Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ohoho baardzo mnie to cieszy  :) . W zielonym bezelu i z zielonym paskiem mu będzie do twarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło Hubert, gratuluję ☺

Ale czy moduł nie siedzi krzywo w kopercie, tak widac na ostatnim zdjeciu?

To bardziej solar źle wklejony :/ ale nie wiem czy będę odsyłać

Gratulacje Hub, fajnie wyszło, ale z tym pierwszym projektem zrealizowanym w Polsce to troszkę ... jakby nie patrzeć, to jednak Maciek jest ojcem i prekursorem składanych kostek w PL :)

Jasne ;) bardziej chodziło mi o to, że gw5000... no być może nie słusznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej solar źle wklejony :/ ale nie wiem czy będę odsyłać

 

Myślę, podobnie jak koledzy, że to jednak kwestia modułu, też z tym walczyłem :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel słoneczny krzywo wkleili, moduł siedzi prosto inaczej się go nie da włożyć.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert gratuluję - mimo "krzywości" panelu wygląda świetnie, a tą "krzywość" da się poprawić ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel słoneczny krzywo wkleili, moduł siedzi prosto inaczej się go nie da włożyć.

No to troszkę słabo. Już teraz wiem dlaczego masz na tym punkcie hopla :) Mnie by to strasznie denerwowało i przypuszczam, że nie obyłoby się bez reklamacji w ZIBI.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi do "zegarmistrzowskiej precyzji" nie ma po drodze i to nie tylko w tym temacie.

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, podobnie jak koledzy, że to jednak kwestia modułu, też z tym walczyłem :)

 

Ja miałem podobnie i to też w składaku. Majster próbował poprawić moduł, ale niewiele to pomogło. Chociaż krzywizna była ledwo zauważalna, to zegar poszedł w świat. Nie potrafiłem z tym żyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem tego modelu. Następnie, gdy jego ceny poszybowały do góry,

a jego dostępność gwałtownie zmalała, odpuściłem sobie temat i zapomniałem o nim.

W międzyczasie myślałem o zakupie MTG-S1000BD.

 

Robiłem rozeznanie cenowe odnośnie czarnucha, gdy taki jeden gagatek z naszego forum

nadmienił, ot tak, zupełnie mimo chodem, że i owszem, on taki model ma w posiadaniu.

I w sumie, to jest na sprzedaż. Co było robić. Rzuciłem wszystkie inne plany zakupowe

i po szybkiej, męskiej rozmowie, stałem się nowym właścicielem MTG-S1000D-1A4ER.

 

Zegarek dotarł do mnie tak zapakowany i zabezpieczony, że myślałem, iż osiwieję

przy odpakowywaniu paczki  :lol:

 

Gdy już się wreszcie dokopałem do pudełka, moje serce żywiej zabiło. 

Pomyślałem sobie wreszcie Cię mam ! Wydobyłem zegarek, pozbyłem się foli z bransolety

i usiadłem, oczekując efektu WoW !

 

Niestety, takowy nie nastąpił. I choć zegarek podoba mi się bardzo i zostanie ze mną,

to przyznam szczerze, że spodziewałem się więcej. Znacznie więcej ..

 

Być może, moje oczekiwania znacząco wzrosły wobec zegarków, a być może,

sikor po prostu już się oklepał. Trudno stwierdzić jednoznacznie  :D

Pewny jestem jednak tego, że zegarek znacznie lepiej wygląda na zdjęciach, niż w realu  :P

 

Nie mniej, serdecznie dziękuję Tomaszowi vel tommly, za perfekcyjną transakcję.

Jak będę w Wrocławiu, bądź Ty w Poznaniu, to masz u mnie nie jedno duże piwo  :)

 

1517150369-DSC_00222.png


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Elixir! :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej, serdecznie dziękuję Tomaszowi vel tommly, za perfekcyjną transakcję.

Jak będę w Wrocławiu, bądź Ty w Poznaniu, to masz u mnie nie jedno duże piwo  :)

 

Jakub cała przyjemność po mojej stronie i również dziękuję.

To było chyba moje ostatnie podejście do serii MTG-S i G. Choć nigdy już nie mówię nigdy. Na razie jednak starczy ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to jest z płatnością na ebay

Jak zapłacę karta to Ok czy przelewać na paypal i dopiero ?

Dzięki za pomoc z góry :)

Robakami pytanie odnośnie eglobal

Edytowane przez przemo2xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brunet wieczorową porą ;)

 

post-90102-0-48272300-1517161915_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi do "zegarmistrzowskiej precyzji" nie ma po drodze i to nie tylko w tym temacie.

Szkoda.

a co ma do tego Zibi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, w ten deseń. Okay. 

Ja Zibi nawet nie pytałem czy by się podjęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skurczybyk poobijany strasznie ;)

 

1zyztxs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cenę ma nie "edificeową" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki "edificeowy" jak dla mnie.

 

Ogólnie jak tak patrzę na tą linię Premium to jakoś tak... chyba mi przechodzi... Coś mi się wydaję że "G" skończy się u mnie na frogu z "D" albo nawet i bez "D"... MT-G są dla mnie za duże i za delikatne, a MR-G jakoś do mnie nie gada w ogóle... Chyba wrócę do teorii że g-shock powinien mieć LCD, ze wskazówkami to nie g-shock... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.