Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna koincydencja, bo też często noszę GXW-56-1B i właśnie leci do mnie 5610. 

8--))

 

 

Wszystko przez kolegę GitBit'a bo zdjęć nawrzucał i się potem zegar po nocach śni :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna koincydencja, bo też często noszę GXW-56-1B i właśnie leci do mnie 5610. 

8--))

 

Pozdrawiam, Piowa

 

Ja to mam codziennie. Po pracy noszę GX-56, a do pracy zakładam DW-5600 i wydaje mi się, że od najmłodszego syna zegarek wziąłem :)

Jak nosiłem cały czas kwadraty, to rozmiar wydawał mi się ok, dopiero jak jednego z nich dałem synowi, to myślę - kurczę jak on fajnie na jego ręce wygląda i wtedy postanowiłem kupić KINGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Czy "plastikowa" koperta GW-M5610-1ER wpływa w jakiś sposób na jego trwałość, podatność na uszkodzenia itp. w porównaniu do stalowej z GW-5000-1JF? Potrzebuję jakiegoś zegarka do tyrania i kostka Casio wydaje się tu jak najbardziej na miejscu, nie wiem tylko czy warto* sprowadzać wersję JDM za 2,5 krotność dostępnej w Polsce wersji GW-M5610.

 

* "warto" pod kątem czysto użytkowym; nie dotyczy wartości kolekcjonerskiej dla fanów marki itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też wrzucę.

573d34b457c9ee9a0744d7c17bb9ab9d.jpg

Cały czas przyzwyczajam się do rozmiaru. Ale trzeba mu oddać to, że nosi się bardzo wygodnie.

Trudny jest tylko moment gdy się przesiada z np. takiego MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-90102-0-98557400-1504962226_thumb.jpg

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze GPW w stajni, to pamiątkowe zdjęcie trzeba było zrobić

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Konkretne to Twoje stadko

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem zegarka Casio G-shock Ga 1000-4b. Mam problem odnośnie synchronizacji czasu wyświetlacza elektronicznego z tym analogowym. Konkretnie z sekundnikiem... Kiedy np. wyświetlacz elektroniczny wyświetla równo 21:00, na zegarku analogowym mam juz 21:03 i 3 sekundy. Może ta 3 sekundowa różnica nie jest jakaś wielka, ale muszę szczerze przyznać, że mocno mnie to irytuje. Da się temu jakoś zaradzić ? Dziękuję z góry za pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem zegarka Casio G-shock Ga 1000-4b. Mam problem odnośnie synchronizacji czasu wyświetlacza elektronicznego z tym analogowym. Konkretnie z sekundnikiem... Kiedy np. wyświetlacz elektroniczny wyświetla równo 21:00, na zegarku analogowym mam juz 21:03 i 3 sekundy. Może ta 3 sekundowa różnica nie jest jakaś wielka, ale muszę szczerze przyznać, że mocno mnie to irytuje. Da się temu jakoś zaradzić ? Dziękuję z góry za pomoc.

Pozdrawiam!

 

Rozumiem że nie zajrzałeś do instrukcji obsługi, masz bana na google, i przerasta Cię wyszukiwarka na tym forum... :rolleyes:

 

google: http://watchnerd.blogspot.com/2013/03/casio-ga-regulacja-wskazowek.html

wyszukiwarka na forum (temat odsyła do wyżej linkowanego): http://zegarkiclub.pl/forum/topic/92582-g-shock-ga-100-5081-synchronizacja-wskazowek-z-wyswietlaczem/

 

W instrukcji obsługi pewnie też masz napisane jak zsynchronizować wskazówki z wyświetlaczem i to w kilku językach... <_<

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem zegarka Casio G-shock Ga 1000-4b. Mam problem odnośnie synchronizacji czasu wyświetlacza elektronicznego z tym analogowym. Konkretnie z sekundnikiem... Kiedy np. wyświetlacz elektroniczny wyświetla równo 21:00, na zegarku analogowym mam juz 21:03 i 3 sekundy. Może ta 3 sekundowa różnica nie jest jakaś wielka, ale muszę szczerze przyznać, że mocno mnie to irytuje. Da się temu jakoś zaradzić ? Dziękuję z góry za pomoc.

Pozdrawiam!

Zrób to, co ja na tym filmie, to te same moduły ;)

https://youtu.be/J5oS2ZrEHOE

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie zajrzałeś do instrukcji obsługi, masz bana na google, i przerasta Cię wyszukiwarka na tym forum... :rolleyes:

 

google: http://watchnerd.blogspot.com/2013/03/casio-ga-regulacja-wskazowek.html

wyszukiwarka na forum (temat odsyła do wyżej linkowanego): http://zegarkiclub.pl/forum/topic/92582-g-shock-ga-100-5081-synchronizacja-wskazowek-z-wyswietlaczem/

 

W instrukcji obsługi pewnie też masz napisane jak zsynchronizować wskazówki z wyświetlaczem i to w kilku językach... <_<

 

 

Zrób to, co ja na tym filmie, to te same moduły ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 Dzięki wielkie! Udało się bardzo łatwo. Pozdro !

Edytowane przez zelus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie "obserwacje" poczyniłem:

 

DSC08758.jpg

 

trochę mnie zdziwiło to że bezel 5610 całkowicie i bez problemu mieści się w bezelu od GXW:

 

DSC08760.jpg

 

a na koniec coś ładnego:

 

DSC08768.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Czy "plastikowa" koperta GW-M5610-1ER wpływa w jakiś sposób na jego trwałość, podatność na uszkodzenia itp. w porównaniu do stalowej z GW-5000-1JF? Potrzebuję jakiegoś zegarka do tyrania i kostka Casio wydaje się tu jak najbardziej na miejscu, nie wiem tylko czy warto* sprowadzać wersję JDM za 2,5 krotność dostępnej w Polsce wersji GW-M5610.

 

* "warto" pod kątem czysto użytkowym; nie dotyczy wartości kolekcjonerskiej dla fanów marki itp. :)

 

Jeśli potrzebujesz kostki do tyrania i wartości kolekcjonerskie Cię nie interesują to plastikowa koperta w zupełności wystarczy.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być np. GW-4000, GW-3000, AWG-M100, AW-590/591 i do tych modeli można dokupić bransoletę. Niektóre modele GST, GW-A1100, GPW-1000 są fabrycznie wyposażone w bransoletę. Wszystkie modele MT-G i MR-G są na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.