Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Spać nie możecie. Posty przed 5 rano.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę komunikacją transportu zbiorowego gdzieś tak 40km do roboty na godzinę około 7 rano, wypiję rano dwie kawki przy internetowej prasowce, zjem śniadanie i wezmę prysznic i jestem gotowy na dzien. Dlatego najwięcej postów piszę wcześnie rano.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ja mam proste połączenie... potem o 24 jem śniadanie i jestem gotowy do pracy... czy jakoś tak to było :)

Się mi skojarzyło.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę komunikacją transportu zbiorowego gdzieś tak 40km do roboty na godzinę około 7 rano, wypiję rano dwie kawki przy internetowej prasowce, zjem śniadanie i wezmę prysznic i jestem gotowy na dzien. Dlatego najwięcej postów piszę wcześnie rano.

 

 

Panie ja mam proste połączenie... potem o 24 jem śniadanie i jestem gotowy do pracy... czy jakoś tak to było :)

Się mi skojarzyło.

 

Mnie też :)

https://www.youtube.com/watch?v=SOHHXWxZ7L0

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei kończyłem nadgodziny do 3 w nocy. 4 polskiego czasu.

 

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

taki zestaw jak poniżej za 50 PLN. Oprócz G (orientuje się ktoś co to za model?) jest jeszcze Albatros i Delbana na 17 kamieniach. Wszystkie zegarki mocno dojechane. Warto?327025689_1.jpg

20160714_131404.jpg

20160714_131440.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.. teraz dopiero zauważyłem, że np. na tarczy na logo jest "CHOCK RESIST"

Dzięki za szybką odpowiedź :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, G to podróba, ten zestaw wisi już chyba z pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz tak mały nadgarstek jak ja :D

U mnie też bardzo fajna pogódka...

Edytowane przez Nightingale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak widać na załączonym zdjęciu jedna ze śrubek dekielka DW-6600 jest "obca". I nie chodzi tylko o "łeb", ale i jej długość. Z pewnością będzie się to wiązało z brakiem szczelności zegarka. I tu moje pytanie - może któryś z Was ma taką niepotrzebną śrubkę ewentualnie wie, gdzie można ją zakupić?

 

IMG_20160714_165904_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Śrubkę kupisz na świat zegarków, allegro. Lecz tu obawiam się, że będzie gwint naruszony  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno gwint jest ruszony dlatego inna śrubka pewnie jest też grubsza :(

Oryginalna pewnie nic nie da, no chyba , że ktoś zgubił .

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudman - wierny kompan w tyrce.

Odpowiedni zegarek na odpowiednim stanowisku :) . U mnie też do nie dawna mud towarzyszył w trudnych zadaniach ale zaczęło zmienianie bezeli i ryska by bolała na nowym czerwonym zestawie :(:D

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotkie pytanie - jakis czas temu pekla szlufka (czy jak tam to sie nazywa) przy plastikowym pasku g-shocka.

Gdzie tego szukac? Nie musi byc oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć sobie jakiś zamiennik z innego paska bo oryginalnej nie dokupisz, ewentualnie cały kpl. pasek  ;)

A jak nic pod ręką nie masz to kup jakiś tani gumowy pasek o takiej samej szerokości co potrzebujesz szlufki i po prostu przełóż   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni zegarek na odpowiednim stanowisku :) . U mnie też do nie dawna mud towarzyszył w trudnych zadaniach ale zaczęło zmienianie bezeli i ryska by bolała na nowym czerwonym zestawie :(:D

Hehe u mnie Romek w żółtym, kwadrat na bransie, tylko Mud gotowy na wszystko!

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozeznaniu się w internecie wiedziałem, że jest mniejszy ciut od DW-5600, ale jak zobaczyłem, że no prawie mi paska braknie to przez chwilę zwątpiłem. Wczoraj przeżył pierwsze wodowanie jak wracałem z roboty w Gdyni. Przeżył powódź. Bo po pracy miałem jeszcze kurs tańca aby nie dać plamy na weselu. Narzeczona się uparła żeby zrobić jeszcze pewne zakupy w Galerii Bałtyckiej i potem zaczął się hardkor. Przyjechała samochodem jej siostrą, więc w miarę susi byliśmy, ale juz na Wita Stwosza dalej za uniwersytetem w stronę Wrzeszcza musieliśmy jechać za radiowozem po chodniku bo zalalo drogę, jeden nieszczęśnik tam utknal, zalało mu auto. Gdy wyszliśmy z zakupów dalej lało, informacje były że droga z Wrzeszcza do centrum była już zalana, ale ponoć tunel pod martwą Wisłą był przejezdny, dalej za tunelem mało nie wpadliśmy w poślizg od aquaplaningu. Ale dojechalismy jakoś do mojego miasta, zatrzymaliśmy się na chwilę u moich przyszłych teściów i tam też była droga zalana co nieco, niewiele brakowało a zalało by silnik. Dowiozla nas do domu i wróciła do siebie bezpiecznie obwodnicą na Kowale. Ale takie to są dni kiedy cieszysz się, że akurat masz G-Shocka na łapie.

 

Ps. Mimo paskudnej pogody bo dalej leje i wieje, zsynchronizował mi sie na nadgarstku w nocy. Mieszkam na górce i w bloku pewnie ściany z kartonu ;) ale fajnie, że na łapie jak śpię to łapie sygnał i Waveceptor działa.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie pomoże mi ktoś ustawić czas w gpw? Generalnie godzine pokazuje dobrą tylko w tym kółeczku na górze gdzie jest czas 24h pokazuje zamiast 14 godzine 2 w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Musisz zbazować wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.