Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jest dokładnie tak jak napisałeś. W dzień przeciętna widoczność. W nocy kozak. Mieni się odcieniami zieleni,

tak jak na zdjęciu, bez podświetlania :)  I wielka szkoda, że go sprzedałeś. Masz czego żałować. To fakt !

 

Szkoda, ale jeszcze go kupię  na pewno :) i zrobię z niego mega low profile military stealth mod :) Czekam tylko na dobra okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za realizację !


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko oddałem. Ale kwadratowych nie było w 2 lidlach.

Jakby ktoś wiedział w którym lidlu w Warszawie są jeszcze kwadratowe pudełka, proszę o info.

 

Tapnięte z fona.

Na Puławskiej wczoraj jeszcze były. Jadę jutro do Piaseczna, to daj znać ile Ci wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Puławskiej wczoraj jeszcze były. Jadę jutro do Piaseczna, to daj znać ile Ci wziąć.

Jak byłbyś tak miły to weź mi jedną sztukę kwadratowego.

Bedziesz teraz w PL do świąt?

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Tak, jestem nawet do końca roku.

 

Wysłane z mojego EVOLVEO StrongPhone Q4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Waldek, w Umbrella Co. posadę dostałeś? ;)

 

 

 

Fajny zegar, fajny bidon i świetne zdjęcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek wyczyszczony, dostał sprawny akumulator i śmiga :) będzie do czarnej roboty...jak jakaś będzie kiedyś :P

 

3934636_20151214_200831-1.jpg3934637_20151214_200857.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się nie mogę przyzwyczaić do tej bryły :) ale ogólnie spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do czarnej roboty?!.. Na ekspozytor i do oszklonej szafki! A na nadgarstek tylko na stosowne okazje, a nie do czarnej roboty... ;):)

Świetny jest! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czarnej roboty?!.. Na ekspozytor i do oszklonej szafki! A na nadgarstek tylko na stosowne okazje, a nie do czarnej roboty... ;):)

Świetny jest! :)

No zobaczymy jeszcze :)

Jak mimo wszystko będziesz chciał sprzedać to daj mi znać.

Będę pamiętał jak coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek, w Umbrella Co. posadę dostałeś? ;)

 

 

 

Fajny zegar, fajny bidon i świetne zdjęcie. :)

Pracuję nad nowym szczepem T-Wirusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pracuję nad nowym szczepem T-Wirusa ;)

No,.. a jeśli się nie mylę, to po godzinach planujesz rozbudować kolekcję tych blaszaków, czy nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś mi się widzi, że to będzie świetna subkolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie tanioski Rysiek do wymiany pasek,bo końcówkę chyba mu pies pogryzł :) ale co najlepsze to do Ryśka miły Pan z OLX dołożył jeszcze nowke sztukę brelok G a w aukcji nie było o nim mowy :) sam Rysiek też w bardzo fajnym stanie :)

o3gLnD4.jpg

 

isLymaO.jpg

 

XNIHpaW.jpg

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmoo

Strasznie niepraktyczny ten brelok, pewnie uwiera w kieszeni. Raczej do położenia na półkę.  :mellow: Fajny ten Rysiek, może nawet ładniejszy od 9300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się to raczej taki gadżet nosił nie będę :) Ryśki są bardzo fajne to już mój któryś z kolei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nie wiem czy to dobry dział ale jestem nowy na forum, jesli nie to przepraszam 

Mam problem z paskiem paskiem swojego G-SHOCKa 
Jestem posiadaczem modelu GD 400DN-4ER i na pasku zaczeły sie pojawiac przebarwienia (zdjecia w linku, sory za jakosc ale cos tam na nich widac) i chciałbym je jakos usunąć. 
Jakos strasznie ich nie widac ale mnie osobiscie denerwuja 

Jesli ktos ma jaki sprawdzony sposób jak moge je usunąć to bede bardzo wdzieczny :) 


link do zdjec: 


Pozdrawiam Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wodą z cytryną lub płyn do mycia naczyń i szorowanie - może pomoże chociaż na szlufce przebarwienia mogą już zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przebarwieniach pasków,bezeli masz całe stado tematów to są plamy które bardzo ciężko usunąć A nawet wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niepraktyczny ten brelok, pewnie uwiera w kieszeni. Raczej do położenia na półkę.  :mellow: Fajny ten Rysiek, może nawet ładniejszy od 9300.

Noszę ten brelok od lat w kieszeniach i nic nie uwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.