Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzisiaj przechodząc obok TT nie mogłem się powstrzymać od przejrzenia gabloty z G-Shock'ami, natknąłem się na taką oto "nowość": GW-9300CM -1ER. Specjalnie napisałem w cudzysłowie, ponieważ zauważyłem, że temat tego zegarka już był poruszany w zeszłym roku. Pani zaś w TT zapierała się, że dostali je tydzień temu i sprawdzają jaki będzie na nie popyt. Przymierzyłem i bardzo mi podpasował na tyle, że byłem skłonny go od razu kupić. Rabat jaki mi udzieliło to początkowo -15%, następnie -20%, kończąc ostatecznie na -25% od ceny oficjalnej. Na moje szczęście bądź też nie postanowiłem wstrzymać się z zakupem i właśnie zapytać się Was drodzy koledzy czy któryś z Was przypadkiem nie miał styczności z tym zegarkiem trochę dłużej niż ja (czyli powyżej 5 minut) i jakie ma wrażenia odczucia po użytkowaniu? Podobno jest to poprawiony Mudman. Główna różnica jest przede wszystkim w tworzywie paska, taką wiadomość otrzymałem od Pani obsługującej. Czekam na jakieś opinie z autopsji czy zegarek warty jest ceny 1300 zł, ponieważ w takiej mam możliwość go zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWG-M510

Z wyglądu to niemal GW-M100,

wskazówki ma inne ...tak na pierwszy rzut oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj przechodząc obok TT nie mogłem się powstrzymać od przejrzenia gabloty z G-Shock'ami, natknąłem się na taką oto "nowość": GW-9300CM -1ER. Specjalnie napisałem w cudzysłowie, ponieważ zauważyłem, że temat tego zegarka już był poruszany w zeszłym roku. Pani zaś w TT zapierała się, że dostali je tydzień temu i sprawdzają jaki będzie na nie popyt. Przymierzyłem i bardzo mi podpasował na tyle, że byłem skłonny go od razu kupić. Rabat jaki mi udzieliło to początkowo -15%, następnie -20%, kończąc ostatecznie na -25% od ceny oficjalnej. Na moje szczęście bądź też nie postanowiłem wstrzymać się z zakupem i właśnie zapytać się Was drodzy koledzy czy któryś z Was przypadkiem nie miał styczności z tym zegarkiem trochę dłużej niż ja (czyli powyżej 5 minut) i jakie ma wrażenia odczucia po użytkowaniu? Podobno jest to poprawiony Mudman. Główna różnica jest przede wszystkim w tworzywie paska, taką wiadomość otrzymałem od Pani obsługującej. Czekam na jakieś opinie z autopsji czy zegarek warty jest ceny 1300 zł, ponieważ w takiej mam możliwość go zakupić.

Normalny Mudman kosztuje ok 600 zł więc 700 doplacasz za carbon w pasku i wave ceptor. Już taniej można znaleźć gw-9300 w Japonii w różnych kolorach a nie tylko moro.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie nie opłaca się go kupować?

To już Twoja sprawa na co chcesz wydawać swoje pieniądze ale ja zdecydowanie wybrałbym Rangemana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman jest większy, a mój problem polega nie tyle na finansach co bardziej na nadgarstku, który jest dość wąski (jestem szczupłą osobą). 

Edytowane przez DearD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman nie jest taki wcale dużo większy od Muda minimalnie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na małym nadgarstku Mudman leży sto razy lepiej a wiem po sobie :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym g-9300 albo gw-9400, który tak jak pisze X-Ray nie jest dużo większy.

Jeśli Tobie się podoba gw-9300cm i cena Cie nie odstrasza to bierz


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Przemyślę to sobie jeszcze na spokojnie i podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk :)

post-69446-1457892133,6865_thumb.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten gw-9300 ale nawet cena 1300 zł trochę za wysoka. Bierz zwykłego 9300 i będziesz zadowolony.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz zwykłego 9300 i będziesz zadowolony

 

Chyba oddam swojego  :unsure:

Edytowane przez zibson

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koledzy, w związku moją przygodą z bateryjką (w dziale technicznym się zaczęło, ale przeniosłem się tu z dyskusją, bo nie chcę tam OT robić) chciałem Was zapytać o jakiś zaufany sklep z bateriami. Gdzie kupujecie, polecicie coś? Coś dziś z rana kliknąłem  ;)  i chyba będę akumulator potrzebował (CTL1616).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w związku moją przygodą z bateryjką (w dziale technicznym się zaczęło, ale przeniosłem się tu z dyskusją, bo nie chcę tam OT robić) chciałem Was zapytać o jakiś zaufany sklep z bateriami. Gdzie kupujecie, polecicie coś? Coś dziś z rana kliknąłem  ;)  i chyba będę akumulator potrzebował (CTL1616).

http://allegro.pl/bateria-kondensator-akumulator-ctl1616-panasonic-i6023769813.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki Bartek, w sumie to sam mogłem wpaść na ten sklep, bo o ile wiem, wielu z nas robi tam zakupy. Tym bardziej dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio dużo od nich kupowałem, fajnie bo mają na stanie to co sprzedają więc często są dobrą alternatywą dla zamówień z Zibi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.