Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie atrybuty szczęśliwego faceta na jednym zdjęciu :D

 

post-90102-0-40348100-1502806144_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale z kobitami to na dwoje babka wróżyła, a tu mowa o szczęściu :D


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kupiłeś żonie nowszy model AWG-M100-1AER, a ta oferta dotyczy starszego modelu AWG-100-1AER, który ma słabiej rozwiązany wyświetlacz, brak autopodświetlenia i jeszcze pewnie parę różnic się znajdzie. Ale fakt - kształt ten sam. :)

 

Nawiasem mówiąc widziałem swojego czasu oferty na nowszy AWG-M100 za około 299zł, więc sami osądźcie, czy oferta na starszy model jest atrakcyjna. Ale na pewno jest to pozycja godna uwagi.

To prawda.Nie przyglądałem się za bardzo.Twoja racja-ale dlatego jest forum i fachowcy jak ty w tej dziedzinie????

Dzięki za szybką reakcję i dobrą robotę którą doceniam.

Pozdrawiam.

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80 dzięki za pomoc. Bardziej widzi mi się GST Będę szukał dalej.
 

Pozdro z Krety ;)
 

Pierwsze zdjęcie nie udane. Zegarek jest rozmyty

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80 dzięki za pomoc. Bardziej wi

 

Pierwsze zdjęcie nie udane. Zegarek jest rozmyty

Dlatego wstawiłem 2 zdjecia ;p zeby można było zobaczyć jakieś brzydkie widoki i jakis ładny zegarek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za model?

To białe okrągłe to GA-500-7AER. Zibi go nie sprowadza, ale jak widać da się go kupić. Z tego, co kojarzę (pewności nie mam), to funkcjonalnie tożsamy jest z GA-700.

To prawda.Nie przyglądałem się za bardzo.Twoja racja-ale dlatego jest forum i fachowcy jak ty w tej dziedzinie????

Dzięki za szybką reakcję i dobrą robotę którą doceniam.

Pozdrawiam.

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Dzięki! :) Zauważyłem, że małżonka swoje AWG-M100 ma zapięte na ostatnią lub przedostatnią dziurkę (albo pierwszą lub drugą - zależy od której strony liczyć). Może warto się w takiej sytuacji zastanowić nad bransoletą kompozytową? Ostatnio taką założyłem do swojego AWG-M100B i jestem bardzo zadowolony z efektu. Zegarek oczywiście robi się cięższy, co kobiecie może niezbyt pasować, za to jest lepiej wyważony. Zrobiłem Ci specjalnie zdjęcie z boku, gdzie widać po trzy ogniwa na stronę (po dwa równoległe i po jednym rozszerzającym się), więc pole do manewru na węższy nadgarstek jest. Jest też wideo, na którym można obejrzeć ten zegar na bransolecie z każdej strony. Zresztą sam oceń.

https://youtu.be/wSq9Y3DTwzM619decbc18e4c8cab5857b1d155ceca6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!????Zauważyłem, że małżonka swoje AWG-M100 ma zapięte na ostatnią lub przedostatnią dziurkę (albo pierwszą lub drugą - zależy od której strony liczyć). Może warto się w takiej sytuacji zastanowić nad bransoletą kompozytową? Ostatnio taką założyłem do swojego AWG-M100B i jestem bardzo zadowolony z efektu. Zegarek oczywiście robi się cięższy, co kobiecie może niezbyt pasować, za to jest lepiej wyważony. Zrobiłem Ci specjalnie zdjęcie z boku, gdzie widać po trzy ogniwa na stronę (po dwa równoległe i po jednym rozszerzającym się), więc pole do manewru na węższy nadgarstek jest. Jest też wideo, na którym można obejrzeć ten zegar na bransolecie z każdej strony. Zresztą sam oceń.

 

 

Tom możesz dać namiary na branżę w okazyjnej cenie może się znajdzie.Super pokazane.Podoba mi się.

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tom możesz dać namiary na branżę w okazyjnej cenie może się znajdzie.Super pokazane.Podoba mi się.

Cena okazyjna raczej nie była: 240zł + przesyłka 21zł z Zibi i 1,5 miesiąca oczekiwania, ale sprawdź bazarek - wydaje mi się, że widziałem, że jeszcze wisi oferta sprzedaży bransolety za chyba 220zł.

 

Bransoleta wychodzi drogo, ale efekt wizualny to rekompensuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza wersja Romka:D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena okazyjna raczej nie była: 240zł + przesyłka 21zł z Zibi i 1,5 miesiąca oczekiwania, ale sprawdź bazarek - wydaje mi się, że widziałem, że jeszcze wisi oferta sprzedaży bransolety za chyba 220zł.

 

Bransoleta wychodzi drogo, ale efekt wizualny to rekompensuje.

Tom a jeszcze jak dopiszesz od jakich modeli pasuje,czy tylko dedykowana to już będę wszystko wiedział.

Z góry dzięki.

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom a jeszcze jak dopiszesz od jakich modeli pasuje,czy tylko dedykowana to już będę wszystko wiedział.

Z góry dzięki.

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Jesteś na wakacjach, więc nie obejrzałeś uważnie filmu - tam je wymieniałem. ;) AWG-M100, AWG-100, AW-590, AW-591, DW-6600, DW-6900, GW-6900, GB-6900, GW-5000, GW-M5600, GW-M5610, DW-5600. Tyle wiem. Jeśli ktoś zna inne modele, do których pasuje kompozytowa bransoleta, to proszę o dopisanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompozytowa pasuje też do giezów;)

Ale która albo do których Giezów? Bo w Giezie GS-1100 pasek jest mocowany na śruby, a ja wspominałem o bransolecie mocowanej na teleskopy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.