Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Co druga kostka jest z krzywo wlożonym modułem.. Myslalem że ten problem występuje tylko w gwm a tu jednak nie.. Nie rozumiem dlaczego casio o to zupełnie nie dba

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trafiłeś na taką?

A co trafiłeś na taką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie chodzi o to że od tylu lat ten problem występuje i nic się z tym nie robi. Bo obecne gwm mają tak samo. Ja na dwa gwm 5610 jeden mam powiedzmy że prosto a drugi krzywo jak cholera..

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. To poprzedni właściciel zmieniając baterię przesunął moduł, a że mi to nie przeszkadza to poprawię go przy następnej wymianie baterii, czyli za jakieś 8 lat. :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to się da tak łatwo skorygować? Że to moduł ma na tyle luzu w kopercie i ta krzywizna wynika z tego jak się im włoży podczas składania? Bo z tego co ja wiem to nie wynika z tego i da się to tylko czasami lekko poprawić

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600BB i Mudman G-9000 poszły do ludzi, a w zamian sprawiłem sobie takiego klasyka

c2871034c87a3522e7ca16202d54425a.jpg

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wnuków można i należy schować DW-5000. ;)

 

Nie jestem kolekcjonerem, jestem użytkownikiem zegarków. Nie lubię, gdy leżą na półce. Nawet tak nobliwe jak DW-5200. Poza tym on wytrzyma więcej niż współczesne DW/GW-5600 z plastikową kopertą. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z czołgiem na ręce

Piękny jest tylko zastanawiam się, czy nie boli cie nadgarstek przy próbie obsługi koronki prawą ręką :D

Tego ziomka trzeba chyba sciągać z łapy żeby zakręcić kółkiem

 

 

A u mnie w lombardzie takie cuś dzisiaj, fajne?

 

szunA1r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest tylko zastanawiam się, czy nie boli cie nadgarstek przy próbie obsługi koronki prawą ręką :DTego ziomka trzeba chyba sciągać z łapy żeby zakręcić kółkiem

Nie ma czym kręcić bo ten zegarek nie ma żadnych funkcji. Chyba że chodzi o zmianę czasu na zimowy to się zgodzę że dwa razy do roku trzeba zdjąć i zakręcić :)

Nie wiem czy jest dedykowany dla osób noszących zegarek na prawej łapie czy jest to porostu taki odwrotny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś sytuację, gdy zegarek się zsynchronizował ale nie ma "rcvd" na wyświetlaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś sytuację, gdy zegarek się zsynchronizował ale nie ma "rcvd" na wyświetlaczu?

Obejrzyj film „RCVD Casio G-Shock wskaźnik kalibracji, ciekawostki by Matej” w YouTube

https://youtu.be/RVmUvsd7xs4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj taki wynalazek kupiłem. Jeden dzień na przesiadkę w Abu Dhabi i akurat limit tylko w emiratach dostępny b563f0f0a88b7b7d864fb762a5652749.jpg

5f4f3abe6ab1e2e2c3e93dc355b5d85c.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Vilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem moja mikro kolekcja powiększyła się o DW-5600.

Tym samym zakończyłem, tak mi się wydaje, z "tanimi" dżiszokami.

Jak zobaczyłem puszkę, jej rozmiar, pomyślałem, że sklep pomylił zegarki. Znowu sprawcą zakupu był Matej ;).

 

2hy8ifb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj taki wynalazek kupiłem. Jeden dzień na przesiadkę w Abu Dhabi i akurat limit tylko w emiratach dostępny

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciekawa kompozycja kolorów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to się da tak łatwo skorygować? Że to moduł ma na tyle luzu w kopercie i ta krzywizna wynika z tego jak się im włoży podczas składania? Bo z tego co ja wiem to nie wynika z tego i da się to tylko czasami lekko poprawić

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Można skorygować bez problemu.

W starych modelach przekrzywienie może wynikac z utraty elastycznosci osłony gumowej modułu, ale na to też można zaradzić

Ty nosisz dw 5200?? Kuźwa schowaj do szuflady dla wnuków!

Dla wnuków można i należy schować DW-5000. ;)

 

Nie jestem kolekcjonerem, jestem użytkownikiem zegarków. Nie lubię, gdy leżą na półce. Nawet tak nobliwe jak DW-5200. Poza tym on wytrzyma więcej niż współczesne DW/GW-5600 z plastikową kopertą. ;)

E tam dla wnuków, ja też chodzę we wszystkich, nawet w DW-5000c (240) ☺

af222f4d4d3eb518512bee5190bc05f6.jpg2ebc159628f56ddd215d28222c4744e5.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.