Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakąś stronę, gdzie znajdę zdjęcia zmodowanych (różne kolory) GA110? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakąś stronę, gdzie znajdę zdjęcia zmodowanych (różne kolory) GA110? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Watchuseek lub wujek Google Ci pomoże :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba takiej strony. Ja jak szukam natchnienia to wpisuje w Google grafika np ga-110 custom albo mod i coś tam wypluwa wyszukiwarka. Można szukać też na WUSie ale wbrew pozorom ludzie nie modyfikują tak często G jakby można się spodziewać albo nie chwalą się wszystkim co robią.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba takiej strony. Ja jak szukam natchnienia to wpisuje w Google grafika np ga-110 custom albo mod i coś tam wypluwa wyszukiwarka. Można szukać też na WUSie ale wbrew pozorom ludzie nie modyfikują tak często G jakby można się spodziewać albo nie chwalą się wszystkim co robią.

OK, dzięki za odpowiedź. Mam zamiar zmienić swojego GA110c-7A na złoty, ale nie wiem czy będzie to pasować. W sensie bezel i pasek. Chyba, że ktoś ma inny pomysł na jakiś mod

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Snoopy_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę wzbudziłem salwę śmiechu :D Nic to, przeżyję :P

 

Panowie wiecie o co chodzi, ignorance is bliss. Póki nie ustawiałem zegarków jakoś mi to nie wadziło a teraz patrząc na 3000 myślę tylko o tych 4 sekundach :D Do krućset! Kupiłem go do kolekcji z myślą dostrajania czasu do niego, bo jedyny ma synchronizację, a tu klops :) 

 

Wiem, problemy 3ciego świata, ale jakoś trzeba żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za odpowiedź. Mam zamiar zmienić swojego GA110c-7A na złoty, ale nie wiem czy będzie to pasować. W sensie bezel i pasek. Chyba, że ktoś ma inny pomysł na jakiś mod

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale na bezel i pasek od czarnozłotego ga-110gb? Jeśli tak to wybrałbym inny model, bo ten ma złote napisy, które do niczego nie pasują. Jeśli chodzi o czerń to wziąłbym gacie od gd-100bw ;)

 

Tarcze masz białą więc dużo kolorów będzie pasowało zależy co Ci się podoba.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w bunkrze aczkolwiek na wsi. Zawsze w nocy się ustawił a teraz klops, dałem mu dzisiaj po pracy ręcznie i od szlagu L3 i synchro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać :) jestem tu nowy, ale tak samo jak Wy kocham G :) w załączniku moje zegarki ;)  nie mam pojęcia czemu dodało się w orientacji poziomej :D wybaczcie :D DW5600E oraz GA-1000-4AER :)b0a822c8c214e.jpg

Edytowane przez Hub3rtus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałbym się przywitać :) jestem tu nowy, ale tak samo jak Wy kocham G :) w załączniku moje zegarki ;) nie mam pojęcia czemu dodało się w orientacji poziomej :D wybaczcie :D DW5600E oraz GA-1000-4AER :)

Witaj Hubert i tutaj


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy .

Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ;)

 

Jasne, że nie :) nie wiedziałem jak obrócić tutaj ;) dzięki   :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać :) jestem tu nowy, ale tak samo jak Wy kocham G :) w załączniku moje zegarki ;)  nie mam pojęcia czemu dodało się w orientacji poziomej :D wybaczcie :D DW5600E oraz GA-1000-4AER :)

Witaj w Naszych skromnych progach :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mnie prawie znają przypadek? :D

Zmień awatar to będziesz incognito

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień awatar to będziesz incognito

e tam, w sumie to nawet lepiej, że wiecie z kim macie do czynienia  B) żaden zbój i łobuz  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mnie prawie znają :P przypadek? :D

Nie sądzę :) Witaj.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.