Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Moja twierdzi że wszystkie wyglądają tak samo :D Więc jak kupię coś nowego to nawet nie zwraca uwagi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie bazuję na tym, że dla mojej żony "wszystkie zegarki wyglądają tak samo" ;) Zwłaszcza, że był moment, że nabywałem same divery... któregoś dnia byłem z małżonką w CH Promenada i przechodziliśmy obok salonu TT... odruchowo się oczywiście zatrzymałem popatrzeć... ona siłą rzeczy ze mną... tam na wystawie stał Seiko SUN019 za grubo ponad 2kPLN, którego parę miesięcy wcześniej nabyłem (oczywiście incognito) za 1900... 

 

- "o... a ty takiego nie masz?"

- "no co ty! za tyle pieniędzy!?"

- "no właśnie... już się przestraszyłam..." 

 

W tym momencie moja prawa ręka zgrabnym ruchem schowała SUN019, którego miałem wtedy na nadgarstku, pod mankiet  :P

 

Innym razem, jestem w kuchni świeżo po nabyciu GST... i słyszę z pokoju...

 

- "Tomek, co to jest za zegarek? jakiś nowy?"

 

Nogi się pode mną ugięły, a czajnik prawie wypadł z rąk... i słyszę , że idzie z tym zegarkiem... i czekam aż wyłoni się zza rogu i liczę na jakiś cud,  jednocześnie układając jakiś zgrabny monolog... ja patrzę, a ona niesie Orienta "patelnię", którego kiedyś dał mi kolega w pracy, parę lat temu... a wygrzebał go mój 1,5 roczny synek i rzucił gdzieś między zabawkami... 

 
EDIT: haha... widzę, że nie jestem sam... powyższe posty powstały w czasie redagowania mojego i ich nie widziałem... a ja myślałem, że to ja tylko taki okrutny jestem ;)
Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- "o... a ty takiego nie masz?"

- "no co ty! za tyle pieniędzy!?"

- "no właśnie... już się przestraszyłam..." 

 

 

No i zaczynam podejrzewać że One (nasze Szanowne znaczy) na jakieś kursy uczęszczają - bo mam nieodparte wrażenie że powyższy dialog "przerabiałem" ze swoją co najmniej kilka razy :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pompek Lubie takie historie. Jezeli ktoś jeszcze dysponuje podobnymi to proszę opowiedzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ponieważ trochę zmęczyło mnie udawanie, że mam na ręku zegarek sprzed paru lat, to już mojej zapowiedziałem, że na wakacje pragnę sobie kupić GWN1000... 

 

- "a za ile?!"

- "oj tam... z półtora..."

- "ta... półtora... już ja cię znam..."

- "no zobacz..."

 

i pokazałem jej na ceneo, że rzeczywiście GWN w wersji białej jest za 1500 z hakiem... 

 

- "to co będę mógł sobie kupić? :rolleyes: "

- "no a co ja mogę... kupuj sobie"

- " :wub:  :D "

 

i już mam z głowy  B)

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA :D To moja Panna jest aniołem. Ostatnio mi kupiła trupka w prezencie, żebym sobie pomajstrował :wub: Ba, nawet pomagała przy polerce ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i już mam z głowy B)

Ale jaka wiarygodność zdobyłes na kolejne zakupy Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka wiarygodność zdobyłes na kolejne zakupy

no przecież ja konsultuję każdy zegarkowy zakup :P to i ten też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy to przerabia/ł  ;)

Początki były trudne i nawet ceny za zegarek kilkukrotnie obniżane budziły zaskoczenie i zdziwienie  ^_^

A teraz paczka czekająca na mnie nie robi już na małżonce żadnego wrażenia, ot kolejny zegarek.

Już od dłuższego czasu nie rozpoznaję zegarków, czasem tego którego mam od lat pyta czy to ten przyszedł a znów inny nowy: "przecież już taki masz?"  :D

No ale Koledzy pomyślcie teraz jak nasze Panie kombinują z torebkami, butami i ciuchami  :D

Może niejedna torebka kosztowała więcej niż nasz niejeden zegarek :lol:  

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przecież już taki masz?"  :D 

U mnie tego argumentu nie może zastosować bo staram się nie mieć dwóch zegarków tego samego koloru - jeśli chodzi o "G", albo tego samego koloru tarczy jeśli chodzi o automaty a co jak co ale na kolorach to się Szanowne znają lepiej...

 

 

No ale Koledzy pomyślcie teraz jak nasze Panie kombinują z torebkami, butami i ciuchami  :D

Może niejedna torebka kosztowała więcej niż nasz niejeden zegarek :lol:  

 

No i tutaj mamy spore pole do działania - wystarczy przejrzeć pułki i różne schowki aby znaleźć sporo argumentów które mogą być pomocne przy "legalizacji" kolejnego zakupu zegarkowego  :D  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę o mojej pani też powiedzieć że jest aniołem.Jak kupowałem kilka pierwszych modeli udało mi się przypasować z jej gustem i kupiłem w okazyjnej cenie AWG z solarem i wc i się zakochała.Na moją 40 kupiliśmy Mudmastera a wręcz sama mi kazała-więcej założyła 2/3 wartości że swojego budżetu.W sobotę byłem przymierzyć jak leży na łapie moje obecne pragnienie czyli MTG.Zobaczyła jak mi się oczy szklą i jak staram się ugrać jak najlepszą cenę i wruciliśmy do domu.Tam akcja eBay szukanie w necie allegro olx.Zacząłem nagrywać po cichu temat z kolegą z forum i żona widząc sama kazała mi kupić ale na drugi dzień gdy już chciałem zamówić pojawiła się propozycja kolegi Yokaszina z której skorzystałem.Sama żona pożyczyła na ten cel kasę od innych ludzi a teraz zostanie mi czekać na dostawę a potem spłacanie tego skubańca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

Już od dłuższego czasu nie rozpoznaję zegarków, czasem tego którego mam od lat pyta czy to ten przyszedł a znów inny nowy: "przecież już taki masz?" :D (...)

Tomaliusz trochę nie dziwię się Twojej Żonie skoro przez Twoje nadgarstki przeszło pewnie lekko ponad setka G i nie raz wracałeś do któregoś :) Na pewno już nie ogarnia jakie i ile ich masz :)

U mnie na razie ostatni zakup też jest jeszcze nieoficjalny, tzn. dzisiaj przyszedł i co prawda jest na ręku ale taki sam, zaakceptowany leży w pudełku ;) jedyna różnica między nimi to bansa więc mam spore szanse na doczekanie lepszego momentu na ujawnienie się ;) (w niedzielę mam chrzciny syna).


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lewej: pierwszy G z triple sensor, pierwszy analogowy G z triple sensor, pierwszy G z quad sensor i pierwszy anadigi G z głębokościomierzem :D

Pics_Art_01_19_07_22_30.jpg

Zdjęcie robione lodówką przy świecach :D


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niejedna torebka kosztowała więcej niż nasz niejeden zegarek :lol:  

No właśnie, trzeba się zastanowić, kto tu jest cwańszy, my czy żony.... ;)

Ja jednak myślę że to one mają opanowane do perfekcji ukrywanie albo zaniżanie cen nabytych dóbr konsumpcyjnych :)


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten G z quad sensor i pierwszy anadigi G z głębokościomierzem odmierzał, bo chyba nie aktualną godzinę  ;) 

No chyba że się popsuł  :D  :P 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał upośledzony

Ale i tak musiałem się pochwalić ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj te nasze zony ...

Moj król juz ze dwa tygodnie zamkniety w szafie czeka na "ten" moment ;)

No coz ... mimo wszystko ja tam sie ciesze ,ze dzieki niej choc troche potrafie sie powstrzymac z zakupami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał upośledzony

Ale i tak musiałem się pochwalić ;)

Gratuluję, tak to ładny  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj te nasze zony ...

Moj król juz ze dwa tygodnie zamkniety w szafie czeka na "ten" moment ;)

No coz ... mimo wszystko ja tam sie ciesze ,ze dzieki niej choc troche potrafie sie powstrzymac z zakupami.

Normalnie jak w skeczu Marcina Dańca, gdzie żona przed mężem nową bluzkę w szafie chowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samo postrzeganie cen też się bardzo zmienia.

Na początku było tak z zegarkami, najpierw max było 0,5k., potem 1k., 2k., 3k., ... i.t.d. 

To zaczęło się przekładać na inne rzeczy, normalnie wcześniej np. nie kupiłbym spodni za 500 zł. a teraz myślę że no jak, to tylko ileś tam % jednego zegarka  :P

Też tak macie?  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że forum odżywa :D pół dnia mnie nie było i tyle zaległości.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak w skeczu Marcina Dańca, gdzie żona przed mężem nową bluzkę w szafie chowala :)

Nie bylo by smiesznie gdyby zliczyla ostatnie wydatki na zegarki i pierwsza pasje ;).

Ale ... ten "król" to juz ostatni na długi czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.