Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

;)

Czy to GW-6900?

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Gulfman :)

post-76027-0-46721400-1484148536_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

A formularz sprzedającego o zawartości paczki jakiś był?

Nie pamiętam. Ale pamiętam minę kuriera jak mu płaciłem kilka tysięcy i zegarek widział.

Kaboom!

 

 

Tapaltak

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowało mnie to przedłużenie gwarancji na zegarek o kolejne trzy lata. Tanie to jest, a zegarka nie planuję sprzedawać, to może się przydać. Jak rozumiem to co jest napisane w karcie, to wystarczy zrobić przelew i w razie czego z zegarkiem wysyłać jakiś dowód, że zostały przelane pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec odbierał tak kilka lat temu dosyć drogi zegarek, ale nie przy okienku.

Poproszono go na zaplecze i wskazano kabinę w której mógł z pełną dyskrecją sprawdzić zgodność przesyłki. Płacił dopiero po wszystkim - to się nazywa kultura :)

 

EDIT:

 

Pytałem go przed momentem i mówi, że już nie pamięta czy była to kabina :) czy zaplecze, ale mniejsza o to. W każdym bądź razie płacił dopiero po sprawdzeniu. Taką opcję musi opłacić nadawca.

Nie chce mi się polemizować na ten temat ale sprawdzanie paczki przed odbiorem na osobności w "kabinach" bez świadków to bzdura.

Założmy, że zamawiasz 2 zegarki, wchodzisz do kabiny lub na zaplecze i na osobności "kulturalnie" sprawdzasz paczkę bez świadków. Są 2 zegarki. Jeden wkładasz do kieszeni a drugi zostawiasz i mówisz, że dziękujesz, nie odbierasz, rezygnujesz. Nie musisz podawać przyczyny.

Nikt nie wie co i ile było w paczce więc odsyłają paczkę z jednym zegarkiem do gościa a gość szuka wiatru w polu.

"Panie, jakie dwa zegarki???? Jeden był jak w kabinie otwierałem paczkę".

Pewnie na poczcie zgubili.

 

Przesyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości zawsze otwiera się w obecności czy kuriera, czy listonosza, czy pracownika poczty.

Nie ma innej możliwości.

Dostajesz paczkę, sprawdzasz, pasuje, płacisz do ręki.

 

Za pobraniem bez sprawdzania zawartości odwrotnie.

Płacisz do ręki, dostajesz paczkę, sprawdzasz sobie wtedy na osobności lub z rodziną czy to zegarek czy też puste pudełko.

 

:)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam. Ale pamiętam minę kuriera jak mu płaciłem kilka tysięcy i zegarek widział.

Jeszcze kilka lat temu też bym się zdziwił że Ktoś tyle za zegarek płaci :D

Dzięki, już odebrałem.

Poprosiła mnie tylko przy okienku o jakąś zaliczkę przed wydaniem paczki do obejrzenia  :huh:

Otworzyłem, sprawdziłem że wszystko OK i zapłaciłem :)

No ale wszystko na stojąco, przy okienku a nie w osobnym gabinecie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..a ta zaliczka niby na co miala byc? A jakbys nie byl zadowolony to by ja zwrocila :)? Nie czaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie czaje

No właśnie ja też ^_^

Nie zapytałem, rzuciłem 5 dych i zabrałem się za odpakowywanie :D

A może w przypadku nie przyjęcia, potrąciłaby za ponowne spakowanie paczki? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z opcją sprawdzenia zawartości z OLX , teoretycznie miało wyglądać to tak że przyjdzie awizo i w obecności pracownika poczty ( Pani w okienku ) otwieram i sprawdzam co ma być i jak jest to płacę  ( na druku miało być wpisane zegarek Casio G shock ) a jak wyglądało w realu ? - przyjechał kurier poczty i wręczył mi pudełko i powiedział do zapłaty tyle i tyle :) , mówię mu ok ale jest wykupiona opcja sprawdzenia przesyłki , wtedy mówi mi oooo nie dostałem druku do wypisu więc będę musiał do Pana wrócić bo faktycznie jest tu zaznaczone , mówię mu to poczekajmy otworzę sprawdzę i będzie ok , wziąłem paczkę/pudełko , przymknąłem drzwi poszedłem z tym sam do pokoju otworzyłem zgadzało się , powiedziałem mu że jest ok i zapłaciłem :) , powiedział tylko że jutro albo przy okazji podjedzie z drukiem że się zgadza i po podpis :) oczywiście się nie pojawił ( 3 miesiące temu ) , jak by ktoś był nie uczciwy to nie wiem jak by się to skończyło ;) ale tak to wyglądało w moim przypadku.


A jeszcze miałem drugi taki przypadek i też OLX , paczkę odbierała moja Córka , pomimo zapłaty przez sprzedającego tej opcji oczywiście dał córce paczkę ona pieniądze a paczkę rozpakowałem ja wieczorem w domu :) , tak więc chyba samemu przy odbiorze trzeba się o to upomnieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaboom!

 

Fajnie wygląda w czerwonym ale "śrubki" bym poprawił ;)

 

Coraz częściej się zastanawiam czy nie wrócić do Romana i nie przerobić go na żółto - no chyba że GF-8250 i jego na żółto zrobić - co myślicie? Ogólnie chodzi o "G" który mi będzie pasował do pianki i płetw a te mam żółto czarne, więc niby Frogman byłby lepszy... ale Roman też by pasował w sumie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tak więc chyba samemu przy odbiorze trzeba się o to upomnieć .

No obowiązkowo, ode mnie też chciała od razu kasiorę, dopiero się upomniałem ^_^

 

Kobiecie się w głowie nie mieściło że tam w paczce jest sprzęt wart dużo więcej.

No jak?

Przecież doskonale wiedziała ile mam finalnie zapłacić, bo to była przesyłka za pobraniem, inaczej sprawdzenie zawartości jaki by miało sens?

 

Piotrek, wracaj do Romka i zakładaj żółte gacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajnie wygląda w czerwonym ale "śrubki" bym poprawił ;)

 

...

W sensie - przekręcił?

Poziomo, pionowo, równolegle do czegoś?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z opcją sprawdzenia zawartości z OLX , teoretycznie miało wyglądać to tak że przyjdzie awizo i w obecności pracownika poczty ( Pani w okienku ) otwieram i sprawdzam co ma być i jak jest to płacę ( na druku miało być wpisane zegarek Casio G shock ) a jak wyglądało w realu ? - przyjechał kurier poczty i wręczył mi pudełko i powiedział do zapłaty tyle i tyle :) , mówię mu ok ale jest wykupiona opcja sprawdzenia przesyłki , wtedy mówi mi oooo nie dostałem druku do wypisu więc będę musiał do Pana wrócić bo faktycznie jest tu zaznaczone , mówię mu to poczekajmy otworzę sprawdzę i będzie ok , wziąłem paczkę/pudełko , przymknąłem drzwi poszedłem z tym sam do pokoju otworzyłem zgadzało się , powiedziałem mu że jest ok i zapłaciłem :) , powiedział tylko że jutro albo przy okazji podjedzie z drukiem że się zgadza i po podpis :) oczywiście się nie pojawił ( 3 miesiące temu ) , jak by ktoś był nie uczciwy to nie wiem jak by się to skończyło ;) ale tak to wyglądało w moim przypadku.

 

A jeszcze miałem drugi taki przypadek i też OLX , paczkę odbierała moja Córka , pomimo zapłaty przez sprzedającego tej opcji oczywiście dał córce paczkę ona pieniądze a paczkę rozpakowałem ja wieczorem w domu :) , tak więc chyba samemu przy odbiorze trzeba się o to upomnieć .

A ja jeśli zamawiam coś wartościowego i wiem , że mogłoby to się uszkodzić podczas transportu pomimo , że nie było wykupione sprawdzenie zawartości to sprawdzam przesyłkę przy dostawcy bo w razie czego może mi to potwierdzić i spisać zaświadczenie/protokół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak się zawsze powinno robić ( zapis przeważnie po zakupie u sprzedającego brzmi żeby przy odbiorze sprawdzić przesyłkę bo nie odpowiada za uszkodzenia powstałe z zaniedbań firmy kurierskiej/przewoźnika i spisać ewentualny protokół właśnie ) mi się zdarza raz sprawdzać raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też  ^_^

Nie zapytałem, rzuciłem 5 dych i zabrałem się za odpakowywanie  :D

A może w przypadku nie przyjęcia, potrąciłaby za ponowne spakowanie paczki?  :ph34r:

 

 

Hehe to by nawet sprytne bylo :P wazne, ze nie sprawdziles empirycznie :)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teoretycznie tak się zawsze powinno robić ( zapis przeważnie po zakupie u sprzedającego brzmi żeby przy odbiorze sprawdzić przesyłkę bo nie odpowiada za uszkodzenia powstałe z zaniedbań firmy kurierskiej/przewoźnika i spisać ewentualny protokół właśnie ) mi się zdarza raz sprawdzać raz nie.

Ja też nie zawsze to robię. Gdy są pierdoły to szkoda mi czasu tego kuriera :D a bez tego protokołu to sprzedawca ma nas gdzieś...

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda moja 56-tka na damskim nadgarstku ;)

 

uploading pictures

Kolor paznokci i zegarka gryzą się. Ewidentnie nie pasuje

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie - przekręcił?

Poziomo, pionowo, równolegle do czegoś?

 

W sensie tak:

 

fjeyrn.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no o tym nie pomyślałem ;)

 

Tapaltak

Edytowane przez pechagto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak u Daito czyli jak przyszedł tak jest.

Ps. Nawet nie zwróciłem uwagi na to jak ułożone są śrubki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie się jak teraz wygląda sprawa z zakupami z Wielkiej Brytanii.Chodzi czy jest jakieś cło,podatek....

Dajcie znać bo nie jestem na bieżąco.

 

Tapnięte z Mi5s Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.