Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Na grupie fb G ,ładny wysyp zaparowanych G :)

 

Możesz podać nazwę tej grupy ? Grup G-Shock na FB jest pełno.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I główny bohater to przeważnie GA...przypadek ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I główny bohater to przeważnie GA...przypadek ? :P

Nie mogę już na to patrzeć :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I główny bohater to przeważnie GA...przypadek ? :P

Nie sądzę :D

Edytowane przez M4rcinS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito. MT-G gratuluję.

Napisz kilka zdań o odczuciach.

Dzięki :)

Na "kilka słów" to jeszcze trochę za wcześnie bo jestem na etapie "ŁAŁ :blink: " bo zegar mam od wczoraj - ogólnie wad nie widzę, dobrze leży na łapie, jeszcze lepiej wygląda. Na razie poważnie zastanawiam się nad zamówieniem bransolety oraz bezela i śrub od V-1AER...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w indeksy Ci trafia? Bo ostatnio tu jakaś afera była o to :D

Centralnie i dokładnie - trafia jak nie wiem co :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golisz ręce?  :blink:

nie umawiam sie z mezczyznami, jestem hetero ; )

 

neclocus - szkło do polerki? czy to pyłki się były wyostrzyły na zdjęciu?

jakies pylki z polara, u mnie to zagarek codzienny, nie mam czasu czyscic pedzelkiem ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, z royaltimeu przesyłki wychodzą na czas czy bywają z nimi problemy?

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czasami ludzi którzy wystawiają zegarki na olx już miałem zaklepanego gieza za 350 dziś dzwonie żeby podał dane do przelewu a on jednak za małą cene go wystawiłem i poczeka na 450 :/ FARSA to jedyne słowo które ciśnie mi się na usta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie rozumiem czasami ludzi którzy wystawiają zegarki na olx już miałem zaklepanego gieza za 350 dziś dzwonie żeby podał dane do przelewu a on jednak za małą cene go wystawiłem i poczeka na 450 :/ FARSA to jedyne słowo które ciśnie mi się na usta...

Ale palant, że tak powiem :/

Bo za dużo tu komentujemy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się OLX omijać szerokim łukiem ale czasami tam zaglądam.

Ostatnio gościu chciał wyłudzić u mnie zegarek na potwierdzenie przelewu  ^_^

Dzwonił kilka razy w sprawie kupna i powiem że był całkiem przekonujący a sam niby PDF przelewu wyglądał wzorcowo  -_-

No ale na świstek papiera to ja nie puszczam łocza za 2,5k.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czasami ludzi którzy wystawiają zegarki na olx już miałem zaklepanego gieza za 350 dziś dzwonie żeby podał dane do przelewu a on jednak za małą cene go wystawiłem i poczeka na 450 :/ FARSA to jedyne słowo które ciśnie mi się na usta...

 

Zdaje się, że to ten sam którego też chciałem kupić. Najpierw pan za bardzo nie mógł rozmawiać ale jak najbardziej do sprzedaży (ani słowa, że ktoś zaklepał  <_< ), a później nie odbierał już telefonu. Napisałem do niego wiadomość ale jak na razie nie odpisał. Więc na chwilę obecną ja gościa też olewam. Będę cierpliwie czekał i polował na Gieza  :D . Rok temu na bazarku był wysyp Giezów do sprzedaży a teraz posucha.

Edytowane przez Fox03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jełopy widzą duże zainteresowanie w ciągu kilku godzin to kapują się że mogą więcej zgarnąć.

Mi gość już wysyłał zegar za 90 pln po czym stwierdził że chce 150 bo za mało go wystawił. W efekcie wisiał i wisiał i poszedł max za 100 pln.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami na siebie kręcimy bata czy to na forum czy na fb pisząc ze dobra cena albo że co tak tanio a potem prawilni są zdziwieni ze king zwykła wersja co była za 349pln idzie w 5min po wystawieniu za 1k i to ostro spracowana, a jak jest licytacja to się między sobą zabijamy i podbijamy cenę , no i mamy to co mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami na siebie kręcimy bata czy to na forum czy na fb pisząc ze dobra cena albo że co tak tanio a potem prawilni są zdziwieni ze king zwykła wersja co była za 349pln idzie w 5min po wystawieniu za 1k i to ostro spracowana, a jak jest licytacja to się między sobą zabijamy i podbijamy cenę , no i mamy to co mamy :)

O to to. Dobrze gadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami na siebie kręcimy bata czy to na forum czy na fb pisząc ze dobra cena albo że co tak tanio a potem prawilni są zdziwieni ze king zwykła wersja co była za 349pln idzie w 5min po wystawieniu za 1k i to ostro spracowana, a jak jest licytacja to się między sobą zabijamy i podbijamy cenę , no i mamy to co mamy :)

Z drugiej strony negocjujemy lepsze ceny porównując i szczując na siebie sprzedawców nowych zegarków.

Wszystko działa w dwie strony.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku GX GXW to rynek dyktuje cenę , dużo osób chce mieć a zegarek praktycznie nie dostępny w PL ( jedyne opcje zakupu to JP lub ebay gdzieś z całego świata ) a tam cena powyżej 1000PLN nie jest szokująca zależnie od wersji ( spoza UE + vat/cło ) fakt za używkę bym nie dał tyle po ile latają grupach i schodzą max w kilkadziesiąt minut (  o ile BB był nowy to AER był 4 letni i poszedł za 999 też w moment ) sam dostałem ofertę w granicach 1000 za AER ale na razie się wstrzymałem ze sprzedażą ,ale skoro ktoś chce dać to nie widzę problemu ( mój akurat to fabryka ani razu poza domem ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito gratuluję mtg. Co do kingow. Całkiem niedawno wisiały za +-600. W momencie gdy byłem już zdecydowany ceny poszły do góry. Ale nie tylko kingow ale też romkow i paru flagowych mogeli. Eh...

 

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.