Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To samo miałem z BigBenem. Dokonany zakup, zero odezwu, jak się upomniałem, to okazało się, że nie mają na stanie, tylko muszą sprowadzić... Czas oczekiwania oczywiście się przedłużył.

W/wym. firmy mają wylane na te nasze narzekania, gdyż mają towar najtańszy na rynku i chciał nie chciał i tak będą mieli klientów, bo zawsze plus minus jakaś stówa w kieszeni zostanie. Ot, cała historyja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... gdyż mają towar najtańszy na rynku ....

No nie wiem scratch_one-s_head.gif

Negocjując w TT zawsze dostawałem to samo co od seqndus-a lub bigbena a dodatkowo z darmową przesyłką  :)

Tak naprawdę dobrze że Ci dodatkowi "'oficjalni" sprzedawcy są do ... negocjacji w TT  :D

Kiedyś jak już miałem wynegocjowaną cenę w TT, tańszą od dodatkowej przesyłki seqndus-a, zapytałem o dodatkowy rabat i nawet nie odpisał, dwukrotnie ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem scratch_one-s_head.gif

Negocjując w TT zawsze dostawałem to samo co od seqndus-a lub bigbena a dodatkowo z darmową przesyłką  :)

Tak naprawdę dobrze że Ci dodatkowi "'oficjalni" sprzedawcy są do ... negocjacji w TT  :D

Kiedyś jak już miałem wynegocjowaną cenę w TT, tańszą od dodatkowej przesyłki seqndus-a, zapytałem o dodatkowy rabat i nawet nie odpisał, dwukrotnie ;)  

 

Ja kiedyś kupowałem 2 zegarki od Daymona i zapytałem grzecznie czy w takiej sytuacji przewidują jakiś rabat - też nic nie odpisali.

Jak dla mnie to brak profesjonalizmu, gdyż mogliby odpisać że np. nie dają i już a tak wychodzą na buraków.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz, ja i kilku forumowych Kolegów, że można negocjować cenę np. w TT ze skutkiem pozytywnym, ale ilu jest klientów, którzy sugerują się wyłącznie ceną z ogłoszenia? I tak, to idzie, bo gdyby tak nie było, to wymienione wyżej sklepy by nie miały obrotu, a co za tym idzie prawa bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TT nie chcieli mi dać więcej niż 15% na ten model więc na allegro rzeczywiście wychodziło korzystniej.

Pech w tym, że wybrałem akurat seqndusa bo w worldtrade24 mieli od razu.

Seqndus oddał kasę a ja zegarek będę miał na czas ale tak, jak pisałem - niesmak pozostaje i więcej do niego nawet nie zadzwonie z zapytaniem czy ma coś na stanie nawet gdybym miał zaoszczędzić ileś tam pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz, ja i kilku forumowych Kolegów, że można negocjować cenę np. w TT ze skutkiem pozytywnym, ale ilu jest klientów, którzy sugerują się wyłącznie ceną z ogłoszenia? I tak, to idzie, bo gdyby tak nie było, to wymienione wyżej sklepy by nie miały obrotu, a co za tym idzie prawa bytu.

Czyli zadowolenie tym co mamy a nie to co jeszcze możemy dać/ sprzedać  ;)

Dziwne bo apetyt rośnie w miarę jedzenia  ^_^

 

...

Seqndus oddał kasę a ja zegarek będę miał na czas ale tak, jak pisałem - niesmak pozostaje i więcej do niego nawet nie zadzwonie z zapytaniem czy ma coś na stanie nawet gdybym miał zaoszczędzić ileś tam pln.

... ja też drinks.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-69446-1449269328,031_thumb.jpg

GW-4000 GWN-1000 i GW-A1000 ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fota no i zegary 3 ;)

 

U mnie LY reszta czeka na synchro ;)

3643642d6945f56da9e39ffed801ca8d.jpg

Edytowane przez Dzidu79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie pokazuj tego GDXa, bo jak go widzę to mam ochotę dołączyć go do kolekcji. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że ZIBI będzie miało bezel lub jakieś części do starych G-shocków (sprzed nastu lat?)

Gdzie pytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej sesji spacerowej :) 

post-76027-0-78937700-1449327738_thumb.jpg

post-76027-0-05039400-1449327746_thumb.jpg

post-76027-0-10938000-1449327754_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do twarzy mu z tym głazem ;) 

 

Ja też zatem dorzucę coś z dzisiejszej sesji spacerowej   :)

 

7uwMfTb.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę cegiełkę a własciwie kwadrata ze spaceru

 

aKkgyUw.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że ZIBI będzie miało bezel lub jakieś części do starych G-shocków (sprzed nastu lat?)

Gdzie pytać?

Nalepiej na www.zibi.pl w zakładce "kontakt".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzień a tu zero zimy na zdjęciach ;)

Bo tej zimy jest zero zimy :)

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow :blink:

Odleciał z tą ceną.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.