Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

@dak86

 

Wpisz w google 

Wpisz w amazonie

Wpisz w ebayu

Wpisz w allegro

Wpisz w olx

 

Jak tu nie znajdziesz - pytaj na forum. A nie w drugą stronę, bo póki co brzmisz jak kolejny roszczeniowy leń. 

 

5sek zajeło mi znalezienie GST W110-1A na angielskim ebayu (nie masz cła ani podatku dodatkowego). Więc nie dziw się, że to irytuje jak się o tak proste rzeczy pyta a samemu nie chce się poświęcić chwili na przeszukanie neta. 

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "wszędzie pisze" że jest nie dostępny to chyba powinieneś wiedzieć gdzie był najtaniej. 

Wpierw jednak zapytałeś gdzie najszybciej go kupisz więc dostałeś odpowiedz gdzie i zarazem gdzie jest dostępny. Cenę zawsze możesz sobie negocjować na stronie TT ale żeby Ci z niej zeszli trzeba odrobinę się wysilić. 

 

Listy pytań nie skomentuje.. :)

i tak trudno było to od razu napisać?

dzięki za wysiłek

@dak86

 

Wpisz w google 

Wpisz w amazonie

Wpisz w ebayu

Wpisz w allegro

Wpisz w olx

 

Jak tu nie znajdziesz - pytaj na forum. A nie w drugą stronę, bo póki co brzmisz jak kolejny roszczeniowy leń. 

 

5sek zajeło mi znalezienie GST W110-1A na angielskim ebayu (nie masz cła ani podatku dodatkowego). Więc nie dziw się, że to irytuje jak się o tak proste rzeczy pyta a samemu nie chce się poświęcić chwili na przeszukanie neta. 

gdybym znalazł odpowiedz na wujkach google itp. to bym tu nie pytał i to chyba logiczne, a ten wpis "rozszczeniowy leń" to podsumowuje twój wysoki poziom kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak trudno było to od razu napisać?

 

 

ten wpis "rozszczeniowy leń" to podsumowuje twój wysoki poziom kultury

 

Podtrzymuje swoje zdanie. Pretensje w każdym poście.

Co ma przyporządkowanie Twojej osoby do grupy zachowań , z kulturą osobistą? 

 

Kultura to przyznanie się do błędu - "Macie rację mogłem lepiej poszukać, dzięki za informację"

Kultura to pisanie "Twój" z dużej litery

Kultura to podziękowanie za wskazanie poszukiwanego przedmiotu - wskazałem Ci że jest na ebay angielskim. 

 

 

gdybym znalazł odpowiedz na wujkach google itp. to bym tu nie pytał i to chyba logiczne

 

Kolego, nie szukałeś na olx masz nówkę <1k, nie szukałeś na ebay, na to zwrócono Ci uwagę i to też nie od razu. Logicznym jest że to wkurzające jak ktoś chce byśmy za niego całą pracę zrobili. 

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje swoje zdanie. Pretensje w każdym poście.

Co ma przyporządkowanie Twojej osoby do grupy zachowań , z kulturą osobistą?

 

Kultura to przyznanie się do błędu - "Macie rację mogłem lepiej poszukać, dzięki za informację"

Kultura to pisanie "Twój" z dużej litery

Kultura to podziękowanie za wskazanie poszukiwanego przedmiotu - wskazałem Ci że jest na ebay angielskim.

 

 

 

Kolego, nie szukałeś na olx masz nówkę <1k, nie szukałeś na ebay, na to zwrócono Ci uwagę i to też nie od razu. Logicznym jest że to wkurzające jak ktoś chce byśmy za niego całą pracę zrobili.

[/quote/]

 

Pisanie Twój z dużej to raczej zasady gramatyki jeśli już nie masz do czego się przyczepić. Gdzie widzisz pretensje w każdym poscie? Chyba nie w moich postach

 

Na olx są modele ale czytaj ze zrozumieniem jaki dokładnie model szukałem. Ja nie chcę żeby za mnie ktoś coś robił, chciałem tylko o poradę a tu zamiast porady to posty z narzekaniem że coś chce za darmo. Ludzie jak nie macie nic mądrego do napisania to zachowajcie to dla siebie a nie smieccie na forum.

PS. Zegarek kupiłem. dzięki za pomoc tylko nie wiem komu

Edytowane przez dak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panda przyszła.... :)

 

60f4b8a4e6dbed61d8d3df7c284c2693.jpg

be8cc51d54a3b9d3f88245dcf2d889f3.jpg

 

I porownanie z G-7900...

 

90f2ca7906e8794ad08247e1d70d0432.jpg

 

Fajny jest...

Edytowane przez tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G :)

Jaki to dokladnie model ,masz moze jakies zdjecie porownawcze z Kingiem ,lub Romanen?

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wymianie baterii w Risemanie zegarek śmiga, ale nie działają przyciski. Czy trzeba zrobić jakąś magiczną sztuczkę z resetem jak w innych Casio?


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to dokladnie model ,masz moze jakies zdjecie porownawcze z Kingiem ,lub Romanen?

Dw8150

Będę w domu po 22 to zrobię fotę z Kingiem.

A tymczasem...

post-93923-0-45134900-1487612122_thumb.jpg

post-93923-0-60493200-1487612359_thumb.jpg

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dw8150

Będę w domu po 22 to zrobię fotę z Kingiem.

A tymczasem...

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wymianie baterii w Risemanie zegarek śmiga, ale nie działają przyciski. Czy trzeba zrobić jakąś magiczną sztuczkę z resetem jak w innych Casio?

 

W Risemanie nie ma baterii - jest akumulator :)

 

 

Kocie, Ty to jesteś prawdziwy świr  :)

 

A Ty to niby nie jesteś - :D :D :D  znajdź kogoś na tym forum kto nie jest świrem - no chyba że ktoś kto zakłada profil żeby zapytać gdzie można kupić zegarek :rolleyes::D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie, Ty to jesteś prawdziwy świr  :)

Pozazdrościć  :)

Prosze nie sugerować lekarzowi diagnozy, niech sam pogłówkuje :D

Chociaz to nie bedzie trudne.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Risemanie nie ma baterii - jest akumulator :)

 

 

Tak, wiem. Już wszystko zaskoczyło, jak się radio połączyło, ale gdy włączam pomiar temperatury, to pokazuje się ona na ułamek sekundy i znika, a później u góry wyskakuje "error". Ktoś, coś może poradzić?

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensor działa? Podłączony jest taśmą z modułem? Może go czyściłeś i wymyłeś "gluta" ochronnego?

 

wysłane z SG Note 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensor działa? Podłączony jest taśmą z modułem? Może go czyściłeś i wymyłeś "gluta" ochronnego?

 

wysłane z SG Note 4

 

Zgadza się, był czyszczony i jakby gumka została wymyta. Jest jakiś knif by to naprawić, czy trzeba nowy sensor kupić?


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo... z tym będzie lipa. Ktoś przekładał z protreka ale trzeba było przelutować taśmę. Ja się zastanawiałem, czy nie można tego nasączyć impregnatem do odzieży, ale w moim ryśku nawet tego nie dotykałem. Ciężko będzie sam sensor dokupić. Ja nigdzie nie widziałem

 

wysłane z SG Note 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kapa...  :(

Jest ktoś chętny na Risemana bez gluta za to z nowym paskiem i bezelem?


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten 8150, nawet lepszy od Stargate'a. Wygląda kosmicznie jak zegar predatora.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.