Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

"Up, up and away!"

 

post-90102-0-76204100-1498997344_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król wylądował... :)

 

80d23139a9b4da7f176c33f1b75ed542.jpg

Edytowane przez tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo moc w mundzie jest:

 

rm30i1.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem się właśnie czwarty raz do niego ale coraz bardziej gnebi mnie myśl że jest za duży.

Może to przez to że ostatnio takich kobyl nie nosiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem się właśnie czwarty raz do niego ale coraz bardziej gnebi mnie myśl że jest za duży.

Może to przez to że ostatnio takich kobyl nie nosiłem

 

No mały nie jest... od grubości łapy dużo zależy ale, moim zdaniem to bardzo udany zegar jest (nie tylko "G") i jakbym miał mieć tylko jeden zegarek to byłby to GWG - w zasadzie spełnia wszelkie moje oczekiwania.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mały nie jest. Kiedyś przy mniejszym nadgarstku pasował. Jak nadgarstek doszedł do 20 cm to mniej mi ten zegarek pasował.

 

Podzielam tak czy inaczej zdanie że to jeden z lepszych Gi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o synchronizację. GST

Po wciśnięciu Search pokazuje datę i godzinę ostatniej synchronizacji. W trybie Time Keeping oznaczenia RCVD nie ma, dlaczego?

7f0e52f8d60291dc70e0fe37badb9a7e.jpgee17fea331f4d0e9b8891c7a5616b6f9.jpg2c774d99ed3fac661275df4cb42b064c.jpg

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie o synchronizację. GST

Po wciśnięciu Search pokazuje datę i godzinę ostatniej synchronizacji. W trybie Time Keeping oznaczenia RCVD nie ma, dlaczego?

1. Oznaczenie RCVD wyświetlane jest tylko przez pierwszą dobę od ostatniej udanej synchronizacji. Jeśli ostatnia udana synchronizacja miała miejsce więcej, niż dobę temu, oznaczenie RCVD pozostanie wygaszone.

 

2. Nawet jeśli ostatnia udana synchronizacja miała miejsce mniej, niż dobę temu, oznaczenie RCVD zniknie, jeśli wejdziemy do ustawień zegarka i zmienimy tam jakieś wartości dotyczące zsynchronizowanej daty i godziny.

 

3. Oznaczenie RCVD zniknie również, jeśli w trybie czasu światowego naciśniemy jednocześnie przyciski ADJUST oraz FORWARD celem zamiany miejscami strefy czasowej lokalnej i strefy czasowej zdalnej.

 

4. Oznaczenie RCVD zniknie również w sytuacji, jeśli w trybie czasu światowego poprzez przytrzymanie przycisku ADJUST włączymy lub wyłączymy tryb DST w danej strefie czasowej.

 

Chyba wymieniłem wszystkie przypadki, kiedy znacznik RCVD może zniknąć. Jeśli coś pominąłem, niech ktoś mnie proszę uzupełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty przemoczone ale czego się nie robi dla zdjęć G! ;)

 

CASIO_G-SHOCK_GW-M5610_W2.jpg

 

CASIO_G-SHOCK_GW-M5610_W5.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Buty przemoczone ale czego się nie robi dla zdjęć G! ;)

Piękne fotki, szacun!128e360f13b21142976e6cfd8f5f7780.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeśli chodzi o atrapy śrub, to nie bawiono się tu w półśrodki. ;)

No i to już nie są "atrapy śrub" - żarty się skończyły :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś gw-7900 usprawnił,obejrzyjcie wszystkie fotki, http://allegro.pl/showitem/description/6844540332.html

 

 

Widziałem tego pięknisia na Allegro, mają chyba trzy takie modele wystawione i w każdym jest coś zdemolowane  -_-


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xavras_s

Piękny ten GST, też o takim myślę tylko w wersji srebrnej, jak się sprawuje?

 

Mam pytanie czy w Waszych G-Shockach też się robią takie szpary w obudowie (pod napisem G-Shock i Protection szpara między obudową zew. a uszczelką przy szybce)?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Sprawuje się normalnie, chodzi ;)

Spory ale wygodny. Dobrze wykonany. Srebrny ma stalowy bezel, moja wersja ma plastikowy.

Pytałem o bransoletę, chcą 300 zł.

 

Tak, w dużej liczbie G bezel na górze tak odstaje. Z tych co miałem najbardziej to było widać w GDX (ale tam była jeszcze dodatkowo warstwa amortyzująca)

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Sprawuje się normalnie, chodzi ;)

Spory ale wygodny. Dobrze wykonany. Srebrny ma stalowy bezel, moja wersja ma plastikowy.

Pytałem o bransoletę, chcą 300 zł.

 

Tak, w dużej liczbie G bezel na górze tak odstaje. Z tych co miałem najbardziej to było widać w GDX (ale tam była jeszcze dodatkowo warstwa amortyzująca)

 

Tapatalk

 

Fajnie że jest spory i jak trochę waży to też dobrze :P 

 

Dzięki za info, w takim razie muszę się z tym pogodzić ;)

 

Martinez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pajęczak piękny, mam w innej wersji kolorystycznej a MTG również piękny mam w identycznej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.