Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Czym (oprócz paska oczywiście) różni się ta wersja od wersji BB za 550 zł?

Nie do mnie to pytanie tylko do sprzedającego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papierowym opakowaniem i puszką.  :D

Najlepsze jest to że na grupie na FB Marek chce za niego TYLKO połowę tej kwoty ;)

Nic tylko brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pepepatryk

Fajna fota, bardziej wakacyjnie się nie da ^_^

 

Dzięki wielkie :) 

 

Brakuje piachu i jakiegoś trunku :D

 

 

:D piach był, ale trunku nie było bo samochodem dziś jeżdżę 

 

Zegarek mam chyba z 7 lat, rzadko go noszę, ale do takiej wakacyjnej scenerii jest niezastąpiony  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) 

 

 

 

 

:D piach był, ale trunku nie było bo samochodem dziś jeżdżę 

 

Zegarek mam chyba z 7 lat, rzadko go noszę, ale do takiej wakacyjnej scenerii jest niezastąpiony  B)

Super fota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co sprzedaje za 5k to nie ten sam co sprzedaje za 2.5 :P szaleństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 5K na 2K, niezłe promo :D

Siła marketingu ---> było 5000 jest 2000, grzech nie wziąć :)

 

Ten co sprzedaje za 5k to nie ten sam co sprzedaje za 2.5 :P szaleństwo...

Czyli nie taki unikat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego się dziwicie - Roman i Roman też może się różnic ceną o kilka tysięcy w zależności od "ubrania" - w GW-9400-1 i GW-9400FBJ-4JR jest ten sam moduł, a różnica w cenie powala o GW-9430EJ-9JR nawet nie wspominam, się ludkowie na ebay'u naoglądały to i teraz Kinga "po taniości" puścić nie chcą ;)

 

 

 

Żelek do Romka jakby ktoś chciał  http://www.ebay.pl/itm/g-shock-rangeman-gw9400-transparent-clear-jelly-bezel-and-strap-/263130568049?hash=item3d43cdd571:g:LPYAAOSwVJhZXagO

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne że tak, poprostu tak sobie szydzimy z ceny.

Wiadomo że rynek limitek taki jest i ma swoje prawa. Mimo wszystko cena z kosmosu skoro limitowany jest tylko pasek :/ bo sam zegarek to zwykły BB ( nawet nie Gwx)

Może ten zegarek kiedyś będzie tyle warty skoro jest tylko 500szt, tylko za 15 lat jak będzie nadal w stanie NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne że tak, poprostu tak sobie szydzimy z ceny.

Wiadomo że rynek limitek taki jest i ma swoje prawa. Mimo wszystko cena z kosmosu skoro limitowany jest tylko pasek :/ bo sam zegarek to zwykły BB ( nawet nie Gwx)

Może ten zegarek kiedyś będzie tyle warty skoro jest tylko 500szt, tylko za 15 lat jak będzie nadal w stanie NOS.

Dokładnie.

 

Tymczasem u mnie, wiedziałem że kiedyś wrócę do Romana :P

 

yQ3PtCP.jpgkQ77WnI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Jak na karbon ma bardzo mięciutki pasek, genialny :) nigdy tak miękkiego paska w G nie miałem. Jedyny minus to podświetlenie:/ które nie podświetla równomiernie całej tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to podświetlenie:/ które nie podświetla równomiernie całej tarczy...

Czyli nie tylko ja marudze na podswietlanie :) :)

 

Ale fakt jest taki że mialem kilka sztuk Romcia.. i w zaleznosci od daty produkcji swieciły lepiej gorzej ale ten wypadl najgorzej... Najlepiej swiecił CMJ

Loteria z podswietlaniem Romcia tak samo jak z Samsungiem S8 tam różowe ekrany wystepują.. :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej jak nie mialeś wtedy to nie przeszkadza bo uważasz że tak ma być... ale jak byś zobaczyl jak pieknie Romek potrafi rozbłysnąc to jak pozniej takiego trafiasz to masz niedosyt... :)

 

Juz kiedys wstawialem te foty. W sumie zdjecia tego w calosci nie oddadza ale widac roznice. Diodę zawsze lekko bedzie widać z boku ale caly ekran jest idealnie rowno podswietlony a nie sciemnia sie... miales nowego Froga to powiem Ci że Romek może tak samo swiecić... :)

 

A tu moje stare foty jak mialem oba....

 

iPI3b2P.jpg

FMWbuJD.jpg

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murcins na Twojej fotce wyglda calkiem calkiem... ale wiem z doswiadczenia że na zdjeciu ciężko to zlapac bo jak robisz na auto a tym bardziej telefonem to mocno ISO jest podniesione i dlatego jedna strona jest prawie biala a druga swieci idealnie.... :) masz na bank ten sam co wszyscy ktorzy kupili na eglobal z data 315F i swieci podobnie jak na mojej drugiej fotce...

 

Ale nadal twierdze ze ta wersja Romcia jest najfajniejsza.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój świeci tak.

 

Mój też tak świeci, dlatego napisałem że bardzo podobnie jak CMJ świecił... spróbuję jutro aparatem pstryknąć, ale robienie fot "świecących" "G" to nie jest sprawa prosta...

 

 

Edit: choć w sumie może mi się tylko wydaje... :huh:

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mnie zaciekawił wasz temat świecących Romanów, że zrobiłem zdjęcie swojego przed chwilą

post-64247-0-44777800-1503427795_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede w domu zrobie fote mojemu Romciowi a tym czasem Frog bo dzis ze mna od rana :)

 

Ao9NHOK.jpg

 

Fota słuchawka nie na auto :) ISO 250 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tez widać diody jak w 9400 tylko, że z prawej strony. Taka niestety wada tego typu podświetlania.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.