Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

I po strachu ;)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szoku dzisiaj jestem. Zamówienie z ZIBI dotarło po niecałych 2 miesiącach i to w pełni kompletnie i nie pomylone, chyba idzie na lepsze :D

u mnie jeszcze tydzień do pełnych 2 miesięcy, dzięki za nadzieję  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie, czy można coś utargować od ceny zamieszczonej na stronie Time Trend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie, czy można coś utargować od ceny zamieszczonej na stronie Time Trend?

Można, czasami nawet sporo.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie, czy można coś utargować od ceny zamieszczonej na stronie Time Trend?

 

Można. Kiedyś to robiłem, ale trzeba było założyć konto, zalogować się i przesłać swoją propozycję. W odpowiedzi dostaniesz ich propozycję (bodajże maksymalny rabat ok. 20%, o ile dobrze pamiętam), natomiast kolejne próby negocjacji (nawet niższych, niż wcześniej) kończą się "odrzuceniem". Czyli tak jakby od razu dawali Ci minimalną możliwą cenę i potem już bez dyskusji  :)

 

Ponadto uważaj na "sztuczne przeceny". Właśnie zauważyłem, że zegarek, który wtedy negocjowałem, ma obecnie cenę z rabatem, jednak od kwoty, która nigdy raczej nie była standardową ceną tego zegarka. "Stara" cena jest przekreślona, a obecna (co prawda niższa, niż kiedyś przed przeceną) zrabatowana jest od ceny (moim zdaniem) zawyżonej. Gdyby to była ówczesna cena tego zegarka, nigdy nie dostałbym we wspomnianych negocjacjach takiej, propozycji, jak wtedy, gdyż oznaczałoby to rabat ok. 32%, a pamiętam, że tyle nie dawali. Podejrzewam więc, że obecna promocja jest "podkręcona". 

 

Niestety to zwyczajowa praktyka wielu sklepów (nie tylko zegarkowych). Promocje są fajne, ale należy na nie uważać i porównywać ceny nawet ze sklepami, które akurat promocji nie mają. Czasem można się mocno zaskoczyć.

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TT można uzyskać rabat do 35% od ceny wyjściowej, powyżej - 45-50% to są rabaty na modele wyprzedażowe/outlet.

No ale ciężko jest uzyskać rabat 35% jeśli model jest popularny (czyt. chodliwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do DW-9100 e628cb4880ab76e86f35954cd761fd20.jpg

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu cieszy

9f3d1092a9f0305bcb87e05d4e2e87d5.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko sprzedaż :)

Jesteś pewien, że "Ż"? Sorry, musiałem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko sprzedaż  :)

Szybko to robiłem zdjęcie fonem i cosik mało wyraźne wyszło na dużym ekranie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że "Ż"? Sorry, musiałem... ;)

Tak ale Ty chyba nie, to było zdanie oznajmujące  :P

 

Edit: poprawiłem na tryb przyszły oznajmujący   :P  

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak miałem rację, że tęskniłeś hehe

Ano prawda :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecę sprawdzić bazar, może już tam leży  :D

Baaaardzo śmieszne post-33253-0-12521400-1515514085.gif lepiej się przyznaj, że sam byś odkupił :P

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś ogląda na youtube albo na motowizji program Marek Drives? Fajne testy aut. Gość nosi czerwonego g kostka. Co to może być? Wiem wiem. Zdjęcie. Jak zrobie to wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba limitka GW-M5600 na 25-lecie. Ale lepiej zapytać eksperta. Maćku @GitBit, czy mam rację? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba limitka GW-M5600 na 25-lecie. Ale lepiej zapytać eksperta. Maćku @GitBit, czy mam rację? :)

 

Filmiku nie widziałem ale czy aby była czerwona kostka na 25-lecie? Za to na 100% była na 30-lecie GW-M5630A, wiem bo mam... jeszcze :)

 

DSC08957.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kostka z filmikow sprawia wrażenie dużej. Fajnie wygląda na wakacje. Córce kupiłem taka babyg. Myślę dla siebie.

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwonych kostek kilka było, nie koniecznie musi to być limitowana edycja. Jeśli sprawiała wrażenie dużej to mógł to być king GX-56-4.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kostka z filmikow sprawia wrażenie dużej. Fajnie wygląda na wakacje. Córce kupiłem taka babyg. Myślę dla siebie.

To też zależy od tego jaki "nosiciel" jest duży ;) Znalazłem kilka zdjęć gościa i w/g mnie wielkość jest "normalna" -  pasek w połysku jak w 5630A no chyba że się mylę

 

Toyota-Prius-plug-in-TEST-opinie.jpg

Marek-Wieruszewski-e1471524988885.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.