Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to? Fot. Daniel Carvalho - Facebook - Urban Gentry Watch Club1cd93eb119ab5d4baed806a688f9cd5f.jpg57dc43b3620ce9bbf9d90d44d1fbd0e0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Najwazniejsze zeby wlascicielowi pasowalo - no i mam nadzieje ze nic nie jest poskladane i powciskane 'na sile'

Mam tez wrazenie ze set jest przewidziany na maly nadgarstek,albo guma jest zle przycieta.

 

Ale jezeli chodzi o praktyczne zastosowanie,to wolabym pasek - lub adaptery w przypadku bardzo szczuplego nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to? Fot. Daniel Carvalho - Facebook - Urban Gentry Watch Club

 

 

Rzecz gustu, jak dla mnie oszpecił zegarek, ale może ma to jakieś praktyczne zastosowanie...

 

 

PS - co powiecie na tego mudmana? Warto za 164zł?

http://allegro.pl/g-shock-mudman-gw9000-okazja-wwa-i6846841727.html#thumb/1

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS - co powiecie na tego mudmana? Warto za 164zł?

Mudman jest małym zegarkiem w porównaniu z innymi G. Nowy można kupić za dwukrotność tej ceny, wszystko zależy jakie ma mieć zastosowanie. Osobiście bym go kupił jak by się pojawił 2 miesiące temu, musiałem kupić nowy, ale nie żałuję ani złotówki. Edytowane przez phoenixwb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być sobie i używka ale nigdy nie zrozumiem wszystkich tych gości co coś sprzedają i nawet tego nie umyją  :unsure:

Z tyłu syf, kiła i mogiła, bałbym się zarazić czymś od tego lub uczulenia dostać  :ph34r:

Osobiście od takich brudasów nic nie kupuję  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy założeniu, że to, co widać nad napisem REVERSE na prawo od daty to nie jest długa rysa, to moim zdaniem warto. Weźmiesz, doczyścisz (masz już w tym doświadczenie), pobawisz się i albo zostawisz albo sprzedasz dalej z lekkim zyskiem. Miej tylko na uwadze, że w tym zegarku naprawdę ciężko chodzą przyciski, trzeba mieć moc w palcach, żeby to obsługiwać. A sam zegar, poza pracą przycisków, naprawdę fajny i - jak napisał kolega powyżej - mały. Na moim nadgarstku 18,5cm po zdjeciu Romana i założeniu Mundka Mundek wydawał się niemal dziecięcym zegarkiem. No i jest prawie połowę lżejszy od Romka - to się czuje.

 

Pełen test i omówienie tego zegarka zainteresowani na moim kanale pewnie już widzieli, więc nie będę linkował - kto potrzebuje, ten znajdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19,5cm w nadgarstku i AWG-101 wygląda na malutki gdy go noszę, ale daje radę  :)

Mundek jest chyba tej samej wielkości, ale faktycznie jest rysa i brudas z niego, a za AWG-101 dałem 150zł z wszystkim co w sklepie dają i do tego wygląda jak nówka.


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów temu kolega wrzucił fotę gieza w wersji B-ja przypomnę moja hybrydę w wersji B:

post-42865-0-46732000-1496741765_thumb.jpg

post-42865-0-15759100-1496741831_thumb.jpg

post-42865-0-15459700-1496741989_thumb.jpg


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąteczkowa paczka ;)

 

 

Ach... super

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś może zaintersowany kupnem Casio gx56 i zegarkiem dr housa.594c39cbc91803f6cc19869917165e8f.jpg60d837c7411e6135772eb0b04af59918.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-90102-0-81376100-1496750112_thumb.jpg

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtownik ;) gratulacje :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtownik ;) gratulacje :)

Dzięki ale naruszyłem przy tym żelazne rezerwy złotówek no i trzeba zacisnąć pasa teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajnie wygląda ten frog na Twojej łapie - jaki masz obwód nadgarstka? Pytam bo jak go mierzyłem to mi się wydawał jakiś taki niezgrabny, a u Ciebie całkiem całkiem - no chyba że to "zdjęcie pozowane" :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mały ten frog ;) to baby frog?

Wcale nie jest taki duży.już kiedyś go mierzylem i człowiek jak nosi kinga,gwg i gpw to dopiero wie,że coś ma na ręku

Fajnie wygląda ten frog na Twojej łapie - jaki masz obwód nadgarstka? Pytam bo jak go mierzyłem to mi się wydawał jakiś taki niezgrabny, a u Ciebie całkiem całkiem - no chyba że to "zdjęcie pozowane" :D

Chyba 14cm zdjęcie zrobiłem jakiemuś koksowi z moim frogiem żeby jakoś to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest taki duży.już kiedyś go mierzylem i człowiek jak nosi kinga,gwg i gpw to dopiero wie,że coś ma na ręku

 

No nie gadaj, mam Kinga i GWG i to najczęściej noszone przeze mnie zegarki , GPW też miałem ale z frogiem nie chodzi o rozmiar tylko o "dziwnie" zaprojektowaną kopertę, a tak naprawdę o patent połączenia paska z kopertą - miałem zwykłego GWF i tutaj też jakoś tak nie bardzo było, z tym że się przyzwyczaiłem, a przy GWF-D mam wrażenie że jest bardziej "kwadratowo" przy tym łączeniu. Przynajmniej ja mam takie wrażenie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, mam Kinga i GWG i to najczęściej noszone przeze mnie zegarki , GPW też miałem ale z frogiem nie chodzi o rozmiar tylko o "dziwnie" zaprojektowaną kopertę, a tak naprawdę o patent połączenia paska z kopertą - miałem zwykłego GWF i tutaj też jakoś tak nie bardzo było, z tym że się przyzwyczaiłem, a przy GWF-D mam wrażenie że jest bardziej "kwadratowo" przy tym łączeniu. Przynajmniej ja mam takie wrażenie...

Myślę,że po prostu już tak przyzwyczaiłem się do dużych G,że dobrze mi się nosi nawet te największe.najbardziej narzekam na np. gw7900 czy gd350,bo te zachwalane przez wszystkich skrzydełka wyrywają mi włosy z nadgarstka.reszta moich G jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... najbardziej narzekam na np. gw7900 czy gd350,bo te zachwalane przez wszystkich skrzydełka wyrywają mi włosy z nadgarstka...

To se ogól zwierzaku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.