Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Vilka, Frog super, z fajnym kolorkiem na lato. Mudek moim zdaniem trochę mało limitowany, mogli wygrawerować na deklu zamiast laserem pojechać (tak jak np. Maharishi). Mimo to zazdroszczę nowych nabytków

A u mnie dziś ten gagatek3001d4e169d8500dd556f6bbcc1fc0a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers wyszedł w sumie coś ok 1200pln więc deal za***isty., patrząc na dodatki i do tego mega fajny kubek  W sklepie casio było tylko 20 sztuk. Typy już wrzucily ten sam zestaw na ebay za ponad 900USD (z hasłem  HYPER RARE & EXTREMELY SOUGHT AFTER PIECE   :)  )  , więc na już minimum 100% do przodu jakbym chiał odsprzedać, a kolekcjonerow tranformers/g-shock  w USA nie brakuje.  Tego potraktuje jako inwestycję i narazie nie będę zakładać . Zobaczymy.  

Edytowane przez Vilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6795bae205da5df0c803877c6c0edd6e.jpg

 

dzisiaj ten....

Edytowane przez tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś baterię? W razie czego kupowałeś od firmy - masz prawo zwrotu. Duże pieniądze za to położyłeś?

 

No właśnie to było pierwsze co zrobiłem i chyba każdy by zrobił przy kwarcu... no i nie odżył. Ale później wyjąłem moduł z obudowy i znowu wymieniłem baterię, wtedy zaskoczył. Co nie zmienia faktu, że zegar jest uszkodzony, bo ma mega wciśnięty przycisk adjust, tak, że aby go użyć trzeba sobie czymś pomóc, a przycisk split/reset nie działa. Poza tym reszta OK, już go wyszorowałem i wygląda zacnie  B) co nie zmienia faktu, że zegar jest niepełnosprytny...

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie niezbyt różowo. Odnośnie przycisku ADJUST to upewnij się, że na pewno on jest wciśniety mechanicznie, a nie jest to koncepcja techniczna. Obejrzyj sobie na moim kanale film o DW-6600 - tam jest podobna sytuacja i jest to normalne w tym modelu. Odnośnie przycisku SPLIT/RESET to spróbuj zwilżyć w spirytusie jakiś cienki patyczek do uszu i przeczyścić styki: zarówno elastyczną blaszkę, którą przesuwa trzpień przycisku, jak i napylany styk na boku płytki, z którym blaszka ma się zetknąć. Ważne jest, aby nie próbować opracowywać tego styku na płytce mechanicznie, bo napylenie można niechcący bardzo łatwo usunąć i będzie po ptakach.

 

A w najgorszym wypadku napisz do Zibi, jaki jest koszt nowego modułu do tego modelu. Szacuję, że nie będą to wielkie pieniądze, więc w razie czego i tak powinieneś wyjść na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

No właśnie to było pierwsze co zrobiłem i chyba każdy by zrobił przy kwarcu... no i nie odżył. Ale później wyjąłem moduł z obudowy i znowu wymieniłem baterię, wtedy zaskoczył. Co nie zmienia faktu, że zegar jest uszkodzony, bo ma mega wciśnięty przycisk adjust, tak, że aby go użyć trzeba sobie czymś pomóc, a przycisk split/reset nie działa. Poza tym reszta OK, już go wyszorowałem i wygląda zacnie  B) co nie zmienia faktu, że zegar jest niepełnosprytny...

W tym modelu to normalne z przyciskiem adjust  <_<  możesz podmienić na długi przycisk i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Panowie, dziękuję za info. Z tym przyciskiem split/reset pokombinuję jutro, dzięki TomG80 za fachową pomoc  -_-

Jeszcze pytanie czy masz filmik z DW-6900? Bo będę miał dwie sztuki, więc mogę jedną podesłać, jakoś przeżyję rozstanie  :P

A no i czy ktoś ma na sprzedaż bullbara?


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, DW-6900 nie miałem u siebie - miałem DW-6600 oraz GW-6900 i teraz mam GB-6900AA, także jeśli masz ochotę, to podeślij - oczywiście okręcę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale dzisiaj limitkami na Allegrze obrodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może ktoś podesłać link lub samą instrukcję obsługi modułu 5153 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu Casio f91w bo mtg kupiony, wiadomo bedzie na jakieś kulturalne wypady, Gdf100 wcześniej był do wszystkiego ale w sumie teraz jednak szkoda mi go katować i chce mu moze za jakis czas wypolerować szkło zeby był tez do noszenia w spokojnieszych warunkach i teraz pytanie czy ten budżetowy zegareczek przerwa w kopalni?;p można go wyrwać za 4 dyszki plus wysyłka tylko czy nie bedzie tak ze miesiąc ponoszę i sie rozleci na ręce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak od razu się nie rozleci, ale nie lepiej wziąć jakieś używane G w dobrych pieniądzach jak się trafi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zem wszedł w posiadanie 2 G które w sumie mało nie kosztują i teraz szkoda ;p jak patrzę po ebayu to ten gdf100bb to w sumie w cenie tego mtg ^^ wiec trzeba zacząć trzymać je na półce a do tyrania znaleźć jakiegoś budżeciaka ;p gdf nie miał wcześniej lekko ale był to moj jedyny zegarek wiec był do wszystkiego ale teraz sie troche pozmieniało i chyba nie bede juz jednozegarowecem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także szkoda moich G i nawet nie śmiem ujawnić co ostatnimi czasy tyram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szkoda szkła bo bezel i pasek mam na wymianę ale gdf juz i tak bedzie potrzebował polerki. Fajnie jakbyście dali jakieś streszczone porady jak to szybko naprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także szkoda moich G i nawet nie śmiem ujawnić co ostatnimi czasy tyram

No bo teraz takie są G, do lansu :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo teraz takie są G, do lansu :D:P

Ja lans mam głęboko... G są tylko dla mnie,ale u innych osobników jest to bardzo możliwe

Najchętniej nosiłbym kinga na codzień gdyby tylko nie było mi go szkoda to prawdziwy mistrz przetrwania

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo teraz takie są G, do lansu :D:P

 

No i widzisz jak się porobiło... takie czasy...  :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to mają być zegarki do tyrania. Jak coś się porusuje to można zawsze części kupić.

King jest po to żeby go nosić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny sie pozmieniały to i ich przeznaczenie zaczyna tracić na tym. Juz nie wspomnę o tych wszystkich kolorowych cygańskich wydaniach. Napewno nikt ich nie kupuje zeby robic w nich po łokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobiła się moda to i ceny skoczyly. Teraz tylko odrywanie kuponów i interes się kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.