Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Niedostępny jak zwykle, również na czeskiej stronie brak.

 

Dziabnięte Notem Czwartym

Edytowane przez tajson1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Szybko się sprzedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 9:15 wisiały przynajmniej przez godzinę :) a musiały się pojawić najwcześniej po 8.00 bo wtedy sprawdzałem i jeszcze nie było :)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Brawat pojawiły się króle GX-56BB-1DR. Jak klikałem były 4 szt., cena 697PLN.

W piątek kliknąłem za 675 zł. Złoty słabnie ceny rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek kliknąłem za 675 zł. Złoty słabnie ceny rosną.

Faktycznie Brawat potwierdził mi że mieli 2szt. W piątek i się sprzedały,oczywiście zaglądam tam codziennie i nie trafiłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wątek "umiera" i brak świeżej krwi chciałbym zapytać dlaczego ten model jest Królem? Przyznam, że teraz chodzi za mną jakiś G. Na początku stawiałem na GW-9400, ale coraz cieplej w sercu mi się robi jak patrze na GX-56BB-1DR.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek kliknąłem za 675 zł. Złoty słabnie ceny rosną.

Albo popyt rośnie, ceny rosną.

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dkatego jest Królem bo taka jest jego nazwa :) King of G Shock :)

Spodziewałem się jakiegoś drugiego dna. Historii jak to zegarek pomógł uratować rozbitków. A tu zwykła ściema marketingowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję że z tym modelem będzie jak przy premierze teledysku dr.dre i need a doctor :) w całej PL było tylko kilka sztuk które rozeszły się natychmiast ( 449 w zibi 2011 rok ) zakup czy zamówienie go przez 1 miesiące było niemożliwe ( ja kupiłem tylko dzięki temu że poznałem przedstawiciela Casio który miał odłożonego Eminema i GX56 DGK :) )potem jak zaczęły się pojawiać znikały od ręki ale można było kupić np na alledrogo za 1000-1500 :) , po kilku miesiącach szału nagle pojawiły się wszędzie i czar prysł :) dostępne są do teraz po niecałe 300 ( mowa o 1 Eminemie bo drugi też był ale to limitka i już szału nie było bo leżał w kilku zibi za 800 , obecnie bym brał od ręki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

... Złoty słabnie ceny rosną.

 

No dla kupujących za granicą jest to pewna niedogodność. ;) Właśnie kliknąłem coś na zatoce, cena w funtach i powiem, że po przewalutowaniu paypala 1GBP=5,57PLN pozostałem po zakupie z lekkim kacem zakupowym. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że trochę ponad miesiąc temu za funta płaciłem 4,75zł..


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja farta miałem - gw3000 kupiony gdy funt właśnie 4.8 stał , seiko 5 też, komp nowy i monitor :) Szkoda tylko, że na świeta taki wzrost bo trzeba bazować na towarze już zaległym w polskich magazynach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Paypal ma zawsze kiepski przelicznik przy przewalutowaniu, ale i tak kurs funta jest niekorzystny przy zakupach zagranicznych (dziś ~5,36PLN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wątek "umiera" i brak świeżej krwi chciałbym zapytać dlaczego ten model jest Królem?

 

Dlatego że w okresie kiedy rozpoczęto produkcję GX-56 nie było większego g-shock'a

Teraz w dobie Master'ów to się trochę zdewaluowało bo największy nie jest, ale King został.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gdzieś PL katalog G shock z 2010 roku właśnie z prezentacją gx56 ( przedstawiony opis z przekrojem zegarka ) i foty pomarańczy i czarnego z wielkim opisem King of G-Shock :)

( był też tam opis dw-6900 Eminem tyle że z bykiem bo zamiast Eminem było coś w stylu Emenem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię, nie umiem się dogadać nawet o zwykłą wysyłkę :) Ja mu jedno, a on drugie.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym Ci go odebrać i wysłać jak gość mi go przywiezie a Ty jesteś pewny zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym Ci go odebrać i wysłać jak gość mi go przywiezie a Ty jesteś pewny zakupu.

Nie, dziękuję. Stwierdziłem, że będzie mi go szkoda "psuć" bo szukam jakiegoś do tyrania.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.