Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nabijacie się jakby Casio samo takich cudaków nie robiło :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając ze słońca. ;)

post-69446-1458215775,557_thumb.jpgpost-69446-1458215782,1616_thumb.jpgpost-69446-1458215786,9707_thumb.jpgpost-69446-1458215871,8769_thumb.jpg

 

E: przepraszam za jakość ale tapatalk strasznie zmniejsza zdjęcia :(

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie który model z serii 5600 miał "wadę" że ekranik wyglądał jakby bateria była rozładowana?

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeteusz, pojechałeś ostro z tym malowaniem :lol:

Niczym malowana lala

Prostytutka icon_twisted.gif

 

Hehe. Tak to jest jak po % włączy się radosna twórczość :) najbardziej namęczyłem się ze złożeniem przycisku :/ zatrzask dwa razy na podłodze lądował

 

 

Myślcie panowie jaki moduł do 1701d mogę włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie który model z serii 5600 miał "wadę" że ekranik wyglądał jakby bateria była rozładowana?

 

Pozdrawiam

Kamil

Wadę? Nie wiem. Ale jak dla mnie DW-5600E ma fabrycznie tak padaczny kontrast że wygląda jakby miał wadę

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukać takiego który nie jest "E"

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil wierze że nadal robisz sobie jaja a nie pytasz na serio

Szukaj takich z końcówką OK


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenuje przed prima aprilis :D

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nowym zegarkiem na nadgarstku, a jest to nie kto inny jak sam G-Shock Specials GW-9300CM-1ER

Wybór ten był zupełnie świadomy i przemyślany i zaważyły tutaj głównie dwa czynniki - kolorystyka oraz wielkość w porównaniu do Rangman'a, którego mi tak polecano zamiast wspomnianego zakupionego modelu.

 

Generalnie jest to mój drugi G-Shock w życiu (wcześniejszy był to GW-9200), tak więc ze względu na podobne funkcje i specyfikacje odnajduję się bez problemu natomiast jest jeden mankament, z którym nie potrafię sobie poradzić. Mianowicie czasy światowe. W swoim mudmanie mam ponad 30 miast rozmieszczonych w różnych strefach czasowych i cześć z nich się pokrywa czyli godzina jest prawidłowa, a część nie np. Syndey, Australia pokazuje u mnie 0:15 a w rzeczywistości jest 1:15 podobnie ma się z Los Angeles, CA, USA 6:18 zamiast 7:18. Dlaczego tak jest?

Edytowane przez DearD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przecież po prawidłowej wymuszonej synchronizacji powinno mi automatycznie wymusić włączenie bądź wyłączenie DST w danym regionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście DST jest ustawione na auto, chyba że czasy światowe mają oddzielnie ustawienie DST - jeśli tak jak je włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba recznie musisz ustawić w każdym mieście. Właśnie sprawdziłem u siebie i na World time przelaczam miasta przyciskami B D (po prawej) i do każdego miasta moge włączyć lub wyłączyć DST przyciskiem A (górny lewy)

DST auto jest tylko do home city widocznie.

Edytowane przez Mapeteusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie W.T. DST ustawia się ręcznie dla każdego miasta z osobna.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, już to zrobiłem. Myślałem, że DST tyczy się wszystkich czasów nie tylko głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio to wymyślili ale kiedyś gdzieś czytałem, że jest tak dlatego, że w niektórych krajach nie zmienia się czas ma letni/zimowy. Jednak wydaję mi się, że te kraje są w mniejszości i łatwiej sobie przestawić w drugą stronę ;) .


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, u mnie w peru się nie zmienia. W europie islandia, rosja tez nie zmieniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio to wymyślili ale kiedyś gdzieś czytałem, że jest tak dlatego, że w niektórych krajach nie zmienia się czas ma letni/zimowy. Jednak wydaję mi się, że te kraje są w mniejszości i łatwiej sobie przestawić w drugą stronę ;) .

E tam głupio, niedługo większość krajów odejdzie od przestawiania godziny  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ten GW1400 z allegro co aku wyczerpany był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio to wymyślili ale kiedyś gdzieś czytałem, że jest tak dlatego, że w niektórych krajach nie zmienia się czas ma letni/zimowy. Jednak wydaję mi się, że te kraje są w mniejszości i łatwiej sobie przestawić w drugą stronę ;) .

 

Czas zmienia się w 68-69 krajach na 194 :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.