, opinie. Na zdjęciach fajnie się prezentuje, zwłaszcza niebieski. Cena nie jest teraz wygórowana za używki. Rozmiar całkiem całkiem, bo 47 mm, warto? Nigdy nie miałem i nie mierzyłem, a coś mnie nosi ostatnio :D

Jak z jakością paska?

 

Duży plus to stalowa i zakręcana koperta.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka lat temu. Wykonanie pierwsza klasa, pasek bardzo miękki i wygodny. Zegar jak na swoje gabaryty dość ciężki. Ja bym wybrał z GS - 1400, lepiej przemyślany moduł.

Edytowane przez dwatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co sądzicie o GS-1100, wiem że to już stary zegar, czytałem test na naszym forum, opinie. Na zdjęciach fajnie się prezentuje, zwłaszcza niebieski. Cena nie jest teraz wygórowana za używki. Rozmiar całkiem całkiem, bo 47 mm, warto? Nigdy nie miałem i nie mierzyłem, a coś mnie nosi ostatnio :D

Jak z jakością paska?

 

Duży plus to stalowa i zakręcana koperta.

 

Miałem kilka lat temu. Wykonanie pierwsza klasa, pasek bardzo miękki i wygodny. Zegar jak na swoje gabaryty dość ciężki.

tommly tak jak pisze dwatch. Ale ja na Twoim miejscu szukałbym GS-1150 - ma zagłębione subtarczki co daje świetny trójwymiarowy efekt głebi.

Dodam że waży 97 gram i można się na niego gapić godzinami.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak giez to 1150 lub 1400 jak zależy Ci na tych subtarczkach oczywiście...ja wróciłbym jednak to 1200...najbardziej mi podpasowal ...Gs 1000 1100 1001 itp może z 400 zł max bym dał za nie, nie więcej.

 

GS 1150 ciężko dostać

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tommly na allegro masz GS-1000 za 459 pln ale w średnim stanie.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego04 widziałem, jest też za 500 i niebieski za 799, ale to już lekka przesada. Czyli pozostaje tylko polować na 1150 lub 1400 ;)

 

Faktycznie 1150 ma w sobie to coś, choć 1400 też niczego nie brakuje ;) właśnie obejrzałem oba na YT.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1400 to to samo co 1150 tylko z tough movement.Długo polowalem na 1150 ale nie znalazłem i kupiłem 1400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się dzisiaj mojego gw-6900 a widzę, że na forum znowu jest modny :(


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się dzisiaj mojego gw-6900 a widzę, że na forum znowu jest modny :(

Moda powraca ;) Trzeba było mówić, że sprzedajesz...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem wrzucić na forum, a kolega był chętny więc szybko poszło. Nawet szybciej niż myślałem. Kolekcja G mi się trochę rozrosła, a gw-6900 prawie nie nosiłem i się pożegnaliśmy. Będę za nim trochę tęsknił, bo to świetny zegarek.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS-1150 robi robotę mi już dosyć dawno udało się wyrwać właściwie w idealnym stanie  :D

IMG_5626_zpspwkvhhqr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, dzięki, dobijaj dalej człowieka ;) jak do tej pory nie robił na mnie GIEZ żadnego wrażenia i nagle sruuuu...

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną Giez też od dawna chodził ale lata mijają a ja go wciąż nie nabyłem  <_<

Diego przebąkiwał o sprzedaży ale teraz jak głośno o nim to pewnie nie wypuści z rąk  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaż to siła sprawcza naszego forum, prawda? :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Też go miałem na celowniku i kupiłem na allegro, lecz okazało się że pomyłka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam akcję - niebieska wersja wtedy była wystawiona u Daymona chyba.

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, ale za długo i chociaż raz na dobre mi to wyszło.

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Wkurzyłem się wtedy i kupiłem GA-1000 z zepsutym sekundnikiem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak to u was jest, że jak macie po kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt G to czy wszystkie mają ustawiony sygnał o pełnej godzinie? Ja mam teraz dwa i razem mi pikają i zacząłem się zastanawiać jakby to było gdybym miał ich więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Ja to uwielbiam️ żona mniej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.