Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Poza Kingiem to ja tu widzę, że kwadratów brakuje w tej kolekcji ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ale dwa Kingi są.

A na kwadraty przyjdzie czas. Już są jakieś plany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć mogłeś znaczek zakryć bo niektórym się nie podoba

Nie dam się sprowokować :D

Mi się akurat ten znaczek podoba bardziej niż wszystkie inne razem wzięte :)

Wogole wszystko co Japońskie jest super- zegarki, samochody, dziewczyny...:)

Niemieckie wynalazki ostatnio nie trzymają poziomu, o kobietach nie wspomnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam się sprowokować :D

Mi się akurat ten znaczek podoba bardziej niż wszystkie inne razem wzięte :)

Wogole wszystko co Japońskie jest super- zegarki, samochody, dziewczyny...:)

Niemieckie wynalazki ostatnio nie trzymają poziomu, o kobietach nie wspomnę :D

Niemieckie kobiety to nigdy nie trzymały poziomu

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitolicie Panowie, jest co najmniej jedna, która trzyma poziom, pion i co tam jeszcze  :rolleyes:

claudia-schiffer-semaine-by-window-681x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wypada się na wstępie przywitać - Łukasz.

Po długim czytaniu tego wątku w końcu kliknąłem - wybór padł na G-9300.

Zanim dojdzie chciałem zapytać z ciekawości, czy można do niego założyć szerszy pasek z podwójnym języczkiem?

Oglądałem paski i ten z Ryśka wygląda podobnie. Podejdzie?

 

Seria fotek zegar w bryce bardzo fajny.

Dużo lepiej będzie wyglądał pasek od rangemana :)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitolicie Panowie, jest co najmniej jedna, która trzyma poziom, pion i co tam jeszcze  :rolleyes:

 

Poziomica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o coś innego w tym temacie-mianowicie różni są użytkownicy naszego forum.Wiadomo jedni są bardziej zamożni drudzy mniej i dlatego wdrożyłem zakrywanie znaczków żeby nie drażnić kolegów (oczywiście nie moim samochodem) Jest jak jest i wiadomo że jednego stać na takie G a drugiego na taki samochód i jeszcze dodatkowo drogie G.Jakiś czas temu kolega zwrócił uwagę że reklamujemy samochody a nie nasze G i chyba miał rację.Jest grono kolegów którzy reklamują broń w kontekście G ale wydaje mi się (choć lubię broń szczególnie z czasów II wojny) to nie powinniśmy tego reklamować.Przyjdzie czas że nasza koleżanka z kadr będzie reklamować swoje G między szafkami z segregatorami,następny kolega poleci z fotam swoich G między felgami bo w takim miejscu pracuje itp.Nie ma w tym nic złego ale pytanie Po Co.Robimy zajefajne foty na tle natury,z lego itp.I to chyba starczy.Są mega.Może za bardzo wyolbrzymiam ale pokazywanie broni i marek samochodu trochę mnie samego wkurza.Mam nadzieję że tym nikogo nie obrażę.Takie moje prawo do spostrzeżeń.

 

Co do kobiety-piękna w całym okazie.Ciekawe jak z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o coś innego w tym temacie-mianowicie różni są użytkownicy naszego forum.Wiadomo jedni są bardziej zamożni drudzy mniej i dlatego wdrożyłem zakrywanie znaczków żeby nie drażnić kolegów (oczywiście nie moim samochodem) Jest jak jest i wiadomo że jednego stać na takie G a drugiego na taki samochód i jeszcze dodatkowo drogie G.Jakiś czas temu kolega zwrócił uwagę że reklamujemy samochody a nie nasze G i chyba miał rację.Jest grono kolegów którzy reklamują broń w kontekście G ale wydaje mi się (choć lubię broń szczególnie z czasów II wojny) to nie powinniśmy tego reklamować.Przyjdzie czas że nasza koleżanka z kadr będzie reklamować swoje G między szafkami z segregatorami,następny kolega poleci z fotam swoich G między felgami bo w takim miejscu pracuje itp.Nie ma w tym nic złego ale pytanie Po Co.Robimy zajefajne foty na tle natury,z lego itp.I to chyba starczy.Są mega.Może za bardzo wyolbrzymiam ale pokazywanie broni i marek samochodu trochę mnie samego wkurza.Mam nadzieję że tym nikogo nie obrażę.Takie moje prawo do spostrzeżeń.

 

Co do kobiety-piękna w całym okazie.Ciekawe jak z przodu

Kazdy ma prawo do swojego zdania(spostrzezen) jak i do robienia zdjec z czymkolwiek ,gdziekolwiek mu sie podoba.

Uwazam ,ze jesli nie wykracza to poza jakies ogolnie przyjete normy to OK.

Nikt nie bedzie przepraszal ,ze go stac na Jaguara ,czy jakas inna wypasiona fure. Zdjecie fajne mozna zrobic w tanim aucie jak i w drogim ,w biurze i na budowie NAJWAZNIEJSZE ZEBY "G" SIE LADNIE PREZENTOWAL.

To moje zdanie.

Pozdrawiam Zibi

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitolicie Panowie, jest co najmniej jedna, która trzyma poziom, pion i co tam jeszcze 

Tylko się potwierdza, skoro od 40 lat tylko ta jedna (Claudia Schiffer) jest podawana jako przykład ładnej Niemki :)

 

Co do tych nieszczesnych znaczków to nie można też popadać w paranoję...

Lamborghini to nie jest, nie powinno razić, a w ostateczności Lego też jest marką i ktoś może się przyczepić.

Jeżeli chodzi o to ze kogoś na coś nie stać itd...to mnie na przykład nie stać na MRG co nie znaczy ze mam się bulwersowac jak ktoś zamożny sobie kupi i wklei zdjęcia, to juz by była zawiść.

Ludzie na forach wklejają zegarki droższe od samochodów. Mamy im zabronić bo nas na takie nie stać? Bez przesady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się potwierdza, skoro od 40 lat tylko ta jedna (Claudia Schiffer) jest podawana jako przykład ładnej Niemki :)

 

Co do tych nieszczesnych znaczków to nie można też popadać w paranoję...

Lamborghini to nie jest, nie powinno razić, a w ostateczności Lego też jest marką i ktoś może się przyczepić.

Jeżeli chodzi o to ze kogoś na coś nie stać itd...to mnie na przykład nie stać na MRG co nie znaczy ze mam się bulwersowac jak ktoś zamożny sobie kupi i wklei zdjęcia, to juz by była zawiść.

Ludzie na forach wklejają zegarki droższe od samochodów. Mamy im zabronić bo nas na takie nie stać? Bez przesady..

I słusznie prawisz Waść :-)


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawa w zgadywanie jaką masz furę nie będzie lepsza?

 

To było jak napisałem moje spostrzeżenie i nic więcej.Nikt nie zabroni biednemu żyć bogato i odwrotnie.

 

Tapnięte z Mi5s Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze takie zdięcia, niż foty np. zegarka założonego nie na nadgarstek, ale na dźwignię zmiany biegów.

Bo też na tym forum takie bywają  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze takie zdięcia, niż foty np. zegarka założonego nie na nadgarstek, ale na dźwignię zmiany biegów.

Bo też na tym forum takie bywają :rolleyes:

To ja :)

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na grupie fb było zdjęcia jak facet na kiblu siedzi ze spuszczonymi gaciami z G na ręku... już wolę samochody

Edytowane przez Hub3rtus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he-no to miał śmierdzącą wizję porządnego zdjęcia

 

Tapnięte z Mi5s Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na grupie fb było zdjęcia jak facet na kiblu siedzi ze spuszczonymi gaciami z G na ręku... już wolę samochody

Mnie osobiście wkurza ta grupa na FB.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wkurza ta grupa na FB.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wystarczy się wypisać.

Po co się wkurzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie kontrolnie zaglądam z raz dziennie ale jakoś specjalnie się nie udzielam, za duży tam bajzel jak dla mnie  :P


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Troszkę nie rozumiem całej tej bulwersacji zamiast zając się forum i G-Shock'ami to prowadzone są jakieś spory nie na temat każdy ma swoje zdanie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej będzie wyglądał pasek od rangemana :)

Dziękuję za informację.

Teraz wiem czego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody, loga, broń czy inne tła to wszystko rzecz wtórna.

Jak w kontekście ładnych Niemek można zapomnieć o Heidi Klum?! ;)

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba (słowo klucz) ostatni G dotarł dzisiaj do pudełeczka z G i solarami :D więcej miejsca brak.

post-33253-0-16991600-1488802808_thumb.jpg

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba (słowo klucz) ostatni G dotarł dzisiaj do pudełeczka z G i solarami :D

Gratulacje. Piekny. Wyczekuje juz oferty na bazarku, celem zwolnienia miejsca. Ewentualnie nowe pudełko Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.