Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

No ale ubranko w tej kostce prosi się o zmianę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go ostatnio na YT i to na 100% gwx-5600c-4 :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam fachowców od g-shocków.

mam pytanie.

Chciałbym kupić sobie fajnego analogowego g-shocka z funkcją pomiaru wysokości. Czy np model GPW 1000V 1AER z racji tego, że ma gps ma też i pomiar wysokości? Jaki ew inny model polecacie lub ktoś ma do sprzedania. Sam GPS nie jest moim priorytetem, raczej zależy mi na pomiarze wysokości, solar, może kompas i takie tam "bajery"

 

dzięki z góry

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć czy wersja Kinga 1AER jest bardziej czytelna od BB ?

Zastanawiam się nad zakupem takiego AER na grupie FB za 480 i nie wiem czy to dobra oferta oraz czy będę lepiej widział która godzina.

 

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam fachowców od g-shocków.

mam pytanie.

Chciałbym kupić sobie fajnego analogowego g-shocka z funkcją pomiaru wysokości. Czy np model GPW 1000V 1AER z racji tego, że ma gps ma też i pomiar wysokości? Jaki ew inny model polecacie lub ktoś ma do sprzedania. Sam GPS nie jest moim priorytetem, raczej zależy mi na pomiarze wysokości, solar, może kompas i takie tam "bajery"

 

dzięki z góry

 

 

 

GPS służy jedynie do synchronizacji czasu, działa jak synchronizacja radiowa tyle że wszędzie - wysokościomierz, jeśli chodzi o analogi  jest w GWG, GWN,


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć czy wersja Kinga 1AER jest bardziej czytelna od BB ?

Zastanawiam się nad zakupem takiego AER na grupie FB za 480 i nie wiem czy to dobra oferta oraz czy będę lepiej widział która godzina.

 

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Miałem oba i różnicy nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ,ze tak zrobili bo przecież gps daje możliwość określenia wysokości. a czym poza tym różnią się ogólnie gwg od gwn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba i różnicy nie zauważyłem.

Dziękuję. Juz wiem że to takie same wyświetlacze więc zakup AER jest zbędny. Zostaje BB.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ,ze tak zrobili bo przecież gps daje możliwość określenia wysokości. a czym poza tym różnią się ogólnie gwg od gwn

Kolego, to że jesteś nowy, nie oznacza, że ktoś Cię wyręczy w przeczytaniu wielu wątków na tym forum właśnie takim tematom poświęconym, a i wujek google też nie gryzie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym poza tym różnią się ogólnie gwg od gwn

Ogólnie różnią się wyglądem.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie różnią się wyglądem.

o qrde, dzięki :D

Kolego, to że jesteś nowy, nie oznacza, że ktoś Cię wyręczy w przeczytaniu wielu wątków na tym forum właśnie takim tematom poświęconym, a i wujek google też nie gryzie

liczyłem na subiektywną ocenę a nie na suche opisy i porównywanie. ale obejrzałem 2 filmiki i już mam typa. wygląd raczej zaważy - gwg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o qrde, dzięki :D

liczyłem na subiektywną ocenę a nie na suche opisy i porównywanie. ale obejrzałem 2 filmiki i już mam typa. wygląd raczej zaważy - gwg

No widzisz, chcesz, to potrafisz, a tak na serio, to nikt za Ciebie nie wybierze zegarka, to Tobie ma się podobać :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie i do mnie zawitał posłaniec niosący radosną nowinę. Już po dwóch miesiącach (z obiecywanych 4 tygodni) przyszła oczekiwana paczka z Zibi. Co prawda nie na ten adres, co trzeba, ale chociaż wszystkie części zgodne z zamówieniem.

 

Także niebawem zabieram się do składania puzzli. :)6c118e31e2b7351ace9298b2ac301e71.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te filmiki promocyjne robią. A i Rangeman jakoś tak trochę wizualnie zyskuje w porównaniu z wcześniejszymi zdjęciami.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się bardziej podoba :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jak się pojawi, to chyba go trzeba będzie spróbować.

 

@Matej Mateusz, to będzie dopiero wyzwanie do zrobienia rzetelnej recenzji, nie? :)

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no recenzja może trochę zająć, może będzie w odcinkach  :D

Historia podzielona na sezony  :P

 

Mi też się podoba, ciekawy jestem wielkości i jak będzie wyglądał na żywo. Generalnie lubię analogi, ale ten ma coś w sobie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Tylko szkoda że będzie kosztował worek pieniędzy w porównaniu ze starym. I chyba że starym niewiele go łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie i do mnie zawitał posłaniec niosący radosną nowinę. Już po dwóch miesiącach (z obiecywanych 4 tygodni) przyszła oczekiwana paczka z Zibi. Co prawda nie na ten adres, co trzeba, ale chociaż wszystkie części zgodne z zamówieniem.

 

Także niebawem zabieram się do składania puzzli. :)

Oooo, to zamówienie powyżej 500 zeta to i rabacik się należał ;)

Edytowane przez tomaliusz
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jak się pojawi, to chyba go trzeba będzie spróbować.

 

@Matej Mateusz, to będzie dopiero wyzwanie do zrobienia rzetelnej recenzji, nie? :)

Recenzja, recenzją ale bardzo chciałbym go obejrzeć - od samego początku tylko koronka mi nie grała, ale w filmie wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Podświetlenie jest mega lipne niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.