Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

:-)

Super wersja kolorystyczna i zacna fotka.

 

Powrót do jednego słusznego g-shocka B)

 

I bardzo słuszny wybór, za mną też ostatnio kosteczka chodzi.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo słuszny wybór, za mną też ostatnio kosteczka chodzi.

 

Za mną inne przestały chodzić - no i ostatnio, jak ktoś pisze że "kwadrat" jest dla niego "za mały" poważnie się zastanawiam czy wie co pisze...

 

Porównanie z koperta 44mm czyli taką która jest za duża dla 95% "nosicieli" g-shock'ów, dla mnie akurat w sam raz niemniej "mały" kwadrat i Roman przy ogólnie przyjętym za duży zegarku "standardowym" wyglądają tak:

 

DSC00474.jpg

 

DSC00481.jpg

 

Tak że:

 

Powrót do jednego słusznego g-shocka B)

 

Podpisuje się obiema rękami :D  drinks.gif


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kochani. Czy ktoś już kupował w tym żabowskim sklepie gdzie B1000 jest za 409,5 juracza po rabacie? Kupował = doszedł mu zegarek. Kurna walczę z myślami, wg mojego banku po przewalutowaniu itd wyjdzie poniżej 1900pln za B1000 a to cena kosmos. Bym go brał na sprzedaż w PL by mieć na czarną wersję jak się pojawi ale boje się utraty prawie 2000pln bo sklep mi nieznany a towaru nie ma na stanie aktualnie. Ktoś ma doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną inne przestały chodzić - no i ostatnio, jak ktoś pisze że "kwadrat" jest dla niego "za mały" poważnie się zastanawiam czy wie co pisze...

 

Porównanie z koperta 44mm czyli taką która jest za duża dla 95% "nosicieli" g-shock'ów, dla mnie akurat w sam raz niemniej "mały" kwadrat i Roman przy ogólnie przyjętym za duży zegarku "standardowym" wyglądają tak:

 

DSC00474.jpg

 

DSC00481.jpg

 

Tak że:

 

 

Podpisuje się obiema rękami :Ddrinks.gif

Mnie zawsze zastanawia komfort codziennego wszechstronnego użytkowania dużych g-shocków np Romana. Zegar ładny ale szalenie niewygodny bo wbija sie w dłoń co dyskfalifikuje go na każdym polu.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz doliczyć jeszcze 16 juracza za tragarza ;)

 

Ok to będzie 1970zł z tragarzem, pytanie czy warto ryzykować  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ryzykować ?

Masz paypal

 

Zabijcie mnie śmiechem ale nigdy z paypala nie korzystałem i w sumie nie wiem jak to się je  :wacko:

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie spodziewałem się, serio?  :D

 

Co mi daje paypal, jakąś gwarancję zwrotu kasy w razie co? Lepiej kasę przelać na konto paypala czy z podłączonego do niego konta bankowego płacić? Właśnie założyłem konto i patrzę.

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No serio , ja tak zrobiłem :)

Masz "gwarancje" zwrotu kasy i ochronę kupującego.

Raz z niej korzystałem , zwrot kasy za niewysłany towar.

Ma swoje minusy ale ogólnie polecam.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie spodziewałem się, serio? :D

 

Co mi daje paypal, jakąś gwarancję zwrotu kasy w razie co? Lepiej kasę przelać na konto paypala czy z podłączonego do niego konta bankowego płacić? Właśnie założyłem konto i patrzę.

Masz ochrone kupującego - gwarancje zwrotu kasy.

Najlepiej podpiąć kartę, bo najszybciej i najmniej zabawy z przelewami zasileniami itp.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Tomasz! Mnie z nóg nie ścina, ale każda pliszka swój ogonek chwali ;)

A ja chwalę swoją nowość, rewelacyjny :D

IMG_20180710_183157.jpg

Jak dla mnie rewelacja, idealne połączenie :)

Część kolekcji

 

oAliwm5.jpg

Gratuluję kolekcji, wspaniała, taki widok cieszy oko !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną inne przestały chodzić - no i ostatnio, jak ktoś pisze że "kwadrat" jest dla niego "za mały" poważnie się zastanawiam czy wie co pisze...

 

Porównanie z koperta 44mm czyli taką która jest za duża dla 95% "nosicieli" g-shock'ów, dla mnie akurat w sam raz niemniej "mały" kwadrat i Roman przy ogólnie przyjętym za duży zegarku "standardowym" wyglądają tak:

 

DSC00474.jpg

 

DSC00481.jpg

 

Tak że:

 

 

Podpisuje się obiema rękami :Ddrinks.gif

No no Piotr ale ten brajtek to rozpier.... system. Nie znałem Cię od tej strony, Twój?

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Piotr ale ten brajtek to rozpier.... system. Nie znałem Cię od tej strony, Twój?

Oj tam oj tam... prawdę powiedziawszy wcale szału "ni ma" ;) to trochę tak jak z linią master"G" - podoba się dopóki z pudełka nie wyciągniesz i tydzień ponosisz... Niemniej od jakiegoś czasu u mnie gości bo lubię żółte na łapę założyć, a "G" w żółtych gaciach jakoś mi zbyt plastikowo wyglądają - zresztą sam wiesz - i w pewnym wieku już jakoś tak... metalowy żółty to już nieco poważniej wygląda ;)

 

DSC07868.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluję kolekcji, wspaniała, taki widok cieszy oko !!!

Dziękuję :)

 

ciach

MycwbUO.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie linka do tego rangemana, też mnie kusi przez Was ;)

ja kupiłem w niemieckiej firmie Zeitlounge.com za 586 EUR - była promocja w przedsprzedaży i jeszcze kod rabatowy. Zakup 11.kwietnia, miało być 4-5 tyg. a minęło 3 mies. i dalej nie ma. Pisze im co 2 tyg. kiedy będzie...to w czerwcu nawet z oferty ze strony usunęli ponoć realny termin to koniec września. Ponoć masakra z dostępnością. Zobaczymy.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część kolekcji

 

 

 

Świetna kolekcja G, tzn.tylko tego w środku , dolny rząd bym zastąpił :P


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czym się różnią baby-g MSG-300C-7B1ER od MSG-300C-7B3ER. Sama literka 1ER i 3ER. Muszę moduł zamówić do 1ER i w sumie nie wiem czy się kalkuluje. Znalazłem 3ER na WS w dobrej cenie. Kiedyś już prawie zamówiłem moduł /w moim 1ER jest 5001/ ale cenowo wychodził słabo, teraz już padł całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyferki oznaczają zawsze warianty kolorystyczne, np. 4 - czerwony, 7 - biały, 9- żółty itd. Ale nie wiem dlaczego w tym modelu zarówno 1 jak i 3 wyskakuje biały.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.