Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Co do ceny to nie dyskutuję - jest spora, ale nie pierwszy raz płacisz za fajnie dobrane kolorki... pisane, że moduł to padlina jest trochę na wyrost bo jest to mimo wszystko bardzo fajny zegarek... wiadomo, że są lepsze, ale nie ma co od razu wylewać szamba...

 

Co do cen to wczoraj zwyklaka GG-1000 można było z kodem na -20% na ebayu za 470zł wyrwać...

 

OT

 

2f4e2e997a216487a25f03db35f60b7a.jpg

Edytowane przez tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to nie dyskutuję - jest spora, ale nie pierwszy raz płacisz za fajnie dobrane kolorki... pisane, że moduł to padlina jest trochę na wyrost bo jest to mimo wszystko bardzo fajny zegarek... wiadomo, że są lepsze, ale nie ma co od razu wylewać szamba...

Jednak jest bardzo dużo złych opinii o tym "werku", nawet na naszym forum. Często pojawiają sie na aukcjach jakieś nówki egzemplarze z usterkami (wyglądające jak oryginały). Ale też jest to chyba najczęściej podrabiany teraz "G", więc może cześć tych opinii jest z tego powodu.

 

Co do cen to wczoraj zwyklaka GG-1000 można było z kodem na -20% na ebayu za 470zł wyrwać...

Możesz wkleić linka do tej aukcji? W tych cenach chodzą podróbki. Kiedyś byłem napalony na ten łocz, i przerabiałem dokładnie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na g9300. Kiedyś go przymierzyłem w sklepie przy okazji innego G i łazi za mną i spać nie daje. To wziąłem z łoczszopa.... Cena, że żal nie wziąć. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) pisane, że moduł to padlina jest trochę na wyrost bo jest to mimo wszystko bardzo fajny zegarek... (...)

Czy na wyrost? No nie wiem. Ja trafiłem na egzemplarz z zawieszającymi się wskazówkami (PRG-280-1DR - moduł ten sam, co w GG-1000), @Matej miał u siebie w teście właśnie GG-1000 z zawiechą wskazówek. Nie pamiętam już, w którym wątku, ale szerzej opisywałem to zagadnienie. Moje zdanie jest takie, że PRG-280, GG-1000, GN-1000, GA-1000 to zdecydowanie modele podwyższonego ryzyka. Ja bym się w to nie pakował. Moim zdaniem moduł ten ma jakąś wadę produkcyjną lub konstrukcyjną, która u jednego wyjdzie szybciej (ja miałem do czynienia z zegarkiem fabrycznie nowym, @Matej również), u innego później, a u jeszcze innego wcale, ale obawiam się, że ta ostatnia grupa nie należy do najliczniejszych... A co do podróbek tego modelu, to potwierdzam, trzeba uważać, są niestety dość precyzyjnie zrobione i jak się nie wie, na co patrzeć, to nietrudno się naciąć.

 

Reasumując: jeśli już naprawdę brać GG-1000, to tylko z pewnego źródła i z działającą gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest bardzo dużo złych opinii o tym "werku", nawet na naszym forum. Często pojawiają sie na aukcjach jakieś nówki egzemplarze z usterkami (wyglądające jak oryginały). Ale też jest to chyba najczęściej podrabiany teraz "G", więc może cześć tych opinii jest z tego powodu.

 

Możesz wkleić linka do tej aukcji? W tych cenach chodzą podróbki. Kiedyś byłem napalony na ten łocz, i przerabiałem dokładnie temat.

Bardzo możliwe, że jest jak piszesz.

Linku nie wkleję, ale wczoraj widziałem ofertę z.wysylka do usa za free za 159$-20%=127,2$ ~ 470zł

 

@TomG80, ale żeby Casio wypuszczało bubla (moduł) w tylu modelach i wersjach kolorystycznych? Nie chce się wierzyć...

Edytowane przez tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80, ale żeby Casio wypuszczało bubla (moduł) w tylu modelach i wersjach kolorystycznych? Nie chce się wierzyć...

A właśnie to jest ciekawe pytanie! Ktoś wie czy to moduł CASIO, czy siedzi tam jakaś MIYOTA? ( Jak w niektórych "edkach" )

Edytowane przez NIN76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@TomG80, ale żeby Casio wypuszczało bubla (moduł) w tylu modelach i wersjach kolorystycznych? Nie chce się wierzyć...

Nie musisz wierzyć na słowo - po prostu obejrzyj.

 

Filmik Mateja o GG-1000:

 

https://youtu.be/KFvIwEoCdhk

 

Mój o PRG-280-1DR, oglądaj od 31:40:

 

https://youtu.be/U9qQ7bsLCOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@TomG80, ale żeby Casio wypuszczało bubla (moduł) w tylu modelach i wersjach kolorystycznych? Nie chce się wierzyć...

Znam osobiście trzy osoby którym padło GA-1000, zawiechy wskazówek a zegarki były prościutko od zibi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) Moje zdanie jest takie, że PRG-280, GG-1000, GN-1000, GA-1000 to zdecydowanie modele podwyższonego ryzyka. (...)

 

Dzięki za informacje... trzeba bedzie trochę listę zakupową zmodyfikować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80, ale żeby Casio wypuszczało bubla (moduł) w tylu modelach i wersjach kolorystycznych? Nie chce się wierzyć...

Buble się zdarzały również w GWG-1000 oraz GWN-1000 więc z nieco wyższej półki, nie ma reguły....

Zgadzam się z @TomG80, że ten moduł coś nie domaga... być może to kwestia popularności modelu ale zdecydowanie najwięcej znanych mi przypadków to problem z GG-1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze GWN-Q1000 też miał problemy czyli teoretycznie wszystkie topowe ana-digi bo to praktycznie jeden moduł.

 

W Gdańsku otwarli 3 w Polsce G-Store a akurat jadę w piątek nad morze więc muszę jako punkt zwiedzania Gdańska ustawić ten sklep na mapie. Na widok ponad 100 G-Shock'ow pewnie oczy wyjdą z orbit :D


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku otwarli 3 w Polsce G-Store...

O proszę jaka dobra wiadomość! :) Muszę sprawdzić gdzie to jest bo być może też jutro będę w pobliżu :)

 

EDIT: CH FORUM, idealnie :) Właśnie tam będę służbowo więc koniecznie wstąpię popaczeć :)

@ShoRtie You made my day :)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Gdańsku otwarli 3 w Polsce G-Store a akurat jadę w piątek nad morze więc muszę jako punkt zwiedzania Gdańska ustawić ten sklep na mapie. Na widok ponad 100 G-Shock'ow pewnie oczy wyjdą z orbit :D

Jak pozwolą, to zdjęcia porób i wrzuć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie pstryknął kilka fotek to bym nie był sobą. Chociaż mierzyć nic nie będę bo muszę walczyć z pokusą ale wejść tam muszę popatrzeć i ocenić na żywo kilka modeli.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na g9300. Kiedyś go przymierzyłem w sklepie przy okazji innego G i łazi za mną i spać nie daje. To wziąłem z łoczszopa.... Cena, że żal nie wziąć. Nie mogę się doczekać.

Yeap  B)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się z myślami. Kupić Gulfa v.2, mając v1 czy nie kupić. Oto jest pytanie ?

Kupić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na g9300. Kiedyś go przymierzyłem w sklepie przy okazji innego G i łazi za mną i spać nie daje. To wziąłem z łoczszopa.... Cena, że żal nie wziąć. Nie mogę się doczekać.

No i mnie namowiles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się z myślami. Kupić Gulfa v.2, mając v1 czy nie kupić. Oto jest pytanie ?

 

 

Kupić  :D

 

Nie kupić :D

 

Mam nadzieję że pomogliśmy :ph34r:

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić, a jak nie podejdzie to oddać za połowę :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jeszcze GWN-Q1000 też miał problemy czyli teoretycznie wszystkie topowe ana-digi bo to praktycznie jeden moduł.

No to jestem skrajnie pocieszony...... Casio wypuszcza topowe "mastery" z skrzaczonym modułem, który się "wiesza" jak pewien produkt z Redmont  :huh:

No nic, może mój GWNQ przyjdzie akurat dobry  :ph34r:

Zamówiłem jeszcze Mudmana, kosztował , z wszystkimi promocjami, nieco ponad 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na g9300. Kiedyś go przymierzyłem w sklepie przy okazji innego G i łazi za mną i spać nie daje. To wziąłem z łoczszopa.... Cena, że żal nie wziąć. Nie mogę się doczekać.

No i żeś, k***a, namówił. A miałem już nie wydawać pieniędzy na zegarki, echhh... :)

No ale trudno się mówi - najwyżej dziecko nie będzie miało kieszonkowego na kolonie... Lajf is brutal.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jeszcze Mudmana, kosztował , z wszystkimi promocjami, nieco ponad 300 zł

Jak tego dokonałeś ? :blink: cena 451 - 10% to jest ponad 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.