Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet pamiętam swoją pierwszą reakcję, jak byłem niemiło zaskoczony konstrukcją bransolety, że jest to plastik w środku a tylko z zewnątrz jest cienka blaszka, spodziewałem się jak to w lepszych zegarkach bransolety z pełnych ogniw.

Z czasem jednak doceniłem wygodę i wagę tego modelu i po pewnym okresie noszenia zacząłem ww minusy traktować jak zalety.

Posiadam cięższe zegarki, bo dochodzą do 300g i akurat dla mnie coś o takiej wadze na nadgarstku nie ma nic wspólnego z wygodą a jak wiecie jestem zwolennikiem dużych sikorów.

Ogólnie i obecnie nie mam żadnych uwag do MT-G.

Wciąż jestem z niego bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły G waży jakieś 70g,a mtg chociaż oczywiście jest z segmentu premium i poszło dizajnersko w inną stronę niż klasyczny G,to czy to komuś się podoba czy nie,to waży prawie 3 razy więcej niż w/w.i nie ma co tu gadać,że po odjęciu bransolety waży tyle co gw9400,bo nikt o zdrowych zmysłach nie założy do rangemana stalowej bransolety nawet gdyby była taka możliwość,a mtg także nikt nie będzie nosił na rzemyku.dlatego te zegarki w taki sposób zostały stworzone i takimi je trzeba oceniać jako integralną całość.za chwilę się tu ktoś odezwie,że on to ma dopiero ciężki sikoreczek,bo ma założony na rękę ruski metalowy budzik  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zastanawiam jak ludzie z tymi ciężkimi potworami na nadgarstkach się nie topią przy pływaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w TT założyłem na rękę Mtg, pierwsze odczucie...lekki kurde...ale rzeczywiście z czasem ten minus może stać się plusem :) Waldek a jak tam MRG ? Nosisz go ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek a jak tam MRG ? Nosisz go ?

Pytasz o 7600?

Jeśli tak to nie, nie noszę, bo jak już gdzieś wspominałem, nie był mój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o 7600?

Jeśli tak to nie, nie noszę, bo jak już gdzieś wspominałem, nie był mój :)

A to nie doczytałem, że pożyczony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katiusza

 

cLroX8r.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakiś G do max 600zł? Rozmyślam nad GA-201 a GA-400. Chyba, że macie inne propozycje?

BTW. Od czego w 201 jest mała środkowa tarcza? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w GD100 po wyjęciu modułu da się wyjać ten plastik z 5 kółeczkami co idzie w poprzek lcd ?


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stan posiadania na chwilę obecną

 

post-33253-0-70218200-1489157295_thumb.jpg

 

ale już coś jedzie, ażeby zapełnić to ostatnie kłujące w oczy miejsce w dupełeczku z G :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też jedzie coś... i to model, na który już wcześniej polowałam.

A dokładniej to GBA 400 w zieleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakiś G do max 600zł? Rozmyślam nad GA-201 a GA-400. Chyba, że macie inne propozycje?

BTW. Od czego w 201 jest mała środkowa tarcza? :P

Ja osobiście wolałbym odłożyć jeszcze stówkę i wziąć g9300.bardziej mi leży wizualnie niż rangeman

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolą, że pochwale się moim nowym-starym nabytkiem. Od zawsze mi się marzył i nastała pora żeby spełnić swoje zachcianki.  :D

post-88456-0-22659500-1489168450_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że GA201 to taka tandetna modówka a'la G. GA400 jak najbardziej :-)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Mój stan posiadania na chwilę obecną

 

attachicon.gif2017-03-10 15.05.21.jpg

 

ale już coś jedzie, ażeby zapełnić to ostatnie kłujące w oczy miejsce w dupełeczku z G :D

 

brakuje jakiegos froga :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje jakiegos froga :P

Eeee żaby to jednak nie w moim guście :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zaufane zagraniczne strony z G? Znam kilka, ale pewnie nie wszystkie. Ktoś mógłby zrobić taką listę (gdzie są w rozsądnych cenach lub rzadsze modele)? Będę wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beng

DW-5200C

 

b0dcd0acd483a50f47a83774da7c6af5.jpg

7755ecd2972406f705ad27d89ab1993b.jpg

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo masz już tych zakrętek kolego? :P;)

 

Jeszcze raz graty. :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Jest plan na DW-5000C.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Jest plan na DW-5000C.

 

Pewnie za kosmiczne pieniądze...


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.