Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie czym, jak czyścicie swoje G. Chodzi o brud, nalot z codziennego użytku, najbardziej chyba osadzają się mydliny, po myciu rąk itp. Z kurzawki na bieżąco oblatuję pędzelkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie czym, jak czyścicie swoje G. Chodzi o brud, nalot z codziennego użytku, najbardziej chyba osadzają się mydliny, po myciu rąk itp. Z kurzawki na bieżąco oblatuję pędzelkiem :)

Swoje najlepsze G wszyscy noszą tylko w domu,także nie ma prawie z czego ich czyścić  :D

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żel do kąpieli i szczoteczka do rąk :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje najlepsze G wszyscy noszą tylko w domu,także nie ma prawie z czego ich czyścić  :D

Ja mam tylko jednego G :( Puki co mnie nie napadło na kupowanie więcej sztuk :) Mam jeszcze jednego Casio Edifice, ale to był stalowy, zakręcany także z nim ostro można było postępować ^^ Raz nawet użyłem APC w stosunku 1:20 :) Ładnie przejrzał, bez żadnych defektów, ale nie wiem jakby się APC zachowało w stosunku do tworzywa :) W sumie kokpit w mojej Audiczce tym traktowałem i było ok, tylko w aucie w mniejszych ilościach (na szmatkę) a Edifice zlałem tym i jazda :)

Edytowane przez MichuONB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jednego G :( Puki co mnie nie napadło na kupowanie więcej sztuk :)...

obyś tylko nie zachorował na G,bo to będzie Cię kosztować kupę kasy  ;) napomnę tylko,że forum wybitnie pomaga w złapaniu tego wirusa na którego nie ma chyba szczepionki  :D ja zawsze byłem sfiksowany na punkcie zegarków ( mam to po tacie  :) ) ,ale nigdy aż tak żeby mieć tyle sztuk jednej marki  :D

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czyścić to tylko mydło i szczoteczka elektryczna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obyś tylko nie zachorował na G,bo to będzie Cię kosztować kupę kasy  ;) napomnę tylko,że forum wybitnie pomaga w złapaniu tego wirusa na którego nie ma chyba szczepionki  :D ja zawsze byłem sfiksowany na punkcie zegarków ( mam to po tacie  :) ) ,ale nigdy aż tak żeby mieć tyle sztuk jednej marki  :D

Już jeden taki wirus przetrwałem, ale trochę to kosztowało :) Wędkarstwo, najgorsze że zostałem głównie przy spinningu i teraz praktycznie nie jeżdżę :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jeden taki wirus przetrwałem, ale trochę to kosztowało :) Wędkarstwo, najgorsze że zostałem głównie przy spinningu i teraz praktycznie nie jeżdżę :x

i ja przez to przechodziłem i brakuje mi tego.dorosłe życie jednak weryfikuje pewne sprawy,bo nie wyrobisz się ze wszystkim czasowo i finansowo.ja wybrałem G i nie żałuję  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czyszczę tylko wilgotną szmatką z mikrofibry (taką lepszą), a poza tym mam chorobliwy nawyk i po każdorazowym zdjęciu zegarka z ręki przcieram go całego szmatką do okularów. Mam obsesjë na punkcie czystego zegarka, a kurz to już moja największa zmora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje najlepsze G wszyscy noszą tylko w domu,także nie ma prawie z czego ich czyścić :D

... chyba lekka przesada ... to tak jakbym kupił nowy samochód i trzymał go w garażu

 

Ja kupiłem dwa tygodnie temu swojego GWG 1000-1A5ER Mudmaster i noszę go praktycznie wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak masz np. kilka G a i tak w tyg. do koszuli nosisz automaty, to kiedy to chcesz wszystko utytłać? scratch_one-s_head.gif

Heheh, znam parę osób co ma ponad 200 zegarków i to dopiero jest wyzwanie, jak jednego zakładasz raz w roku  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak masz np. kilka G a i tak w tyg. do koszuli nosisz automaty, to kiedy to chcesz wszystko utytłać? scratch_one-s_head.gif

Heheh, znam parę osób co ma ponad 200 zegarków i to dopiero jest wyzwanie, jak jednego zakładasz raz w roku  :D

Niezłe świry mieszkają w tej Łodzi :D

A tak na poważnie, to niektórzy w ogóle nie noszą, tylko kolekcjonują, to jest dopiero zboczenie  :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dolnym Śląsku jeszcze większe som te świry, nie dość że nakupiły Japończyków to jeszcze nie kcom się podzielić z kolegami  :angry:


slony, graty Kinga  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chyba lekka przesada ... to tak jakbym kupił nowy samochód i trzymał go w garażu

 

Ja kupiłem dwa tygodnie temu swojego GWG 1000-1A5ER Mudmaster i noszę go praktycznie wszędzie.

przy kolekcjonowaniu zegarków trochę zmienia się podejście,wierz mi na słowo  ;) podobnie jak kupisz salonowe auto to nie będziesz napierdzielał nim po krawężnikach,tylko chuchał i dmuchał na nie  :)

Niezłe świry mieszkają w tej Łodzi :D

A tak na poważnie, to niektórzy w ogóle nie noszą, tylko kolekcjonują, to jest dopiero zboczenie  :P

akurat jestem w stanie to zrozumieć  :D

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy kolekcjonowaniu zegarków trochę zmienia się podejście,wierz mi na słowo ;) podobnie jak kupisz salonowe auto to nie będziesz napierdzielał nim po krawężnikach,tylko chuchał i dmuchał na nie :)

 

akurat jestem w stanie to zrozumieć :D

... a on pada aha !!!

Jak w kawale o wielbłądach w ZOO.

" Mały wielbłąd pyta tatę: dlaczego koniki i zeberki w ZOO mają takie ładne zegarki a my nie? Bo koniki i zeberki je kolekconują a my je nosimy na co dzień. A mały wielbłąd powiada aha "

Na Dolnym Śląsku jeszcze większe som te świry, nie dość że nakupiły Japończyków to jeszcze nie kcom się podzielić z kolegami :angry:

 

slony, graty Kinga :)

... ja żem jest z Wrocka i dziela się z każdym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akurat jestem w stanie to zrozumieć  :D

He he uderz w stół, a nożyce się odezwą :D

 

 

Na Dolnym Śląsku jeszcze większe som te świry, nie dość że nakupiły Japończyków to jeszcze nie kcom się podzielić z kolegami  :angry:

Tomasz obiecuję, że to już ostatnie ... w tym miesiącu :P

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a on pada aha !!!

Jak w kawale o wielbłądach w ZOO.

" Mały wielbłąd pyta tatę: dlaczego koniki i zeberki w ZOO mają takie ładne zegarki a my nie? Bo koniki i zeberki je kolekconują a my je nosimy na co dzień. A mały wielbłąd powiada aha "

... ja żem jest z Wrocka i dziela się z każdym.

zaj...ste macie kawały w tym wrocku,nie ma co  :D

He he uderz w stół, a nożyce się odezwą :D

ja akurat noszę każdego dnia innego G wymiennie z ProTrekami  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było pukane ;)

:) Graty...

Edytowane przez karloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś na zbyciu kod do Royaltime? Oddam swój jak zrobię zakupy. Szczegóły na PW. Z góry dzięki jeśli ktoś jest w stanie pomóc.

Edytowane przez phoenixwb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.