Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ale która albo do których Giezów? Bo w Giezie GS-1100 pasek jest mocowany na śruby, a ja wspominałem o bransolecie mocowanej na teleskopy. :)

Chyba widziałem na gs-300, tych starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem na gs-300, tych starszych.

Aha, rozumiem. Takiego nie miałem u siebie, dlatego nie wiedziałem. Dzięki za info. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem. Takiego nie miałem u siebie, dlatego nie wiedziałem. Dzięki za info. :)

Ale jak sprawdziłem przed chwilą to on też jest na śrubki...wiec może ktoś coś rzeźbil bo na Ebay taka sztukę widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na wakacjach, więc nie obejrzałeś uważnie filmu - tam je wymieniałem. ;) AWG-M100, AWG-100, AW-590, AW-591, DW-6600, DW-6900, GW-6900, GB-6900, GW-5000, GW-M5600, GW-M5610, DW-5600. Tyle wiem. Jeśli ktoś zna inne modele, do których pasuje kompozytowa bransoleta, to proszę o dopisanie. :)

Niestety jestem na wyjeździe w pracy ale masz rację,nie obejrzałem filmiku.Zostawiłem go do obejrzenia jak wrócę.Dzięki za wyczerpującą odpowiedź i pozdrawiam.Będzie się trzeba na piwko umówić

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Edytowane przez wacha56ks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na wyjeździe w pracy ale masz rację,nie obejrzałem filmiku.Zostawiłem go do obejrzenia jak wrócę.Dzięki za wyczerpującą odpowiedź i pozdrawiam.Będzie się trzeba na piwko umówić

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Jak powiedział kiedyś niewidomy dżokej, któremu zaproponowano udział w Wielkiej Pardubickiej:

- Nie widzę przeszkód. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na wakacjach, więc nie obejrzałeś uważnie filmu - tam je wymieniałem. ;) AWG-M100, AWG-100, AW-590, AW-591, DW-6600, DW-6900, GW-6900, GB-6900, GW-5000, GW-M5600, GW-M5610, DW-5600. Tyle wiem. Jeśli ktoś zna inne modele, do których pasuje kompozytowa bransoleta, to proszę o dopisanie. :)

 

Są dwa rodzaje kompozytowej branzolety, jedna do serii 56XX i 69XX i druga do serii AW-100 AWG-M100 AW-59X. Ta do serii 56XX i 69XX ma proste adaptery które mocuje się do koperty natomiast ta od serii AW ma lekko zaokrąglone żeby lepiej dopasowała się do kształtu koperty.

 

6531440419_a0b2609611.jpg

 

s-l1000.jpg

 

Nie wiem jak to wpraktyce wygląda i czy da się zalożyc do serii AW branzolete z adapterami od serii 56XX ale delikatnie się one różnią. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten 5610 na Twojej łapie wygląda jak GXW na mojej :blink:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie różne kwadraciaki i zastanawiam się, co się stało z modelem G-7800. Mam słabość do negatywów i czarna wersja podoba mi się cały czas. Aż tak słabo wyszło to marketingowo, czy z innego powodu już ich nie sprzedają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie różne kwadraciaki i zastanawiam się, co się stało z modelem G-7800. Mam słabość do negatywów i czarna wersja podoba mi się cały czas. Aż tak słabo wyszło to marketingowo, czy z innego powodu już ich nie sprzedają?

Jakiś miesiąc może półtora temu widziałem na allegro nowego(tak przynajmniej było w opisie)  w pozytywie. Sam się zastanawiałem czy nie kupić, ale jakoś nie bardzo mnie do siebie przekonuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały pogrubia  :D

 

Mam nadzieję bo 5610 jest u mnie w planie - biały bezel ma być i czarna bransoleta... no chyba ze wcześniej obejrzę i mnie zniechęci, ale małego kwadrata to chyba każdy powinien, przynajmniej jednego, na stanie magazynowym mieć bo nie wypada inaczej... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co bać. U mnie ponad 19 cm w łapie i noszę spokojnie kwadrata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co bać. U mnie ponad 19 cm w łapie i noszę spokojnie kwadrata.

Łukasz, 19 cm. przy tym drwalu to tyle co nic  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale coś pokazuje więcej niż Twoja komunijna rączka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale coś pokazuje więcej niż Twoja komunijna rączka:)

Przypomnę Ci że jeszcze rok/dwa lata temu byłeś normalnych rozmiarów icon_twisted.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale coś pokazuje więcej niż Twoja komunijna rączka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo poszło :/

 

Właśnie trzeba wrócić do takiej ręki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sprawdziłem przed chwilą to on też jest na śrubki...wiec może ktoś coś rzeźbil bo na Ebay taka sztukę widziałem.

Według mnie Giezy (przynajmniej niektóre modele) też wychodziły na bransoletach, więc pewnie nie było nic rzeźbione, tylko tak fabryka wypusciła. Podobnie np. GW-A1100FC: bransa z wyglądu podobna do mojej (nie wiem, jak szerokość), ale mocowanie zupełnie inne, bo na pancerne śrubki - wszak to kawał koperty jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Giezy (przynajmniej niektóre modele) też wychodziły na bransoletach, więc pewnie nie było nic rzeźbione, tylko tak fabryka wypusciła. Podobnie np. GW-A1100FC: bransa z wyglądu podobna do mojej (nie wiem, jak szerokość), ale mocowanie zupełnie inne, bo na pancerne śrubki - wszak to kawał koperty jest. :)

Tak wychodziły na kajdanach, sam jednego miałem ale nie na kompozytowych. Może odszukam ten post kiedyś i zobaczymy co to był za giezik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

.

DW-5600E zdjęte z nadgarstka? :)

 

 

Są dwa rodzaje kompozytowej branzolety, jedna do serii 56XX i 69XX i druga do serii AW-100 AWG-M100 AW-59X. Ta do serii 56XX i 69XX ma proste adaptery które mocuje się do koperty natomiast ta od serii AW ma lekko zaokrąglone żeby lepiej dopasowała się do kształtu koperty.

 

Nie wiem jak to wpraktyce wygląda i czy da się zalożyc do serii AW branzolete z adapterami od serii 56XX ale delikatnie się one różnią.

GitBit, bardzo słuszne spostrzeżenie, dzięki za sprostowanie, nie byłem świadomy różnicy. Prośba zatem, jeśli ktoś ma bransę do kwadrata, niech rzuci ośmiocyfrowym kodem produktu, ja rzucę symbolem bransy do AW/AWG i będziemy mieli porządek w dyskusji. :)

Bałtyk też jest piękny....

 

 

Mój AWG też był nad naszym morzem, ale 3 lata temu... A Bałtyk zaiste piękny. :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem "obranego" frogmana dw-9900. Teraz szukam do niego odzienia...

Czy ten bezel jest oryginalny? http://paskidozegarkow.com/akcesoria-casio/710-bezel-do-casio-dw-9900.html

Wolałbym aby napisy w środku były w innym kolorze ale nic innego nie potrafię znaleźć... Jest szansa znaleźć inny czy kupić ten i pokombinować samem z pokolorowaniem napisów.

A co do paska to znalazłem tylko to: https://global.rakuten.com/en/store/kinkodo/item/10406839/

Oryginał?

Będzie mi coś jeszcze potrzebne do skompletowania zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.