Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw żałobny na jutro ...

Najczarniejszy z czarnych ...

Polska gola ;)

 

1529867593img_20180624_195907_122.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki byłby najmniejszy G-shock z solarem i radyjkiem? Przeznaczenie dla kobiety.

Popieram Kolegę Toma - AWG-M100. Moja " małażonka" popyla z AWG-101 (starsza wersja) chociaż ma wyjątkowo chude ręce.

Tak chude, że zdejmuje kajdanki zapięte na ostatni ząbek... bez rozpinania!!!

Edytowane przez NIN76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechał. Na chwilę obecną koniec pracy bo się nie będę mógł skupić. Na ręku wygląda cudownie a jego waga daje znać mi cały czas, że coś tam jest i jest to coś fajnego. Na prawdę na pierwszy rzut okiem miłość. Następny będzie 9400 a później MTG-G1000D :wub:

Edyta: w aplikacji przestawiłem stan początkowy wskaźnika naładowania baterii na czerwony. Teraz gdy bateria jest naładowana wskaźnik pokazuje kolor czarny - super, że tak się da bo tarcza wygląda wtedy kozacko, nie wiem tylko czy nie wpływa to jakoś na inne funkcje :o

 

 

 

 

Super wybór :) Ten model bardzo przypadł mi do gustu. Noszę od listopada i nie schodzi z ręki. No i ta waga, lubię czuć że coś na tym ręku jest.

Jeśli chodzi o odwrócenie kolorów na spinnerze to myślę że nie ma to żadnego wpływu na funkcjonalność czy inne opcje, ale tutaj może niech się wypowiedzą więksi znawcy w tych tematach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana kolorów to było moje pobożne życzenie jednak po dłuższym grzebaniu przy nim <_< Tak czy inaczej już zaliczył uderzenie w kant szklanych drzwi i ma pierwszą bliznę co w sumie w ogóle mnie nie rusza. A czasami patrzę na niego tylko po to by popatrzeć. Ciekawe jak będzie z MTG w takim razie  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do przeszłości ;)

Kiedyś już na łapce był, a cieszy jak za pierwszym razem  :)

IMG_20180626_073730.jpg

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny powrót do przeszłości, 69 mają wg. mnie więcej polotu od niejednego nowego G, no i wygoda :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk  :P

 

IMGP5625.jpg


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili takie pytanie z ciekawości połączone z nadzieją - czy gdziekolwiek są do dostania jeszcze MTG S1000 nowe albo odnawiane? Czy raczej już tylko używki jak się trafi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdzę w domu. Ale ogólnie fajnie taka chropowata wygląda.

 

Bez podświetlenia owszem. Ale podświetlona od spodu już gorzej, dużo gorzej bo cienie powodują, że wygląda to jak miniaturowe i nierówne pasmo górskie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie rzecz biorąc mam nie marudzić i cieszyć się zegarkiem? ;) Jestem tak szczegółowy, że niestety potrafię sobie psuć radość takimi pierdołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakby ktoś był zainteresowany, to na Watchshop jest jeszcze jeden g-9300 oraz w dobrych cenach jest GPW-2000 oraz Mudmaster zielony za  nieco ponad 1700 PLN... no i GD-350 jak za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo już G-9300 zniknął. Jeszcze 2 minuty temu był, odświeżyłem stronę i po ptakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciągle zastanawiam nad GWG, ale do czego mi on potrzebny cholera? Mam GWN-Q1000 i stwierdzam, że praktyczne to te wskazówkowce z zakręcaną koronką nie są. Dobrze, że zamówiłem wczoraj GX-56BB, to będę miał wymówkę, żeby znów Mudmastera nie kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz, ile teraz kosztuje na WS i nie bedziesz już miał wymówki. ;) Nawet EG się chowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego się zastanawiam, bo cena podobna jak EG, ale gwarancja zdaje się honorowana przez ZIBI. A na watchshop.com jeszcze dwie dychy mniej chcą za niego niż na PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.