Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj "Waldzior edition" ;)

 

 

Waldzior Edition i nie ma lipy

 

 

Jestem z Was dumny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Was dumny :)

powinieneś być dumny z siebie ,a konkretnie ze swoich umiejętności robienia fotek(bo to dzięki nim skusilem się na ten zegarek)

 

Casio powinno odpalić Tobie działkę za fotki ,no oczywiście Matejowi za jego filmiki ;)

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zdjęcia robione z pasją są super !- Waldzior działaj

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Matej może połączcie siły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej może połączcie siły ?

Gdzie tam moje filmy domatora do zdjęć Waldka, sorry ale nie ta liga jeszcze. Natomiast jeżeli Waldek ma ochotę to mogę podać namiary ,polecić i reszta już po stronie Waldka i drugiej strony.no problem :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś być dumny z siebie ,a konkretnie ze swoich umiejętności robienia fotek(bo to dzięki nim skusilem się na ten zegarek)

 

Casio powinno odpalić Tobie działkę za fotki ,no oczywiście Matejowi za jego filmiki ;)

Dzięki :)

 

 

Gdzie tam moje filmy domatora do zdjęć Waldka, sorry ale nie ta liga jeszcze. Natomiast jeżeli Waldek ma ochotę to mogę podać namiary ,polecić i reszta już po stronie Waldka i drugiej strony.no problem :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki :)

 

Rozmawiałem z jednym znanym dystrybutorem proponując darmowe zdjęcia w zamian za wypożyczenie zegarków ale ostatecznie nie udało się porozumieć a ja i tak ostatnio nie mam czasu bo rzuciłem prace w korporacji na rzecz innego zajęcia co przynosi mi i zadowolenie i pieniądze wiec na tym się skupiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

 

Dzięki :)

 

Rozmawiałem z jednym znanym dystrybutorem proponując darmowe zdjęcia w zamian za wypożyczenie zegarków ale ostatecznie nie udało się porozumieć a ja i tak ostatnio nie mam czasu bo rzuciłem prace w korporacji na rzecz innego zajęcia co przynosi mi i zadowolenie i pieniądze wiec na tym się skupiam :)

Bardzo Ci zazdroszczę, ale tak pozytywnie oczywiście. Fantastyczną rzeczą jest mieć możliwość robić to co sprawia frajdę i jeszcze przy tym zarabiać

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jaka wielkościowo łapa to minimum na takiego mtg lub gst?;>

Chyba nie ma czegoś takiego. Np ja mam ok 18 cm w przegubie i King jest dla mnie za duzy, nie wygodny a znam ludzi z 16 cm nadgarstkami i im king odpowiada.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ok 16 i to raczej za malo, choc mierzyłem z 2 lata temu i niestety pare kilo wpadło ale w nadgarstku to raczej nic nie poszło ;p

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdf też mały nie jest ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kwestia czy jest sporo mniejszy od tych stalowych gigantów ;p

 

 

Sporo mniejszy i inaczej się układa niż GST i MTG

To pewnie kwestia subiektywnego odczucia ale ja odniosłem wrażenie że MT-GG jest dla mnie za duży, a MT-GS na styk, o ile nie ciut za duży, a mam nadgarstek 21cm... Co do proporcji GST do MTG to:

 

GST-_W110_D-1_AJF_vs_MTG-_S1000_D-1_AJF_

 

z neta zajumana fota

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, na tym zdjęciu wygląda jakby GST był wielkościowo taki sam jak MTG ale w rzeczywistości jest inaczej.

Mierzyłem ostatnio GST i na żywo jest mniejszy i fizycznie i wizualnie.

Natomiast jest ciężki, chyba jednak cięższy od MTG, mówię tylko o samej kopercie bo bransa w GST to nieporozumienie, brak jakiejkolwiek przeciwwagi w stosunku do koperty,

To straszna zwijanka a zapięcie jest po puszce od piwa, tak tandetnej bransolety jeszcze nigdy nie widziałem, casio za 100 zł. ma podobną a nawet lepsza bo zapięcie chociaż grubsze, tu jak zapinałem zapięcie to mi się ta blaszka na zawiasie gięła w rękach  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się jeśli chodzi o wielkość. Miałem obydwa na łapie i GST jest taki sam na wielkość wizualnie. Jeśli chodzi o wymiary, to lug to lug (choć w obu przypadkach mówimy raczej o edge to edge) większy jest nieznacznie gst, a na szerokość nieznacznie mtg.

post-43549-0-38042500-1493504046_thumb.jpg

Zgadzam się natomiast w 100%, jeśli chodzi o bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przy piwku podczas oglądania walki zauważyłem nowy zegarek kolegi.

Nie mogłem się oprzeć i strzelilem foto ...

 

149353608520170429_212821.jpg

 

Jakiś mały mój G-shock ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny ten Diesel

Oj tam oj tam - ładny inaczej jest, jak każdy Diesel  :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny ten Diesel

paskudny jest to fakt ,ale towarzystwo rozbawil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mtg wygląda przy nim słabo:p taki mały jakiś.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten kolega ma łapę jak Robert Burneika? ;D

Ja nie mogłem przełożyć swojej "delikatnej" dłoni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.