Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz przecież on jest taki mały, że nawet nie czuć że ma się na ręku i na co Ci taka popierdółka i tak go zaraz sprzedasz :D

I o to czasami chodzi  ;)

 

tomaliusz lata z damką, tomaliusz lata z damką, nana nanana :lol:

Ciekawe czy ma na sobie różowe pole, sesese sesese :P

punish.gif punish.gif

.

.

.

.

- nie znata sie beee.gif beee.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ma na sobie różowe pole, sesese sesese :P

 

Albo od razu tak ;)

 

tomaliusz_pink.jpg

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przytoczony wcześniej  przy ofercie na KINGA z Eglobal sklep timegroup.pl oferuje prawdziwe KINGI? 
Po dodaniu przesyłki na eglobal ich oferta na czarnego jest porównywalna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 stron!hura.gif


Czy przytoczony wcześniej  przy ofercie na KINGA z Eglobal sklep timegroup.pl oferuje prawdziwe KINGI? 
Po dodaniu przesyłki na eglobal ich oferta na czarnego jest porównywalna.  

 

Bez obaw możesz kupować też na timegroup.pl

Kiedyś kupiłem u pana Dawida dwa DW-5600 ale tylko przez serwis allegeo. Nie mialem żadnych zastrzeżeń co do zegarków jak i przesyłki. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plum...

 

Fajna fotka, jednak ta wersja jest chyba najfajniejsza, kwintesencja G, nawet GWG w kamuflażu przebija :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na giełdzie WUS-a... 

 

IMG0506jp_qhpweap.jpg

 

IMG0513jp_qhpwear.jpg

 

Podobno nowe, cena po 219 euro, wysyłka z Grecji, więc bez cła. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow :o wszystkie warianty kolorystyczne risemanów wymiatają :) cena niezła jak na takie rarytasy


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie mam g-9300 czyli powszechnie znanego i lubianego Mudmana znajomy zaś ma gw-3000B-1AER i zaproponował mi zamianę... I teraz pytanie do was: miał z was ktoś do czynienia z tym aviatorem? Warto, nie warto zamienić się? Ogólnie podoba mi się jego wygląd mimo iż z deka ma "naćkane” na tej tarczy,no i wc oraz ts też przydatne. Brak podświetlenia na minus...Za wszelką pomoc dzięki wielkie

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GW-3000, bardzo fajny zegar  :)

To czy się zamienić zależy od tego czego oczekujesz, jeśli używasz często stopera czy timera lub nawet budzika (ustawiając często inną godz.) to lepiej zostawić Mudmana ze względu na szybkość i łatwość ustawień.

No ale jeśli chodzi głównie o odczyt godziny to brałbym GW-3000, no chyba że tylko po nocach odczytujesz godzinę  ;)

A jak coś to G-9300 łatwo i dość tanio odkupić, ja bym zamieniał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tomaliuszem jeśli tylko odczyt godziny to gw-3000 to fajny wybór i fajnie wygląda. Funkcje są do zabawy, bo ciężko coś odczytać, a stoper ma tylko 24 minuty. Jako jedyny zegarek wziąłbym 9300 ale jako któryś 3000 się sprawdza bardzo dobrze.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niedługo będzie post #40000 :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

GW-3000 zwłaszcza z pomarańczowym paskiem wygląda nieziemsko  :D  Ten zegar ma wyglądać i dobrze odmierzać czas. Jeden alarm, stoper to tylko takie dodatki, ale mogą się przydać. Kwestia przyzwyczajenia się do obsługi

Ja bym brał, bo jakoś LCD zbrzydły mi ostatnio  :P

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio najczęściej noszę gw-3000 właśnie w edycji letniej z pomarańczowym paskiem, a jak potrzebuję więcej opcji stoperów i timerów to zakładam GWXa.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w końcu się odezwał aktualny posiadacz tego zegarka DamianDe możesz wrzucić jakieś foty nadgarstkowe tego gw3000, najlepiej porównawcze z jakimś innym G ?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wrzucę, bo akurat teraz na nadgarstku gwx-8900. Ale o wielkości mogę powiedzieć tyle, że ma mniejszą średnicę niż 9300.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 mm mudman,50 mm aviator 9300 to jeden z większych G.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś teraz jest: rangeman, Gulfmaster v1 i v2, GPW, GWG, nowy frog więc 9300 to teraz taki średniak :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś teraz jest: rangeman, Gulfmaster v1 i v2, GPW, GWG, nowy frog więc 9300 to teraz taki średniak :)

 

Rangeman nie jest większy od Mundmana 9300, Gulfmaster też raczej nie - przynajmniej takie odczucie na łapie dawał  ;) GWG, GPW i GWF - są większe, GWA-1100 i GWN raczej porównywalne.

 

Z mojego archiwum:

 

DSC01994.jpg

 

image.jpg

 

Edit:

Ja bym Mundmana za wskazówkowca nie zamienił... to tak jak z tą siekierką i kijkiem, moim zdaniem.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko wszystkie wyglądają, jakby były jednej wielkości. Widać, 1-2mm w tą czy w tą już nie robi różnicy, przynajmniej na zdjęciach.


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest 40 tysiaków w tym wątku.

Widać, że jest o czym gadać ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianDe czekam na zdjęcia jakie masz inne G w swojej kolekcji oprócz gw-3000?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.