Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Bezela nie wymieniaj póki sie nie rozpadnie ;) zegarek dzięki temu nabiera charakteru ;d

  

No to jak jestes chętny to sie zamienie, charakterny za nowy :P

Skąd macie takie zajefajne stojak??

 

 

 

Selfmade :)

Laser + nierdzewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale racja,

Jak juz kupuje bezel to zawsze zwlekam ze zmianą, bo to zawsze mozna zrobić, a na starym tak nie bolą ryski jak na nowym. Ważne że jest w szufladzie i czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch i pół roku mam Króla GXW-56-1B plus nowy bezel i przez cały czas przymierzam się do przekładki. 8-))

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z czerwonym GDFem ale jakbym zmienił gacie na nowe to bym go nie nosił


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel w szufladzie to zielone światło do tyrania:)

Tylko na szkło trzeba uważać.

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel w szufladzie to zielone światło do tyrania:)

Tylko na szkło trzeba uważać.

Folijki ponaklejaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej... już dawno ogladałem Twoje filmiki kawał dobrej roboty. Porownanie też ogladalem ale na słuchawce i tu słabo widać musze na kompie zobaczyć jak to faktycznie jest z tymi wyświetlaczami. Musze sie porozglądac za tym "groszkiem" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folijki ponaklejaj ;)

Szyderca.... ale to niegłupi pomysł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział bym u siebie taki stojak :)

U mnie gdf już prawie 4,5 roku. Cały czas go lubię i bateria nie zmieniana.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę kupić jak najszybciej zegarek G-STEEL GST w110-1A? wszedzie pisze ze nie dostepny? pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś blokade na internet? Mam poszukać za Ciebie czy jak?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten przypadek, kiedy zakłada się konto, żeby wypytać co, gdzie, kiedy i za ile. Zadaje się pytania jak na przesłuchaniu, a jak osiągnie się cel (czyt. Kupi okazyjnie z grupą "doradców frajerów") zapomina się o istnieniu forum. Moim zdaniem przejaw lenistwa i braku szacunku. Jedyne co pozostanie na forum to śmieciowe posty. Przykre to. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten przypadek, kiedy zakłada się konto, żeby wypytać co, gdzie, kiedy i za ile. Zadaje się pytania jak na przesłuchaniu, a jak osiągnie się cel (czyt. Kupi okazyjnie z grupą "doradców frajerów") zapomina się o istnieniu forum. Moim zdaniem przejaw lenistwa i braku szacunku. Jedyne co pozostanie na forum to śmieciowe posty. Przykre to. Obym się mylił.

Brutal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten przypadek, kiedy zakłada się konto, żeby wypytać co, gdzie, kiedy i za ile. Zadaje się pytania jak na przesłuchaniu, a jak osiągnie się cel (czyt. Kupi okazyjnie z grupą "doradców frajerów") zapomina się o istnieniu forum. Moim zdaniem przejaw lenistwa i braku szacunku. Jedyne co pozostanie na forum to śmieciowe posty. Przykre to. Obym się mylił.

Niestety tak się dzieje.

Większość chce rybę, nie wędkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Laser + nierdzewka

A nie chciałbyś przekazać w dobre ręce 1 sztuki? Co do formy zadość uczynienia, dogadamy się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folijki ponaklejaj ;)

 

Kiedyś widziałem, jak telefony komórkowe, w woreczkach foliowych nosili. Może G-Szoki czas przywdziać  :D


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś blokade na internet? Mam poszukać za Ciebie czy jak?

nie mam blokady tylko pytam, a z tego co widzę to chyba muszę dostać listę pytań które mogę zadać także jeśli możesz to prześlij mi na pw to już cię zostawię w spokoju

To jest ten przypadek, kiedy zakłada się konto, żeby wypytać co, gdzie, kiedy i za ile. Zadaje się pytania jak na przesłuchaniu, a jak osiągnie się cel (czyt. Kupi okazyjnie z grupą "doradców frajerów") zapomina się o istnieniu forum. Moim zdaniem przejaw lenistwa i braku szacunku. Jedyne co pozostanie na forum to śmieciowe posty. Przykre to. Obym się mylił.

wyrażanie opinii o kimś kogo nie znasz i o kimś kto dodał 2 posty pokazuje przejaw .... (dopisz sobie sam czego). Sam dodając takie posty nie potrzebnie zaśmiecasz forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę kupić jak najszybciej zegarek G-STEEL GST w110-1A? wszedzie pisze ze nie dostepny? pomozecie?

Skoro "wszędzie pisze" że jest nie dostępny to chyba powinieneś wiedzieć gdzie był najtaniej. 

Wpierw jednak zapytałeś gdzie najszybciej go kupisz więc dostałeś odpowiedz gdzie i zarazem gdzie jest dostępny. Cenę zawsze możesz sobie negocjować na stronie TT ale żeby Ci z niej zeszli trzeba odrobinę się wysilić. 

 

Listy pytań nie skomentuje.. :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.