Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Rozważam sprawienie sobie czegoś z serii GST-W 300/310. W związku z tym mam pytanko: jak z ich jakością wykonania i użytymi materiałami? Wiem że to g-steel (czy jakoś tak), ale czy faktycznie część koperty i bezel (w tych wersjach ze "stalowym" bezelem) są stalowe, czy to tylko taki chłyt marketingowy? No i jak z jakością tych plastikowych pasków? Coś mi się obiło że są niezłe. Jak z jakością powłoki w tych "kolorowych" wersjach?

A może któryś z kolegów miałby na zbyciu akurat?

 

No i foto poglądowe z internetów:

g-shock-g-steel-gst-w300-gst-s310-700x62


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś bez BT bym wolał i maksymalnie do 400zł.

Mój spokojnie mieści się w budżecie, jest z pełnym kompletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jagr

Stali jest tyle.

Pasek jest ok, dość miękki ale wytrzymały. Miałem na pasku kilka miesięcy i ząb czasu się na nim nie odcisnął. Kolorowa powłoka (czarna) jest taka o.

Przy mocniejszym zarysowaniu wychodzi srebrny spod spodu. Bransoleta też raczej "miękka", plytkie rysy zbiera łatwo. bd1fc9460c6185d3de7d33ab5cc45b7c.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Mam w110 na wymianę

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki xavras za szybką odpowiedź i wszystkie informacje.

Ja szukam raczej czegoś z serii 300/310 ze względu na rozmiar, piszą co prawda że gst300 to tylko 90% wielkości gst100, ale na fotach wyglądają raczej na jeszcze mniejsze.


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, bierz - nie pożałujesz ;)

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o GST to ja zastrzeżeń do jakości wykoniania nie miałem, było bardzo dobrze. Można się tylko pzyczepić do bransolety która nie jest z pełnych ogniw.

 

fEgiyVS.jpg

 

Sama koperta- bez zastrzeżeń :)

 

9RKWWMa.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają :) Tarcze i wskazówki trochę mi przypominają stare dobre wskazówkowe G.

 

@Murcins - czyli do bransy chyba nie warto dopłacać?

Edytowane przez jagr

"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przeciez ty nie lubisz analogow :)

 

 

Nie lubię bo są niepraktyczne ale zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem gst 100. Sprzedałem bo był za duży. Mam teraz od kilku dni 310 i jest świetny. Rozmiar idealny. Na bransolecie która jest z blachy a nie z pełnych ogniw. Moim zdaniem super zegarek i nie pożałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o GST to ja zastrzeżeń do jakości wykoniania nie miałem, było bardzo dobrze. Można się tylko pzyczepić do bransolety która nie jest z pełnych ogniw.

 

 

 

Sama koperta- bez zastrzeżeń :)

 

 

W GST-B100 jest bransa z pełnymi ogniwami.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają :) Tarcze i wskazówki trochę mi przypominają stare dobre wskazówkowe G.

 

@Murcins - czyli do bransy chyba nie warto dopłacać?

Moim zdaniem warto. Mam GST-W110BD niemal od roku. Noszę go na bransie, ale czasami zakładam sobie pasek. Fakt, że nie jest z pełnych ogniw ale jest całkiem przyjemna i zegarek w porównaniu z paskiem inaczej się układa na ręce. Co do powłoki to też tragedii nie ma. Noszę go często, bo jest bardzo wygodny, a mniej rysek złapał niż nie jeden inny zegarek na zwykłej bransie. Jedną mam taką większą ryskę na jednym z ogniw i srebrny kolor spod powłoki nie wystaje. Bardziej to wygląda jak taka smuga po wodzie i nie rzuca się w oczy. Jak się patrzy z takiej odległości, jak się normalnie sprawdza godzinę, to nic nie widać.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GST-B100 jest bransa z pełnymi ogniwami.

Wiem ale kolega o b100 nie pytał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wszystkie opinie. Chyba się przekonałem, trzeba zacząć szukać, przyznam szczerze że najbardziej kusi mnie gst-w300 w wersji niebieskiej...


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakieś ciekawe 6900 na sprzedaż? :D

Mam GW-6900 w czerwonym ubraniu od wersji RD i przycisk G od wersji HR.c350587db86a2333cdf118a93b70caec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie. Czy podróbki g-shocka z panelem solarnym mają też wytłoczony ten numer seryjny z kodem fabryki i datą produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś podróbkę G-Shock'a z panelem solarnym? Chciałbym to zobaczyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś składak od Turka z Niemiec :D Pokaż ten wynalazek.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem ale chodziło mi o podróbkę panelu solarnego, w sensie że coś podobnego jest włożone pod szybkę. Nie wiem czy takie coś istnieje ale małe rączki potrafią wszystko podrobić stąd moje pytanie.

Może jakiś składak od Turka z Niemiec :D Pokaż ten wynalazek.

Na OLX jest ogłoszenie z dobrą ceną dlatego się tak zastanawiam tylko. Wieczorem mam dostać fotki tylnego dekielka więc jak będzie kod fabryki to raczej oryginał? Bo w zasadzie jestem już ugadany na kupno tylko chciałem się upewnić.

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-casio-g-9300-1er-g-shock-mudman-CID87-IDsl2uh.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sskendo

Może źle się wyraziłem ale chodziło mi o podróbkę panelu solarnego, w sensie że coś podobnego jest włożone pod szybkę. Nie wiem czy takie coś istnieje ale małe rączki potrafią wszystko podrobić stąd moje pytanie.

Na OLX jest ogłoszenie z dobrą ceną dlatego się tak zastanawiam tylko. Wieczorem mam dostać fotki tylnego dekielka więc jak będzie kod fabryki to raczej oryginał? Bo w zasadzie jestem już ugadany na kupno tylko chciałem się upewnić.

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-casio-g-9300-1er-g-shock-mudman-CID87-IDsl2uh.html

Wygląda na oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero raczkuję w tym dziale, kiedyś kolega za moją namową kupił Mudmastera. Obecnie szuka czegoś na co dzień, możliwie dużego i do 350 zł. Co by można mu doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero raczkuję w tym dziale, kiedyś kolega za moją namową kupił Mudmastera. Obecnie szuka czegoś na co dzień, możliwie dużego i do 350 zł. Co by można mu doradzić?

GX-56BB


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.