Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy ja gdzieś napisałem, że stal nie łapie rys? Użyłem słowa "bezsensowny model" (czy coś w tym stylu), bo G zostały stworzone do innych zastosowań niż blink blink, a ten jak słusznie zauważył jeden z kolegów- do "załadunku węgla się nie nadaje"- a "prawdziwy" G i owszem. Nie chce mi się już dyskutować na temat użytkowania i zastosowań G serii. Mi się zwyczajnie ten model podoba i choć jest mega niepraktyczny to będę go miał, bo chcę i mam taki kaprys. Jednego metalowca już mam to dlaczego by nie spróbować z moimi ukochanymi G w kształcie kostki?

Zostały stworzone do mierzenia upływu czasu. Ponadto zegarek jest biżuterią i nie ma w tym nic bezsensownego, że jest stalowy i polerowany.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem zdjąć z ręki przy jakiejś cięższej robocie.

 

Gi to nie Patek żeby na niego chuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pasowałoby ... to nie noś :)

Nawet komentować się tego nie chce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny G z tego rycha! Jeden z dwóch zegarków, którego żałuję do dziś, że poszedł w świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Z ostatnich zakupów został tylko Riesman i na długo zagrzeje miejsca!

 

Mudman, też ma to coś, ale przy mojej posturze i nadgarstku to już niestety za gruba ryba.

 

Myślę za to że g9000 jeszcze kiedyś wpadnie. Chyba że się trafi dw 9900 ;)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dopiero początek sezonu, a opalenizna forumowa już jest. :)4e4e392a9bc7613d30e1228b898bf473.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś dziwny kształt ma :)


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się świetny egzemplarz. Od miesiąca chodzi jakby miał WC. Super :)

 

TOydPAh.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się świetny egzemplarz. Od miesiąca chodzi jakby miał WC. Super :)

 

TOydPAh.jpg

Miałem tak w kingu BB, ustawiłem go raz, po kilku miesiącach sprawdziłem i względem atomowego odchylka wynosiła +-1,5s Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w kingu BB, ustawiłem go raz, po kilku miesiącach sprawdziłem i względem atomowego odchylka wynosiła +-1,5s

 

,..mam podobnie, ale nie jest to Gshock, a zwykle casio AE1200 po paru m-cach +/- 1 do 2 sek.

najdokładniejszy Gshock bez WC to G2900 do 4 sek na m-c. reszta miesci się w fabrycznej normie od 8 do 15 sek,tu najgorzej wypada DW5600 dodaje wlasnie rowne 15 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mi podszedł ;)

 

20180424_133706_p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.