Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dingo

To już nawet małe dziecko wie, że dla niego G-shock jest 

Dla poważnych zegarkowców tylko stal nadaje się  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bez nich nie mogę żyć, serio :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak z G. Mam takie momenty ze kolekcja G jest praktycznie zerowa poza kilkoma stalymi pozycjami i skupiam sie na automatach i eco ale po jakims czasie wracam zawsze do nich a reszta kreci sie w roto gdzies w salonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Ja trzymam jednego G-9200 z sentymentu i dla tego, że jest nie sprzedawalny (przez moda, który zrobiłem) teraz jeszcze GD-350, G-8000, G-7800. Ale te zegarki tak na prawdę rzadko goszczą na nadgarstku  GD-350 używam do odliczania czasu. Ale coraz częściej wolę na ręku jakiś nie duży, ładny zegarek automatyczny i idę w kierunku (o zgrozo) swiss made  :P  chociaż do seiko mam duży sentyment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już coś innego niż G to tylko te dwa obecnie :) co prawda rzadko kiedy ale czasem założę 

 

gallery_64161_2333_2343326.jpggallery_64161_2333_156268.jpggallery_64161_2333_239587.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie Certinką ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie Certinką ;)

Solidny ciężki zegar :) ale już masz przecież :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś nie przemawiają, wolę G. 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dlatego G już z 15 się uzbierało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seqndus podniósł cenę za Rangeman'a na święta, chyba ze taka zostanie na dłużej..

 

Piowa King'a sprzedaje heh grubo :) MM na dobre koronę przechwycił ;)

Edytowane przez Dzidu79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do rodziny G do łączyły 2 takie. 3051 na rzepie nie schodzi z łapy a tryt robi mega robotę

post-68894-0-62542000-1450595798_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna chorowałem na Luminoxa ale ceny mnie odstraszały. Aż trafiłem na stronę MILICON mają tam 20% zniżki. Luminox to fajna alternatywa dla G . Prosty do bólu lekki prawie go nie czuć . Wiadomo G to G ale fajnie czasami coś innego założyć na łapę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidny ciężki zegar :) ale już masz przecież :)

Ale ta wersja kolorystyczna jest the best. Nawet limitka Kubicy nie jest taka wypaśna.

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem ostatnio z szefem seqndusa i podobno ceny maja podskoczyc :/

Ciekawe czy przez dolara czy po prostu podwyższają. Jen trzyma się cały czas na podobnym poziomie. Może powstanie nowa firma i będzie tak jak kiedyś z bigbenem, tzn sequndus podwyższy ceny, a w nowej będą stare niskie ceny.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przez dolara czy po prostu podwyższają. Jen trzyma się cały czas na podobnym poziomie. Może powstanie nowa firma i będzie tak jak kiedyś z bigbenem, tzn sequndus podwyższy ceny, a w nowej będą stare niskie ceny.

Podobno są jakieś problemy z importem równoległym, po nowym roku do ok marca podobno nie mają dostaw.

Oswajamy się z Gulfmasterem, Tosia zafascynowana.

post-38269-0-84188800-1450608156_thumb.jpg

post-38269-0-93560300-1450608160.jpg

post-38269-0-82738400-1450608166.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są jakieś problemy z importem równoległym, po nowym roku do ok marca podobno nie mają dostaw.

Oswajamy się z Gulfmasterem, Tosia zafascynowana.

Śliczna córa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo skąd takie paski pogryzione czasami na aukcjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, Mała strasznie podobna do Ciebie  ;) 

 

Kontrola jakości musi być! Szkło czyste bez rys, miekkość paska opowiednia, na klamerce napis CASIO. Wszystko w jak najlepszym porządku Tatuś możesz zakładać i smigać. Fajny ten gryzak  :D  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezcze mała nie zje :) Mój synio już też miał Casio na testach :)

XkMzR01.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.