Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

IMHO jest to niestety działanie celowe. Zibi sprzedaje części zamienne bo musi. Nie jest to w ich interesie. Woleliby żeby zamiast 2 przebrań do Romana ludzie kupowalu jolejne 2 Romany. Normalka. Stąd taka polityka zniechęcająca.

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.A mam jeszcze jedno pytanie co zauważyłem odnośnie mojego gd 350. Załączam sobie na noc te automatyczne podświetlenie żeby w nocy gdy się ocknę zobaczyć która godzina.A ono mi się wyłącza po jakimś czasie.jeszcze nie wyniuchałem po jakim ale jak się przebudzałem to miałem to wyłączone. Myślałem że podczas spania gdzieś docisłem guzik ale jak zegarek leży to to samo.Tak ma być albo coś trza ustawić żeby trzymało cały czas.

W zegarkach bez TS automatyczne podświetlenie wyłącza się po 6 godzinach.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam całego 6100 z nowym bezelem do sprzedania jak coś.

Sam bezel znajdziesz na Ebay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIBI.SA ma gleboko w d...e klientów, bo są monopolistami.

Czas oczekiwania na zegarek oddany na gwarancji 3 ,4 miesiące, to już ignorancja w największym wydaniu.

Ale...

Jak jakieś części potrzebujecie ,to kontaktujcie się na FB z ADAM ŁĘPA ,troszke drozej ale mega szybko i profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zegarkach bez TS automatyczne podświetlenie wyłącza się po 6 godzinach.

Dzięki . Mi się wyłączyło po 5 godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kolegów z forum, jakby ktoś miał bądź znał kogoś kto ma części bądź trupa risemana pierwszej generacji czyli DW-9100 to proszę o kontakt poszukuje dokładnie dolnej podkładki zegarka. Zdjęcie poglądowe z neta.b0e2a66173a60b8b6ab8d1ccfcf739c8.jpg

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIBI.SA ma gleboko w d...e klientów, bo są monopolistami.

Czas oczekiwania na zegarek oddany na gwarancji 3 ,4 miesiące, to już ignorancja w największym wydaniu.

Ale...

Jak jakieś części potrzebujecie ,to kontaktujcie się na FB z ADAM ŁĘPA ,troszke drozej ale mega szybko i profesjonalnie.

Adam spoko, ale jak mam 1/3 całego zegarka więcej zapłacić przy dużym zamówieniu to jednak wolę poczekać i kupić w ZIBI. Chociaż jest na kogo pokrzyczeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem części z Zibi , i jestem miło zaskoczony , ok 3 tygodni, a uprzedzali o 4 tygodniach i część była u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Widocznie mieli na stanie

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem części z Zibi , i jestem miło zaskoczony , ok 3 tygodni, a uprzedzali o 4 tygodniach i część była u mnie.

 

To musiał być wypadek przy pracy ;)

Pewnie mieli na stanie albo akurat robili zamówienie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy , w miesięcznych odstępach. 

 

Nawet się zastanawiałem , co wy chcecie od tego ZIBI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem czekać 4 tyg. Jest już ponad 8 tyg. Byle do maja dojechaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję Bullbars'ów do modelu GD-100. Wiem, że dostępne tylko za wielką wodą u gościa o nazwie JaysAndKays. Jedna sztuka po obecnym kursie dolara (3.50) wychodzi za prawie 80zł. Paczka 3 sztuk wychodzi z przesyłką po 51zł, paczka 4 sztuk to jakieś 43zł za jeden. Ktoś byłby chętny poprowadzić taką akcję i pomóc w ściągnięciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj kupiłem za 80zł. takiego pseudo dżiszoka. Po nowym roku ruszam do pracy a szkoda mi mojego nowego GD350.Nie będzie mi go żal jak się rozwali a i może jakieś  śrubki wykorzystam w przyszłości.Nie będę tygodniami czekał na dostawę jak tu koledzy piszą.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie?  :blink:

Kupiłeś takie gufno i się tym chwalisz na forum zegarkowym i to w temacie miłośników marki  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja sobie dzisiaj kupiłem za 80zł. takiego pseudo dżiszoka.

90283980ecc8d0d460d1fef6e06c0bbe.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem że taki będzie odzew  :) I że to szajs to też wiem.Ale może posłuży jakiś czas.A nowego GD350 szkoda.A tak w nawiasie to mi kiedyś podobny szajs na grubie lata służył i po odejściu na zasłużoną emeryturę służy młodemu pokoleniu :)


Weź skasuj to zdjęcie. Wstydź się

Skasowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, Waldku - nie masz czego żałować. Na pewno masz w domu ładniejsze zegarki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zaraz tak nerwowo :) Przecież napisałem że to do roboty ,rozwali się to nie będzie lamentu.


A tak na poważnie nie szkoda by było takiego nowego zniszczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.