Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę kupujecie na tym eglobalcentral?

Słyszałem opinię, że mają tam głównie drogie falsyfikaty...

Ja słyszałem że nie ma w ogóle oryginałów G, to wszystko co tu doświadczmy to Matrix  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kupujecie na tym eglobalcentral?

Słyszałem opinię, że mają tam głównie drogie falsyfikaty...

 

Lubię to  :mellow:  :)  :D:lol:  :ph34r: 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś zawitały 2 zegareczki  jeden to można powiedzieć zabytek

 

Casio W-214HC

 

132e61ee9e9eeb61med.jpg

 

A 2 zegarek Kupiony za 15 funtów jedyny  mankament trzeba kupić nowy  Pasek  ale Bezel jak i  Pasek zamówiony na Ebeyu :)

 

Casio G-Shock GD 120MB

 

f56c6058feaa1e41med.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kupujecie na tym eglobalcentral?

Słyszałem opinię, że mają tam głównie drogie falsyfikaty...

Falsyfikaty ... jak to fajnie brzmi ,a nie tylko "RYZ".

 

Jesli nie zalezy Ci na dlugiej gwarancji, to smialo kupuj na eglobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki lemonln ;)

Dzięki :)

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Co to za lap, że w takim dziwnym miejscu jest klawa? Czy jest wyjęta i na taśmie wisi? Czy jakaś slim leży na touchu?

 


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za lap, że w takim dziwnym miejscu jest klawa? Czy jest wyjęta i na taśmie wisi? Czy jakaś slim leży na touchu?

Laptop to stary model  MSI GE70 1OND a klawiatura jest dokpuina mała przez przewodowa ponieważ seryjna Padła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że lapek z i7 oraz GTXem na pokładzie to stary model?  :D

Posiedziałbym na takim dziadku  :P

 

 

PS - jest ktoś chętny na AWG-101-1AER z puszką, instrukcjami itd? Stan bdb, większość czasu przeleżał w szufladzie, bo nosiłem prawie cały czas DW-6900.

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że lapek z i7 oraz GTXem na pokładzie to stary model?  :D

Posiedziałbym na takim dziadku  :P

niestety z i5 oraz Gtx 660m :D ale daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie stary złom Panie! Lepiej go Pan oddaj mnie, mam horom curke  :D  a Pan kup sobie coś porządnego, żeby wstydu nie robić.


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie stary złom Panie! Lepiej go Pan oddaj mnie, mam horom curke  :D  a Pan kup sobie coś porządnego, żeby wstydu nie robić.

Podziękuję ale zatrzymam go dla siebie bo muszę chwilę jeszcze poczekać za nim kupię tego potwora

MSI GT73VR i7-7820HK/GTX1080/4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS - jest ktoś chętny na AWG-101-1AER z puszką, instrukcjami itd? Stan bdb, większość czasu przeleżał w szufladzie, bo nosiłem prawie cały czas DW-6900.

Oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny?

Pytanie postawione bardzo celnie, ale akurat AWG-101 kolegi seeby jest oryginalny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "powrót do macierzy" :D

 

DSC08553.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny?

 

Tak, zaraz będzie na bazarku, ale z tego co już tu mi pisano na PW, to pewnie cena nie do przełknięcia, bo kupujo podobno takie nówki na gwarancji po 250zł, a ja chcę wincyj  :P

 

W ogóle to mogłem odpisać - falsyfikat z eleglobatele.pl  :D

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "powrót do macierzy" :D

 

 

Ładne i kusi. Ech.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zadałem pytanie w wątku dotyczącym GD-350, ale chyba nie cieszy się on zbytnio popularnością, zatem pozwolę sobie powielić pytanie tutaj, może ktoś będzie wiedział:

 

Czy ktoś orientuje się, jakie paski zamiennie pasują do GD-350? Np. GD-100, GD-120, GW-9300, GW-9400. Jest szansa na jakiś inny kolor niż szary albo czarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zadałem pytanie w wątku dotyczącym GD-350, ale chyba nie cieszy się on zbytnio popularnością, zatem pozwolę sobie powielić pytanie tutaj, może ktoś będzie wiedział:

 

Czy ktoś orientuje się, jakie paski zamiennie pasują do GD-350? Np. GD-100, GD-120, GW-9300, GW-9400. Jest szansa na jakiś inny kolor niż szary albo czarny?

 

Z tego co widziałem w 7900 on też ma ruchomy pasek to bez przycinania nic nie będzie pasowało. Ja przyciąłem pasek od GD-100 i pasował idealnie i był tak samo ruchomy jak oryginał. Może 7900 byłby zamienny z 350 ale trzeba by wymiary sprawdzić.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że bezproblemowo da się zamontować z GW-9200. Czy do niego były paski DC może?

 

BTW:

Ktoś jest chętny na nowy model Mudmastera: http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-mudmaster-wr-20bar-i6939997565.html  ;)

 

Czy to tylko ja mam po dziurki w nosie ogłoszeń Loombardów na Alle...? Normalnie jak widzę to zielone logo to mnie szlag trafia: zegarek nosi naprawdę niewielkie ślady używania, stan faktyczny przedstawiają załączone zdjęcia (i załączona jedna fotka zrobiona tosterem z podłączonym denkiem od słoika po sarepskiej, gdzie ostrość jest tylko w zwietrzałym zapachu musztardy), albo - zegarek w 100% sprawny technicznie, nie działa jedynie podświetlenie, brakuje jednego przycisku i zanikają cyfry w narożniku. Eeeeech... ale mi się ulało ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że bezproblemowo da się zamontować z GW-9200. Czy do niego były paski DC może?

 

BTW:

Ktoś jest chętny na nowy model Mudmastera: http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-mudmaster-wr-20bar-i6939997565.html  ;)

 

 

Do 9200 raczej paska DC nie znajdziesz - chyba że będziesz kombinował z paskiem od 9300, albo 9400 ale ten od Romana jest ze 2mm szerszy wiec pewnie jakieś "przycinanie" by w grę wchodziło a to zawsze jest ryzyko zważywszy na cenę paska.

 

Ja to się dziwię lombardom że takie ogłoszenia wystawiają - jeśli to jakiś gówniarz podróbki chce sprzedać to jeszcze jakoś zrozumieć mogę, co nie znaczy że pochwalam, ale jeśli profesjonalny handlarz to robi to bym mordował i palił za takie działania....

 

Edit:

9200 ma swoje "wojskowe" ubranko - wiem bo mam:

 

DSC07320.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.