Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

O mam tego samego Zenita-E na półce :)

 

8449867277_10a9c0da77.jpgZenit E by Łukasz, on Flickr


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry sprzęt, ja swojego używam do tej pory, nawet światłomierz działa. 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest od ojca ale to tylko dekoracja chociaż też na chodzie :)

A dziś byłem drugi raz w TT i po rozmowie z miłą Panią dostałem podręcznik Master of G w którym są opisane głównie Mudmaster i Gulfmaster w najdrobniejszych detalach :)

Wypytałem też od gadżety itd ale nic niestety nie mają oprócz puszek w których są zegarki  Żeby ceny w TT były takie miłe i fajne jak Panie obsługujące tam  ;)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne zdjęcie, Michał. Myślę, że Waldzior ucieszy się z dedykacji. :)

Miło mi ;)

 

Dzięki Michał :)

 

Co do MRG to dzięki za link. Właśnie takiego szukam i zakup przemyślę.

Szkoda tylko, że taki zajechany :(

Za 50 pln więcej kupiłem jego okrągły odpowiednik z Japonii z wliczoną przesyłką w stanie 9/10 a za 150 pln mniej kupiłem podobny kwadratowy nówka sztuka w TT.

Ale przemyślę temat.

 

Fajnie, że już się tak "znamy", że wiemy co kto lubi ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Ja nie jestem specem od g.

Ten rysiek jest teoszke inny.

Ma pomaranczowy wyswietlacz, po podswietleniu jakis mlotek na wyswietlaczu i inny dekiel.

To nie jest zwykly gw9200 jak dla mnie ale moze dla was tak.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Ja nie jestem specem od g.

Ten rysiek jest teoszke inny.

Ma pomaranczowy wyswietlacz, po podswietleniu jakis mlotek na wyswietlaczu i inny dekiel.

To nie jest zwykly gw9200 jak dla mnie ale moze dla was tak.

To wersja MIRO Men In Rescue Orange przeznaczony niby dla służb ratunkowych, charakteryzuje sie m.in. toporkiem widocznym po aktywacji podswietlenia.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to znalazlem w sieci. Na deklu jest jeszcze lotopalanka czy cos w tym stylu zamiast smoka.

Dziwne ze ceny tych g sa dwa razy wyzsze niz zwyklego ryska.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo seria lymytowana to i cena x 2.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jest coś takiego w GIEZie GS-1150, jak przywracanie ustawień fabrycznych, czy jakieś podobne ustrojstwo? Konkretnie chodzi mi o budzik i timer ( chociaż ręki nie dam sobie uciąć, czy po upływie czasu w trybie timera, sygnalizował, to dźwiękiem... ) Mój syn wykazał zainteresowanie w/wym. zegarkiem i ja ,,gupi'' dałem, żeby obczaił temat... Tak mi wszystko poprzestawiał, że do ładu nie mogę dojść, siedzę nad instrukcją i dziwię...

Poradziłem sobie z ustawieniem wskazań, bo wskazówki nie pokrywały się z indeksami, tylko były przesunięte, to samo z datą, była przesunięta, tak, że nie można było odczytać wskazań... Za chiny ludowe nie mogę teraz ustawić alarmu ( tzn ustawiam np. godz. 18, a on dzwoni o którejś tam w nocy / mój błąd, że nie zapamiętałem, o której to było / ), timer odlicza nie wiadomo ile... Nie mam pojęcia od czego zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażniły mnie czerwone napisy.

Pozbyłem się farby z bezela i szkiełka.

Negatyw zrobiłem z odzyskanej folii od starego lcd z gps'a (niestety w peru nie mogłem znaleźć folii polaryzacyjnej i troche widać rysy po scieraniu kleju z odzyskanej folii, musze zamówić z polski lub chin)

 

Pierwsza moja taka zabawa i będzie troche poprawek ale to jak już załatwię folię na lcd.

 

5fa3fbf0f94a7fd7147f6e508ed69f59.jpg

 

a0f02f45f834d128c80440a77c1985b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jest coś takiego w GIEZie GS-1150, jak przywracanie ustawień fabrycznych, czy jakieś podobne ustrojstwo? Konkretnie chodzi mi o budzik i timer ( chociaż ręki nie dam sobie uciąć, czy po upływie czasu w trybie timera, sygnalizował, to dźwiękiem... ) Mój syn wykazał zainteresowanie w/wym. zegarkiem i ja ,,gupi'' dałem, żeby obczaił temat... Tak mi wszystko poprzestawiał, że do ładu nie mogę dojść, siedzę nad instrukcją i dziwię...

Poradziłem sobie z ustawieniem wskazań, bo wskazówki nie pokrywały się z indeksami, tylko były przesunięte, to samo z datą, była przesunięta, tak, że nie można było odczytać wskazań... Za chiny ludowe nie mogę teraz ustawić alarmu ( tzn ustawiam np. godz. 18, a on dzwoni o którejś tam w nocy / mój błąd, że nie zapamiętałem, o której to było / ), timer odlicza nie wiadomo ile... Nie mam pojęcia od czego zacząć.

A nie możesz zresetować tak jak po wymianie baterii? Dotykając - i AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeteusz -fajny bandyta wyszedł!

 

Wykluczyłem Rendża z kręgu zainteresowań ze względu na cenę, a tu za 800zł już chodzą? Dobra to cena czy normalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś aktualny polski katalog G-Shock do pobrania? Szukam, ale nie mogę znaleźć :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeteusz -fajny bandyta wyszedł!

 

Wykluczyłem Rendża z kręgu zainteresowań ze względu na cenę, a tu za 800zł już chodzą? Dobra to cena czy normalna?

W tej chwili dobra a jeszcze parę miesięcy temu by była beee  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jest coś takiego w GIEZie GS-1150, jak przywracanie ustawień fabrycznych, czy jakieś podobne ustrojstwo? Konkretnie chodzi mi o budzik i timer ( chociaż ręki nie dam sobie uciąć, czy po upływie czasu w trybie timera, sygnalizował, to dźwiękiem... ) Mój syn wykazał zainteresowanie w/wym. zegarkiem i ja ,,gupi'' dałem, żeby obczaił temat... Tak mi wszystko poprzestawiał, że do ładu nie mogę dojść, siedzę nad instrukcją i dziwię...

Poradziłem sobie z ustawieniem wskazań, bo wskazówki nie pokrywały się z indeksami, tylko były przesunięte, to samo z datą, była przesunięta, tak, że nie można było odczytać wskazań... Za chiny ludowe nie mogę teraz ustawić alarmu ( tzn ustawiam np. godz. 18, a on dzwoni o którejś tam w nocy / mój błąd, że nie zapamiętałem, o której to było / ), timer odlicza nie wiadomo ile... Nie mam pojęcia od czego zacząć.

Mi też chyba żona kiedyś powciskała przyciski na chybił trafił ale raczej nie tak jak Twoj syn. Albo reset AC albo jedziesz z instrukcją. Zacznij od ustawienia strefy czasowej a potem od ustawień funkcyjnych przyciskiem C.

Koniec odliczania timera i alarmu jest sygnalizowane dzwiekiem. A alarm bimbał nie o 18 tylko pewnie o 6 albo dla innej strefy czasowej o zupelnie innej godzinie.

W razie czego dysponuje instrukcją ale chyba kiedyś Ci przesyłałem.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje się ktoś jak z czytelnością negatywu w GWM-5610BB? Na zdjęciach wydaje się w miarę ok, ale chyba nie jest to poziom 7710 czy GD-350?


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dobra a jeszcze parę miesięcy temu by była beee ^_^

Czyli co, podrożały?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są po prostu mniej dostępne, nie dawno można było mieć nówke za 850, więc wszyscy chcieli kupować za 600, a teraz nie dość, że ceny są trochę wyższe to ciężej znaleźć 9400 w pozytywie, więc 800 to dobra cena. Rynek G działa jak każdy rynek.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie dziś taka sytuacja:

68179d5d67acf4b3c1f75323562629ee.jpg

Zdjęcie takie sobie, ale okoliczności ciekawe. Fotka zrobiona tu:

d2bb35a773af8c6116ce752e98341451.jpg

Co ciekawe, jest tu chyba jakaś inwazja dzików. Łażą po całej okolicy nawet w dzień. Minęła nas grupka kilku w odległości może 20m, w tym kilka młodych i jeden jakiś czarny knur wielki jak stodoła. Żałuję, ze zdjęcia nie zrobiłem, ale w jednym ręku dzierżyłem nóż, a w drugim gaz. Jak ten czorny kaban począł dreptać w moją stronę, to... hehe, fajna przygoda. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam 20 metrów... Tyle co nic :D

Przede mną 2 metry jakoś zatrzymała się kajla (locha) to wtedy to jest przygoda :D

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś też kwadratowo :)

 

4539695_20151113_085929-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.