Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu:)

A skąd Ty wiesz od kiedy :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A :) założony to nie znaczy że kiedykolwiek korzystales :)

 

Kup coś poza watchshop w końcu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie nosi ... Romek Camo, GXW-56 czy GW-A1000FC ?

Jakieś sugestie? :D

Przy GPW, GW-A szybko Ci się znudzi - bez sensu,

KING - też szybko odpadnie

bierz Romka Camo :) - poza tym najszybciej go sprzedaż jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy GPW, GW-A szybko Ci się znudzi - bez sensu,

KING - też szybko odpadnie

bierz Romka Camo :) - poza tym najszybciej go sprzedaż jak coś ;)

I to jest trzeźwe podejście do tematu, choć przyznam szczerze, że też mi najbliżej chyba było do Romka camo.

Zastanawiałem się też nad GW-9300DCJ, ale niestety już niedostępne na rynku, a jeszcze nie tak dawno pełno było.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest trzeźwe podejście do tematu, choć przyznam szczerze, że też mi najbliżej chyba było do Romka camo.

Zastanawiałem się też nad GW-9300DCJ, ale niestety już niedostępne na rynku, a jeszcze nie tak dawno pełno było.

Jacek Badziński fb miał nowke z tt na sprzedaż gw9300dcj

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się też nad GW-9300DCJ, ale niestety już niedostępne na rynku, a jeszcze nie tak dawno pełno było.

Jest jakaś różnica pomiędzy DC a DCJ? Na ceneo jest jeszcze sporo sklepów oferujących wersję DC.

 

Na zachętę ;)

36275964491_7d3516206b_o.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica pomiędzy DC a DCJ? Na ceneo jest jeszcze sporo sklepów oferujących wersję DC.

 

Na zachętę ;)

 

Nie, to to samo, źle po prostu napisałem sugerując się oznaczeniem Romka :)

Dzięki za zwrócenie uwagi.

 

Edyta: Do Romka chyba taniej wyjdzie dokupić ciuchy CAMO niż kupować ori wersję w kraju (nie mówię tu o e-global.pl).

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już koledzy widzieli-?http://www.casio-intl.com/asia/en/news/2017/0711_gst-b100/ Gst w analogu!

Widzieli, któryś z kolegów podrzucił już link do tych nowości GST. Japończycy przekombinowali - dali Bluetooth zamiast poczciwego Wave Ceptora. Kto wie - może chcą dogodzić rynkom, których nie obejmują nadajniki radiowe zegarów atomowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta: Do Romka chyba taniej wyjdzie dokupić ciuchy CAMO niż kupować ori wersję w kraju (nie mówię tu o e-global.pl).

Bezel i pasek FC to ładnych kilka stówek, więc pewnie wyjdzie podobnie. Do tego, nie jestem pewien, ale wyświetlacz może być nieco lepszej jakości w wersji DC. W Mudzie CM pozytyw jest inny niż w wersji standard. Ale to już pytanie do posiadaczy 9400 ori i DC.

 

Jak chodzi za Tobą Roman w camo, to bym się nie wahał i brał z eGlobal. Mnie się po prostu wizualnie bardziej Mud podoba, a na baro i innych gadżetach nie specjalnie mi zależało.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, ale może dlatego, że jestem po paru piwkach, może dlatego, że mój synek jest 200 km ode mnie... niemniej jednak przyznaję tytuł najbardziej wzruszającego postu miesiąca i zgłaszam kandydaturę do konkursu rocznego ;)

Ha, ha, dzięki! :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... GW-A1000FC ?

Czytasz w moich myślach, czy jak? :P

I jak masz dobry namiar to dawaj natychmiast icon_twisted.gif

sorry za OT, ale może dlatego, że jestem po paru piwkach, może dlatego, że mój synek jest 200 km ode mnie... niemniej jednak przyznaję tytuł najbardziej wzruszającego postu miesiąca i zgłaszam kandydaturę do konkursu rocznego ;)

No chyba że córka ma 20 lat i nie śpi już sama :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się miało to się sprzedało tanio :) a teraz nie ma gdzie kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru gw3000 to oczywiście przy np Kingu wydaje się być może mały , ale nie przesadzajmy panowie on ma 50 mm to już spory zegar , oczywiście czasy są takie a nie inne, wszystko rośnie, co było duże 3,4 lata temu teraz jest średnie

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zdjęcia porównawcze:

3000 vs 9300

Pics_Art_08-07-01.22.56.jpg

Pics_Art_08-07-01.24.22.jpg

Gw-3000 vs riseman

Pics_Art_08-07-01.25.10.jpg

Gw-3000 vs gwn-1000

Pics_Art_08-07-01.26.44.jpg

 

Zegarki leżą na jednym poziomie, żeby zminimalizować przekłamania.

Niestyty zdjęcia z tostera w pomieszczeniu takie są.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DamianDe

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siup ;)

 

Dla takich "siupów" tutaj zaglądam :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia na Lucky ;p

 

P1010063.jpg


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Pics_Art_08-07-04.06.41.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie miłośnik ale przyznaję fajny zegarek - lekki i wygodny idealny na upały i słoną wodę oraz do zadań specjalnych 

post-68206-0-69244800-1502120833_thumb.jpg

post-68206-0-67255500-1502120842_thumb.jpg

post-68206-0-62178000-1502120849_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jak prezentuję się na ręce gst steel z miodowym paskiem skórzanym. Bardzo mi się podoba i zastannawiam się nad romkkiem i wlasnie tym z paskiem. Docelowo w planach teraz chcę kupić Steel a potem tak pod koniec roku. Nie mam możliwości zmierzenia jedunie zdjęcia i filmiki na yt. Liczę na pomoc i opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.