Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę plastiku :D

Nie mam pytań... :D Wielki szacunek... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy G. Żona powiedziała, że wygląda jakbym go miał od I Komunii. Przesadziła trochę, bo wtedy G-shocków jeszcze nie było, ale coś w tym jest. Kształt jest "ponadczasowy". Zbierałem się kiedyś na Risemanna, ale teraz NOS-y, zwłaszcza moje ulubione negatywowe, stoją chyba zbyt wysoko. No i nie mają "tego czegoś" ;)

 

K4y9UMC.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy G. Żona powiedziała, że wygląda jakbym go miał od I Komunii. Przesadziła trochę, bo wtedy G-shocków jeszcze nie było, ale coś w tym jest. Kształt jest "ponadczasowy". Zbierałem się kiedyś na Risemanna, ale teraz NOS-y, zwłaszcza moje ulubione negatywowe, stoją chyba zbyt wysoko. No i nie mają "tego czegoś" ;)

 

 

 

Świetny, aczkolwiek casio nie dopracowało negatywy - słabo widać cyfry (poza słonecznym dniem), trzeba podświetlać. Mi się marzy pierwowzór z oznaczeniem 5000, taki w stali pod gumowym ubrankiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daito :)

Klasyka mnie cieszy.

Mam jeszcze kilka dziadków do złożenia tylko brakuje mi modułów.

Może ma ktoś starego zniszczonego dw 6000, najlepiej dwie sztuki albo dw8300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dw-8300 powinien pasować moduł od dw-6800 ☺


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy G. Żona powiedziała, że wygląda jakbym go miał od I Komunii. Przesadziła trochę, bo wtedy G-shocków jeszcze nie było, ale coś w tym jest. Kształt jest "ponadczasowy". Zbierałem się kiedyś na Risemanna, ale teraz NOS-y, zwłaszcza moje ulubione negatywowe, stoją chyba zbyt wysoko. No i nie mają "tego czegoś" ;)

 

https://i.imgur.coK4y9UMC.jpg

Moja żona też zawsze z tym samym tekstem jak widzi kwadrata... że od komunii i dziadkowy:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam jeszcze kilka dziadków do złożenia tylko brakuje mi modułów.

 

Mam bebechy od 6600, nie wiem czy sprawne, chyba bez jednej linii gumowo-przewodzącej, tej pod wyświetlaczem.

Ja po nieudanej akcji z 6600  (miał być 1 z 2  wyszło 0) zrobiłem z obu kompasy, jeden nawet gdzieś go tu pokazywałem.

 

Klik Klak

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shocki mają jedną zaletę. Można kupić Frogmana i powiedzieć żonie, że kosztował 200 zł, łyknie bez problemu :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupiłem Paganiego, zerżniętego z Taga, nie chciała wierzyć, że dałem 2 i pół stówki, przy Frogu nawet nie mrugnęła okiem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend - wszędzie zdjęcia zegarków z butelkami :D

Waldek raczej butelek przy zegarkach :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem, jaki kolejny zegarek kupić. Chciałem mieć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, coś małego, ale z charakterem. Kilka miesięcy trwało zanim decyzja zapadła: złożę sobie kostkę, od podstaw. Rozmowy z GitBit bardzo pomogły. zdecydowanie zna się na rzeczy. Dzięki niemu dobrałem odpowiednie części i złożyłem kompletne zamówienie do ZIBI. Gdyby nie on, to ten zegarek by nie powstał. Za poświęcony czas, cierpliwość i pomoc bardzo dziękuję.

2 miesiące i 11 dni- tyle czasu czekałem na części, ale było warto! Koperta i bezel od modelu GW-5000, moduł od limitki na 30-lecie GW-M5630, zakręcany dekielek od jubileuszowego DW-5030D, bransoleta od GW-M5610BC. Resztę części, o istnieniu, których nawet nie wiedziałem, pominę

No dobra.. projekt był, części zamówione, tylko kto go złoży w integralną całość? Z pomocą przyszła Aleksandra Meller i Zegarki Diament. Pełen profesjonalizm, nie boją się wyzwań, napotkane problemy rozwiązują w mig ;) realizacja natychmiastowa, test szczelności-zaliczony... Bajka w prawdziwym życiu :D Bardzo dziękuję za złożenie i na pewno jeszcze skorzystam z Waszych usług w przyszłości ;)

 

Tak oto powstał mój wymarzony zegarek, jedyny w swoim rodzaju ;) pierwszy w Polsce zrealizowany projekt tego typu ;)

Moje cygańskie wnętrze jest zachwycone :Df34dc803fb2706cb6f43f5f918119701.jpgab69d999536bd28bd2984dd0d7cd9daf.jpgd0cd0f6151feb04983de825dcc702d31.jpg4706bda676391d381a090fb055c7b31d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło Hubert, gratuluję ☺

Ale czy moduł nie siedzi krzywo w kopercie, tak widac na ostatnim zdjeciu?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Hub, fajnie wyszło, ale z tym pierwszym projektem zrealizowanym w Polsce to troszkę ... jakby nie patrzeć, to jednak Maciek jest ojcem i prekursorem składanych kostek w PL :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Zamówiłem DW-5600 BB-1ER

https://www.ceneo.pl/15761526

 

Pytanko mam. Czy ta piżamka będzie pasować do tego czasomierza?

http://allegro.pl/bezel-obudowy-casio-dw-5600-m-oryginalny-zielony-i6967837424.html

 

Jak by dało radę zapakować tego czarnucha w zielone ubranko to by wyglądał nieziemsko. W sumie ten zegarek ma być tylko do ciorania w pracy - smary, części maszyn i takie tam... Ale jeszcze go w rękach nie mam, a już mam wizję jak go ubrać po swojemu. Tylko nie wiem czy da się tak żonglować bezelami, bo do 5600 jest tego trochę a modeli kolorystycznych tych zegarków też nie brakuje. Czy one mają wszystkie jeden rozmiar i różnią się tylko kolorami bezeli a wkład jest ten sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Zamówiłem DW-5600 BB-1ER

https://www.ceneo.pl/15761526

 

Pytanko mam. Czy ta piżamka będzie pasować do tego czasomierza?

http://allegro.pl/bezel-obudowy-casio-dw-5600-m-oryginalny-zielony-i6967837424.html

 

Jak by dało radę zapakować tego czarnucha w zielone ubranko to by wyglądał nieziemsko. W sumie ten zegarek ma być tylko do ciorania w pracy - smary, części maszyn i takie tam... Ale jeszcze go w rękach nie mam, a już mam wizję jak go ubrać po swojemu. Tylko nie wiem czy da się tak żonglować bezelami, bo do 5600 jest tego trochę a modeli kolorystycznych tych zegarków też nie brakuje. Czy one mają wszystkie jeden rozmiar i różnią się tylko kolorami bezeli a wkład jest ten sam?

Będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.