Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak jest z gwarancją na zegarki z pustą kartą gwarancyjną. M.in. na naszym bazarku jeden z kolegów oferuje takie zegarki. W serwisach Zibi honorują takie puste karty?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki dziś wpadł...

Tomek miał dwa to się podzielił :)  Dzięki.

Miałem ten zegarek ładnych parę lat jako edc to był mój pierwszy "G"

 

9WNdtf4.jpg

 

Tylko kilka lat do tyłu wydawał mi się większy.... albo to ja byłem mniejszy :D :D

 

0WsqgTH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z gwarancją na zegarki z pustą kartą gwarancyjną. M.in. na naszym bazarku jeden z kolegów oferuje takie zegarki. W serwisach Zibi honorują takie puste karty?

Było już kilka razy na ten temat.

Musi być dowód zakupu i dystrybucja oczywiście europejska.

Te z Japonii i innych krajów dalekiego wschodu mają na ogół rok ichniejszej gwarancji, ZIBI nie honoruje.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka razy na ten temat.

Musi być dowód zakupu i dystrybucja oczywiście europejska.

Te z Japonii i innych krajów dalekiego wschodu mają na ogół rok ichniejszej gwarancji, ZIBI nie honoruje.

Dzięki


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest dziękuję MatejMatejGshock i Pani Katarzynie K... (nie wiem czy mogę podawać nazwisko) z zegarki centrum. 794e9810e8445c351ef794e4c6b7c8c9.jpg44e490c074eb6b52bb04d3fae7a1e3da.jpg

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadam na oeliksa a tam takie kwiatki  :D

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gs-1400-giez-CID87-IDpuPY9.html#d2887b83fe

Tomaliusz Ty to naprawdę jesteś handlarz  :lol:

 

Ja trafiłem na alledrogo... http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-giez-gs-1400-i7006470211.html

ale pomyślałem "to nie może być Tomka - przecież On nie sprzedaje zegarków..." :P


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale naprawdę nie potrzebuję reklamy  ;)

Piotrek a Tobie to koncepcja się nie zmienia?

A tu przyjdzie Ci taki jeden i wyzywa, no ale młody to zdziwiony i jeszcze dużo nie widział ...

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na alledrogo... http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-giez-gs-1400-i7006470211.html

ale pomyślałem "to nie może być Tomka - przecież On nie sprzedaje zegarków..." :P

Trafiony i zatopiony post-33253-0-02540200-1508353102.gif


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny cwaniaczek facepalm.gif

Ten co na FB hurtownie prowadzi icon_twisted.gif

Że co proszę? Nie znam ... a coś Ty taki dzisiaj nie w sosie :P 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz już myslalem że Twój kolega nauczył się szukać i kupować w innych miejscach gdzie trzeba głowy użyć:) ale jednak nie:) przynajmniej patyczki pękają i można damki nosić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05icon_ass.gif

 

Ejjj Tomek ale "poka facjate" to inny temat - baaaa... nawet inne forum  :ph34r: :ph34r:

 

 

 

 

 

:D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony sprzedawca, brałem od nich 2 zegarki.

 

Od momentu zamówienia do odbioru przesyłki nie minęły nawet 24h także prezent dla teścia kupiony:)

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.