Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Na OLX pojawiają się stareeee MTG warto się w to pchać? Wygląd średni i rocznik solara ma chyba znaczenie? Aż strach kupować używane zegarki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OLX pojawiają się stareeee MTG warto się w to pchać? Wygląd średni i rocznik solara ma chyba znaczenie? Aż strach kupować używane zegarki :D

 

O aku nie martwił bym się szczególnie o ile nie siedzi tam jakiś bardzo archaiczny i niedostepny model. Zazwyczaj jest to CTL1616 dostępny za 36 zł na allegro, który wymieniasz jak zwykłą baterię.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ich przypadku to bardziej zwróciłbym uwagę na ich cenę, bo to 270 i 350 jeśli dobrze pamiętam za zegarek w takim stanie to masakra.

Ja nowego kupiłem za 350 a po tygodniu sprzedałem za 300 i to jest uczciwa cena ale za zegarek w stanie bardzo dobrym.

Ci sprzedający myślą, że posiadają niewiadomo co. 100 pln max bym za nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ich przypadku to bardziej zwróciłbym uwagę na ich cenę, bo to 270 i 350 jeśli dobrze pamiętam za zegarek w takim stanie to masakra.

Ja nowego kupiłem za 350 a po tygodniu sprzedałem za 300 i to jest uczciwa cena ale za zegarek w stanie bardzo dobrym.

Ci sprzedający myślą, że posiadają niewiadomo co. 100 pln max bym za nie dał.

Zgadzam się i nie dajcie się nabrać na wersję wietnamska :) Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą wietnamska wersją to już koleś grubo przesadził :D Było się z czego pośmiać :D A wiedzieliście, ze gshock założony na łapie wytrzymuje nawet strzały z karabinu?  :o hahaha Ludzie mają fantazje  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLX jednak ma swoj urok :-p cale stada GA100 i nie dosc ze to samo w sobie wyglada jak kupa to moze ze 2 oryginalne.

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigant wśród maluchów

GW-5600J

 

4P6Su9n.jpg

 

7b02MWk.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, też o nim kiedyś myślałem ale odpuściłem z uwagi na nie działające radio u nas. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba się napatrzyłem na te wszystkie 56xx, że dla mnie dziwnie wyglada kwadrat z "okrojoną" datą. Nie moja bajka, ale gratuluję nabytku!

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wymienić bezel i pasek w GW-M5610? Nie rozszczelni się? Chciałbym dokupić pomarańczowy komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wymienić bezel i pasek w GW-M5610? Nie rozszczelni się? Chciałbym dokupić pomarańczowy komplet.

Możesz to zrobić samemu bez utraty gwarancji a tym bardziej szczelności zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przez zaglądanie do działu Casio znowu mnie wzięło na jakiegoś G Shocka ;-) ostatniego mialem cos kolo 2 lat temu,ale to było w okresie w którym zegarki szybko mi sie nudziły...i głupi sprzedałem :-\ a teraz chetnie kupiłbym jakiegoś klasyka,tylko na co się zdecydować?! Za dużo tych G ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GW-M5610 :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego04, jak wrażenia z 5600J ? Bo imho to jeden z najfajniejszych G, a już na pewno najfajniejszy z pięćsześćsetek. Mam do niego straszny sentyment... :)


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko,ale nie wiem czy potrzebuje radia i tough solara :P kiedyś miałem g7900 a później zwykłego dw5600.Wolałbym coś tańszego na początek powrotu do g shockow;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w kwadracie radio i Solar nie potrzebne :) stawiam na kompletną prostote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w kwadracie radio i Solar nie potrzebne :) stawiam na kompletną prostote

 

Też tak uważam ale podobają mi się tylko kwadraty z grubymi cyferkami i dobrym kontrastem a te zazwyczaj mają jedno i drugie albo conajmniej TS.

 

Diego04, jak wrażenia z 5600J ? Bo imho to jeden z najfajniejszych G, a już na pewno najfajniejszy z pięćsześćsetek. Mam do niego straszny sentyment... :)

 

Robi bardzo pozytywne rażenie. Pierwsze to - jaki duży! :huh:  :)  Chyba największy z serii 56XX

Dobry kontrast wyświetlacza, dobre podświetlenie. Zaskoczeniem było dla mnie ustawienie czasu podświetlenia na 1 lub 3 sek czego jak dotąd nie spotkałem w kwadratach.

Paska nie ocenię bo w trakcie używania przez lata ułożył się już do nadgarstka ale jest grubszy od M5600/5610.

Z minusów to przyciski są głęboko osadzone w kopercie i są na równi z bezelem.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski widziałem na allegro. No i faktycznie w porównaniu do 5160 to grubasek :)

Jedyne co mi w nim przeszkadzało to ta pustka w lewym górnym rogu wyświetlacza, śmiało mogli tam wrzucić dzień tygodnia. Ale poza tym rewelacja. Niech się nosi :)


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski widziałem na allegro. No i faktycznie w porównaniu do 5160 to grubasek :)

Jedyne co mi w nim przeszkadzało to ta pustka w lewym górnym rogu wyświetlacza, śmiało mogli tam wrzucić dzień tygodnia. Ale poza tym rewelacja. Niech się nosi :)

 

Fakt widać ta pustkę ale traktuje to bardziej jako rodzaj odmiany czy oryginalności :) Gatki może sobie zmienię.

@jagr wiesz gdzie mogę dostać uszczelkę pod dekiel do niego bo Wujek Gugle w polskich internetach nic nie podpowiedział.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Panowie do was, czy opłaca się w cenie do 400-500 brać GA-110?

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena na ga-110 to okolice 300zl z gwarancją zibi.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.